Connect with Us

Fashion

Fashion 14:05 - 9 Nentor, 2019

Serioze por edhe joshëse/ Kolegët do mbeten pa fjalë, zbuloni veshjet që ju duhen në raste festash pune

Edhe pse jemi ende në muajin nëntor, ditët kalojnë shpejt dhe duhet të mendohemi se cfarë do të veshim në festat që po afrohen, sidomos në...

Fashion 22:30 - 8 Nentor, 2019

Ngjyra që do të mbizotërojë më shumë këtë sezon/ 5 kombinimet më të fantastike

Bezhë e çelët apo bezhë e errët? Në raste dyshimi më mirë t’i zgjedhim të dyja, sepse ky tonalitet i kafes do të jetë një nga...

Fashion 22:40 - 7 Nentor, 2019

Dimri po afron/ Zbuloni cilat janë ngjyrat me të cilat duhet të luani në këtë sezon

Temperaturat e ulëta, koha e zymtë e reshjet e shiut, nuk duhet të bëjnë askënd të heqë dorë nga stili! Nëse nuk doni të bëheni njësh...

Fashion 22:32 - 7 Nentor, 2019

Zbulohet tematika e Met Gala 2020/ Ja si duhet të vishen personazhet e njohura

Këtë herë tematika e “Met Gala” do të jetë shumë speciale madje e lidhur me një periudhë të caktuar historike. “Met Gala 2020” do të ketë...

Fashion 22:01 - 6 Nentor, 2019

Tendencat më të fundit të modës/ 5 mënyra se si të kombinoni fundin e gjatë në vjeshtë

Kush tha që fundi i gjatë është simbol i verës? Përkundrazi, edhe në ditët e vjeshtës mund t’ju dhurojë një look vërtet ‘super’. Si ta veshim...

Fashion 16:42 - 5 Nentor, 2019

Praktike dhe të kombinueshme/ Zbuloni çizmet e dimrit që janë trendi më “cool” i momentit

Dimri po afron dhe është koha të mendojmë seriozisht për gardërobën tonë. Çizmet janë një domosdoshmëri dhe jo vetëm! Ne po ju tregojmë sot ato që...

Fashion 21:53 - 4 Nentor, 2019

Keni vështirësi të gjeni veshjet e duhura për në punë?/ Zbuloni 6 kombinimet më të papara për këtë sezon

Ditët me shi dhe të zymta janë afruar dhe ne duhet të vishemi sa më bukur dhe të biem në sy me ngjyrat që do dominojnë...

Fashion 16:05 - 3 Nentor, 2019

Ngjyrat ekstreme të vjeshtës/ Guxoni edhe ju si këto blogere, ja 10 veshjet më “in” për këtë sezon

Sezoni i vjeshtës duket se nuk do të përfundojë ende, dhe rrobat me shumë ngjyra të forta dhe të ndezura do të mbizotërojnë. Mes shumë propozimeve...

Fashion 13:20 - 3 Nentor, 2019

Çfarë kërkojnë më shumë njerëzit në internet rreth modës?/ Ja 10 objektet më të kërkuara

Të gjithë kërkojmë në Google rreth gjërave që na nevojiten më shumë për momentin ose për kuriozitete që nuk i dinim kurrë. Por asnjëherë nuk na...

Fashion 12:20 - 1 Nentor, 2019

Çfarë mund të bëni me një palë xhinse?/ Ja 4 kombinimet më të përshtatshme për këtë sezon

Me rikthimin e kohës së ftohtë, edhe xhinset do të bëhen pjesë e garderobës tonë të përditshme. Por si t’i kombinojmë ato për të mos pasur...