Connect with Us

All posts tagged "adelina tahiri"

Showbizz 10:52 - 5 Prill, 2020

Operacionet plastike dhe planet për zgjerimin e familjes/ Adelina Tahiri tregon detajet nga jeta private

Këngëtarja Adelina Tahiri ka folur për herë të parë për operacionet plastike. Ajo është gjetur përballë disa pyetjeve shumë picante nga Prive që përfshijnë jetën personale....

Showbizz 14:27 - 10 Janar, 2020

Gruaja tentoi të vriste pronarin e televizionit/ Pas ngjarjes reagon Adelina Tahiri

Familja e këngëtares së njohuir Adelina Tahiri është përfshirë në një gjendje të rëndë kum daja i saj Abdullah Mehmetaj është goditur disa herë me çekan...

Showbizz 19:40 - 23 Shtator, 2019

Gardëroba e Adelina Tahirit do t’iu lërë pa mend/ Këngëtarja publikon pamjet

Këngëtarja Adelina Tahiri është një nga vajzat më të komentuar të shoëbizit përs ai përket jetës private. Që pas martesës me Serjoza Markov ajo është vënë...

Kryesore Show Biz 16:53 - 14 Shtator, 2019

Nuk kursehet aspak/ Adelina Tahiri prezanton “bebat” e markës së shtrenjtë

Këngëtarja Adelina Tahiri njihet për jetën luksoze dhe shpenzimet marramendëse që harxhon për gardërobën e saj. Ditën e sotme Adelina ka ndarë me ndjekësit disa nga...

Showbizz 18:47 - 17 Gusht, 2019

“Nuk janë të pasmet e tua”/ Fansat “nxjerrin” zbuluar Adelina Tahirin

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit për jetën luksoze që e rrethon. Pas martesës me avokatin 50 vjeçar,...

Kryesore Show Biz 15:41 - 17 Maj, 2019

Jonida Maliqi kalon në finalen e madhe/ Adelina Tahiri zhgënjen të gjithë shqiptarët

Këngëtarja Jonida Maliqi ka kaluar gjysmëfinalen e Eurovizionit duke u bërë pjesë e finales së madhe. Të gjithë shqiptarët e mbështetën këngëtaren e cila na emocionoi...

Kryesore Show Biz 22:41 - 1 Dhjetor, 2018

Maqedonas apo korçar? Adelina Tahiri i befason të gjithë, tregon origjinën e bashkëshortit

Martesa këngëtares Adelina Tahiri me avokatin maqedonas Serjoza Markovi u përfol gjatë në rrjetet sociale për shkak se ai ishte i huaj, por sot këngëtarja e...

Kryesore Show Biz 12:25 - 30 Nentor, 2018

“Përse bëni edhe kështu gjërash?”, Babai i Adelina Tahirit nuk e paska pritur aspak mirë lajmin e shtatzënisë

Me 27 gusht, Adelina Tahiri mbajti për herë të parë në krahë vogëlushin e saj, të cilin e pagëzoi me emrin Jon.   Këtë të shtunë,...

Kryesore Show Biz 10:40 - 20 Nentor, 2018

A ka bërë operacione plastike? Adelina Tahiri i vë kapakun: “Ma keni shpifur!”

Nëse Adelina Tahiri do të bëjë një video-live, një nga komentet më të shpeshta nga fansat e saj lidhet pikërisht me ndërhyrjet në fytyrë. Prej kohësh...

Kryesore Show Biz 12:25 - 7 Nentor, 2018

Rrëzoi 24 kg pas lindjes, Adelina Tahiri tregon si ia doli pa shpenzuar aspak

Adelina Tahiri po shijon një nga periudhat më të bukura, atë të mëmësisë. Ajo ka vetëm pak muaj që ka lindur dhe na duhet të themi...

Kryesore Show Biz 11:53 - 20 Tetor, 2018

“Parajsa” në shtëpi! Adelina Tahiri tregon garderobën luksoze dhe mbetëm pa fjalë

Adelina Tahiri është padyshim një vajzë me shumë fat! Dhe nuk po flasim vetëm për faktin se ajo ka gjetur dashurinë e jetës dhe është bekuar...

Kryesore Show Biz 09:10 - 20 Shtator, 2018

Çfarë rrobash!/Adelina Tahiri nuk kursehet fare kur bëhet fjalë për djalin e saj

U bënë pak ditë që këngëtarja Adelina Tahiri është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj u bënë prindër të një djali...

Kryesore Show Biz 23:20 - 16 Shtator, 2018

Adelina Tahiri flet për emrin e djalit/ Nuk është ashtu siç mendonim

Këngëtarja Adelina Tahiri vetëm pak javë më parë u bë nënë për herë të parë e një djali. Në festën që mbajti pak ditë para lindjes,...

Showbizz 15:32 - 19 Gusht, 2018

Çfarë po ndodh?/ Këngëtarja shqiptare shtrohet në spital

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri është shtruar në spital menjëherë pas mbarimit të festës së mirseardhjes së bebit, pasi do të jetë nën mbikeqyrjen mjekësore. Ajo është...

Kryesore Show Biz 15:45 - 15 Korrik, 2018

Adelina Tahiri pak para lindjes/ Nuk do ta besoni si është bërë

 Këngëtarja shumë e përfolur po pret edhe pak ditë që të marr titullin e nënës. Adelina Tahiri ndryshe nga herë të tjera që jemi mësuar ta...