Connect with Us

All posts tagged "8 mars"

Showbizz 18:55 - 8 Mars, 2020

FOTOT-“Ju kam në zemër”/ Amarda Toska prezanton për herë të parë mamin dhe motrat

Moderatorja Amarda Toska si rrallë herë ka prezantuar motrat dhe nënën e saj. Me rastin e festës së gruas, Amarda ka publikuar një foto shumë të...

Showbizz 16:03 - 8 Mars, 2020

Momente emocionuese në një foto/ Robert Berisha uron nënën e tij për 8 Mars

Këngëtari Robert Berisha ka zgjedhur të urojë nënën e tij në një mënyrë shumë të veçantë. Me anë të fotoje shumë domethënëse për të dy ai...

Showbizz 15:46 - 8 Mars, 2020

VIDEO-“O jeta ime”/ Rudina Dembacaj surprizohet nga gjesti i Markut

Moderatorja Rudina Dembacaj ka treguar nëpërmjet videove atmosferën e krijuar në restorantin e saj me rastin e festës së gruas. Ajo duket se është lumturuar shumë...

Showbizz 14:14 - 8 Mars, 2020

Morena Taraku prek me dedikimin e ndjerë për të ëmën/ ”O Zot përqafoje nga unë”

Sot me rastin e festës së 8 Marsit, këngëtarja Morena Taraku ka bërë një dedikim mjaft të ndjerë për nënën e saj që prej vitesh është...

Showbizz 16:48 - 6 Mars, 2020

Emocione dhe fjalë të bukura/ Arbana Osmani zbulon dhuratën e të birit për festën e 8 Marsit

Festa e 8 Marsit këtë herë erdhi më herët për moderatoren Arbana Osmani. Pak më parë ajo ka ndarë në Instastory kartolinën që i biri i...

Kryesore Show Biz 10:25 - 9 Mars, 2019

8 Marsi/Ja si e uruan VIP-at shqiptarë me postimet e tyre

Dita e djeshme ishte Dita Ndërkombetare e Gruas dhe të gjithe kanë uruar mamatë, gjyshet ose motrat nëpërmjet postimeve dhe kanë treguar dhuratat që kanë bërë. Por...

sara ditelindje
Kryesore Show Biz 20:45 - 8 Mars, 2019

Sara Hoxha bën dedikimin e veçantë për 8 Mars:”Ti je një super grua”

Trashëgimtarja e Top Channel ka publikuar sot një foto nga dasma e saj me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Gruas. Nëna e Sarës, zonja Vjollca shfaqet...

ide dhuratash per shen valentin
Life Style 11:40 - 8 Mars, 2019

Si mund ta bëni mamanë tuaj të lumtur sot?

1. Organizo një ditë jashtë vetëm për të! Organizo një piknik, çoje në kinema dhe mbylleni me një darkë.Kalojeni gjithë ditën bashkë.   2. Gatuajini ushqimin...

8 marsi ofendimet qe marrin grate
Kuriozitete 20:40 - 7 Mars, 2019

Në vigjilje të 8 Marsit/ Ofendimet më të zakonshme që marrin gratë

Histerike Fjala histerike sot përdoret për të përshkruar dhe për të ofenduar një grua e cila reagon pak më  vrullshëm në situata të caktuara. Shpesh ato...

Kryesore Show Biz 14:52 - 8 Mars, 2017

FOTO/ Një urim special nga mbesa e Noizyt për 8 marsin

Nuk janë të paktat rastet kur Noizy poston foto me familjarët e tij, por e radhës është një dashuri e veçantë. Ai ka zgjedhur tre buqeta...

Kryesore Show Biz 13:55 - 8 Mars, 2017

Robert Berisha bën publike dashurinë për të ëmën

Robert Berisha nuk i kursen fotot e komplimentat për Norën dhe vajzën e tij të vogël, por këtë herë ai është ndalur tek mamaja e tij....

Kryesore Show Biz 11:58 - 8 Mars, 2017

FOTOT/ Ledion Liço uron 8 marsin nga Dubai

Tashmë është bërë me dije edhe përmes fotove se Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë me pushime në Dubai, por ai nuk ka haruar 8 marsin....