Connect with Us

Fashion

Fashion 14:25 - 21 Gusht, 2019

Do t’i adhuroni/ Zbuloni dizajnin më “in” të thonjve të këtij sezoni

Ditët e verës po përfundojnë dhe thonjtë me ngjyra të hapura nuk mund të “përdoren” më. Këtë vjeshtë modelet e reja të thonjve do t’ju mahnisin...

gabimet qe bejme ne veshje
Fashion 14:10 - 19 Gusht, 2019

Si duhet të vishemi këtë vjeshtë? Zbuloni aksesorët më të përdorur dhe “in”

Stina e vjeshtës po afron dhe e vetmja gjë që duhet të dimë është si të vishemi dhe cilat do të jenë veshjet më të përdorura...

Fashion 14:40 - 18 Gusht, 2019

Cilat janë fustanet më të kërkuara këtë sezon vere? Zbuloni 10 modelet më “cool”

Faqja online më e ndjekur përsa i përket veshjeve, “Who What Wear” ka zbuluar një listë me gjithë fustanet që njerëzit kanë kërkuar më së shumti gjatë...

Fashion 13:10 - 17 Gusht, 2019

Flokët lejla po “pushtojnë” Instagramin/ Zbuloni 10 modelet më “cool” nga fashionistat

Prej disa kohësh flokët me nuanca dhe me ngjyrë lejla po “tërbojnë” Instagramin dhe askush nuk po e lë pa e provuar këtë sezon vere dhe...

Fashion 21:40 - 8 Gusht, 2019

Cilat janë 10 ngjyrat e flokëve që do bëjnë “namin” në vjeshtë? Ja modelet më “cool”

Edhe pse muaji gusht nuk ka përfunduar ende, duhet të mendojmë për vjeshtën dhe trendet e saj. “Cosmopolitan” ka sjellë në vëmendje, 10 ngjyrat e flokëve...

Fashion 22:22 - 6 Gusht, 2019

Kombinimi që po “tërbon” rrjetin/ Zbuloni veshjen më të komentuar nga të gjithë

Në rrjetet sociale trendi i javës po bëhet ky kombinim i çuditshëm i ngjyrës lejla dhe jeshile. Fashionistet po e përdorin gjithmonë e më shumë në...

Fashion 18:10 - 3 Gusht, 2019

Si të kombinoheni në këto ditë të nxehta gushti? Zbuloni 7 veshjet më të përshtatshme

Gushti ka nisur me temperaturat e tij tipike dhe kur ke ngecur në qytet për shkak të punës, një ndër problemet më të mëdha është: “Çfarë...

Fashion 14:53 - 1 Gusht, 2019

Trendi i “rrezikshëm” i bikinive/ Njihuni me modelet më të veçanta për këtë sezon

Së fundmi  në rrjetet sociale kanë dalë disa modele tepër të veçanta rrobash banje, të cilat me të vërtetë që duhet të kesh guxim për t’i...

Fashion 22:22 - 23 Korrik, 2019

Foto- Rrobe banjet më “in” këtë sezon/ Ja detaji që po “çmend” fashionistat shqiptare

Në verë detaji tek i cili të shkojnë menjëherë sytë janë rrobat e banjos që kanë veshur VIP-at dhe ne kemi vënë re se të famshmet...

Fashion 14:53 - 21 Korrik, 2019

Çfarë duhet të vishni pas të 30-tave? Zbuloni disa modele të duhura për ju

Pas të 30-ve thuhet se femrat duhet të vishen me më shumë stil dhe klas sesa kur ishin më të “reja”. Paraqitja juaj ka shumë rëndësi...

Fashion 14:06 - 21 Korrik, 2019

Sandalet më “in” të kësaj vere/ Modeli që po “çmend” fashionistat shqiptare

Sandalet janë tepër të rehatshme për këtë stinë të nxehtë vere dhe si çdo vit, trendet e reja nuk mungojnë në profilet e rrjeteve sociale të...

Fashion 13:25 - 17 Korrik, 2019

Tendencat më ‘in’ këtë verë/ Njihuni me 5 kombinimet më cool për këtë sezon të nxehtë

Pas një jave të freskët, sipas parashikimeve në Tiranë do të rikthehen përsëri temperaturat e nxehta dhe sigurisht duhen veshje sa më të lehta për të...

Fashion 13:10 - 12 Korrik, 2019

Foto- Çanta më praktike për këtë sezon/ Zbuloni cili është modeli më “in” këtë verë

Këtë sezon veror duke se në trend janë kthyer modelet e viteve 2000 dhe teksa stilistë të ndryshëm kthyen modën e xhinseve të gjëra, bënë çizmet...

Fashion 11:40 - 7 Korrik, 2019

Si të gjeni fundin më të rehatshëm? Njihuni me 11 modelet më të preferuara

Fundet xhins nuk mund të përdoren më në këtë verë të nxehtë. Kështu që duhet të vendosni mes shumë fundesh të rehatshëm të preferuar nga vajzat...

Fashion 11:53 - 5 Korrik, 2019

Si të dukeni si një franceze e vërtetë? Zbuloni 3 ide fantastike

Me këto temperatura të nxehta e vetmja gjë që duam është të mos na “shqetësojnë” flokët dhe t’i kapim sa më lehtë. Këto 3 modele flokësh...