Connect with Us

Trendi Sot

Life Style 12:54 - 14 Dhjetor, 2019

Aktorët e famshëm të serialit turk Bija ime/ Zbuloni çfarë nuk dinit rreth tyre

“Bija ime” është një nga serialet turke më të ndjekura në Shqipëri dhe në shumë vende të tjera. historia e këtij seriali është shumë prekëse dhe...

Showbizz 12:34 - 14 Dhjetor, 2019

FOTO-Bukuroshja në klipin e Ledri Vulës nxeh rrjetin/ Lorena Haliti ekspozon gjoksin në fotot e fundit

Lorena Haliti është bukuroshja shqiptare e cila u shfaq në klipin e këngës hit të reperit Ledri Vula, “Rio”. Bukuria e saj nuk mbeti pa u...

" "
Life Style 11:04 - 14 Dhjetor, 2019

Ojky sëmuret dhe e dërgojnë në spital/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Ojky sëmuret dhe e çojnë në spital. Doktori njofton Demirin se Ojkyt duhet t’i bëjnë transplant palcën kockore në të kundërt ajo nuk do të jetojë...

Fashion 15:45 - 13 Dhjetor, 2019

Tendencat e modës/ Stilistja e famshme tregon kombinimet më perfekte

Asgjë nuk ndryshon aq shpesh sa moda dhe trendet. Njerëzit dëshpërimisht mundohen t’i përqafojnë menjëherë. stilistët që kanë njohuritë më të azhurnuara të modës dhe disa...

Kuriozitete 15:29 - 13 Dhjetor, 2019

Këpucët me taka nuk dëmtojnë vetëm këmbët/ Këto janë 3 pjesët e trupit që rrezikojnë të dëmtohen nëse i mbani veshur për një kohë të gjatë

71 përqind e femrave kanë dhimbje të madhe tek këmbët kur qëndrojnë gjatë mbi këpucët me taka.  Por nuk ndikojnë negativisht vetëm tek këmbët por edhe...

Kuriozitete 13:51 - 13 Dhjetor, 2019

2020 po troket/ Këto janë destinacionet që nuk duhet t’i lini pa vizituar vitin e ardhshëm

Ekzistojnë 2 lloj njerëzish në këtë botë: ata që ndërmarrin udhëtime në minutën e funsit dhe ata që planifikojnë një udhëtim disa kohë më parë. Disa...

" "
Showbizz 12:20 - 13 Dhjetor, 2019

Kim Kardashian rrëfen për vështirësitë e saj gjatë shtatzënisë: “U desh t’i nënshtrohem 5 operacioneve për 1 vit e gjysmë”

Ajo është mama e 4 fëmijëve, dy prej të cilëve i ka bërë me lindje normale dhe dy me një nënë zëvendësuese. Kim Kardashian 49 vjeç...

Showbizz 11:57 - 13 Dhjetor, 2019

FOTO-Demi Rose dhuron poza të nxehta me bikini minimaliste/ Supermodelja i bën pushimet e saj të paharrueshme

Demi Rose po shijon ditët e saj të fundit në parajsë teksa sigurohet që të mbajë disa kujtime shumë të bukura nga vendi që ndodhet. 24...

Trendi Sot 11:09 - 13 Dhjetor, 2019

Demir i jep fund lidhjes me Xhandan/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Ojky është e bindur që Xhandan dhe Demir nuk flasin me njëri-tjetrin. Xhandan e pranon që mes tyre ka ndodhur një zënkë e vogël. Demir bëhet...

" "
Trendi Sot 11:19 - 12 Dhjetor, 2019

Xhemal mëson të gjithë të vërtetën e të shkuarës nga Demir/ Ja çfarë do të ndodhë dot në serialin “Bija ime”

Demir i tregon Xhemalit përgjigjen e analizave të ADN-së. Demir dhe Xhemal kujtojnë të shkuarën. Xhemal mendon se Demir e ka denoncuar në polici dhe ai...