Connect with Us

All posts tagged "adrola dushi"

Showbizz 13:41 - 4 Prill, 2020

“Më bëre të rishoh veten, të di vlerat e mia”/ Adrola Dushi uron me fjalët prekëse mikeshën e saj

Modelja bukuroshe shqiptare Kristina Baki ditën e sotme festoon ditëlindjen dhe ka marrë një urim shumë të vecantë nga mikesha e saj më e ngushtë Adrola...

Showbizz 14:52 - 14 Mars, 2020

FOTO- Adrola Dushi vetizolohet/ Publikon foton joshëse me maskë

Adrola Dushi është një nga modelet më të komentuara dhe të pëlqyera shqiptare. Ashtu si pjesa më e madhe e shoëbizit shqiptar, edhe Adrola është vetizoluar....

Showbizz 18:56 - 12 Shkurt, 2020

“Ndoshta nuk do të më shihni më kurrë”/ Adrola Dushi për herë të parë pjesë e një videoklipi

Modelja shumë e dashur shqiptare Adrola Dushi është bërë pjesë e videoklipit të këngëtarit Eugent Bushpepa. Modelja tregon se kjo është hera e parë dhe ndoshta...

Showbizz 12:30 - 23 Janar, 2020

Fytyrë engjëllore dhe trup perfekt/ Fotot e modeles më të bukur shqiptare

Ajo është një nga modelet më të bukura dhe të komentuara shqiptare.Bëhet fjalë për modelen Adrola Dushi e cila ka një famë edhe jashtë kufijve të...

Showbizz 11:15 - 2 Janar, 2020

Mes lotësh dhe emocionesh/ Adrola Dushi rrëfen një nga momentet më të vështira me të birin

Adrola Dushi është një nga modelet më të bukura dhe të pëlqyera shqiptare. Prek vitesh Adrola i është përkushtuar të birit Troi. Gjatë një intervistë për...

Showbizz 16:53 - 9 Dhjetor, 2019

“Në mijëra shikime hasa vezullimin tënd”/ Adrola Dushi zbulon personin që i qëndroi në krah gjatë prezantimit të Këngës Magjike

Modelja e famshme shqiptare Adrola Dushi ishte bashkëprezantuesja e Ardit Gjebreas në tre netët e festivalit të Këngës Magjike. Adrola dhe nëj herë tregoi me bukurinë...

Showbizz 11:47 - 5 Dhjetor, 2019

FOTO-Për të gjithë ata që e humbën/ Adrola Dushi shkëlqeu në “Këngën Magjike”

Para se të niste festivali Kënga Magjike u zbulua që vajza që do e shoqëronte Ardit Gjebrean në tre netët e mëdha do të ishte modelja...

Showbizz 17:09 - 26 Nentor, 2019

“Le të veprojmë me zemër”/ Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi fushatë për mbledhjen e fondeve

Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi kanë ndërmarrë një nismë për të ndihmuar familjet e prekura nga tërmeti. Edhe pse  jetojnë në Amerikë për shkak të punës...

Kryesore Show Biz 18:57 - 4 Shtator, 2019

Bukuri shqiptare/ Modelet e famshme publikojnë foton që po “çmend” rrjetin

Adrola Dushi dhe Kristina Baki janë dy prej modeleve më të bukura shqiptare. Dy bukuroshet po shijojnë pushimet së bashku dhe para pak orësh kanë publikuar...

Kryesore Show Biz 22:05 - 20 Gusht, 2019

Nuk ka më dyshime/ Adrola Dushi në një lidhje dashurie me modelin milioner

Para pak kohësh u përfol për një lidhje dashurie mes modelit milioner Pavllo Zengo dhe modeles shqiptare Adrola Dushi. Bukuroshja shqiptare u ka dhënë fund dyshimeve...

Kryesore Show Biz 10:41 - 15 Gusht, 2019

Ardit Gjebrea zgjedh më të bukurën krah tij/ Ja me kë do të prezantojë në “Këngën Magjike”

“Kënga Magjike” do të sjellë shumë ndryshime këtë vit. Si gjithnjë do të jetë nën drejtimin e Ardit Gjebreas. Edicionin e shkuar krah tij prezantonte moderatorja...

Kryesore Show Biz 16:03 - 3 Gusht, 2019

Modelja shqiptare që “vret” me fizikun e saj/ Fotot më fanstastike të Adrola Dushit

Adrola Dushi është një nga modelet më të bukura shqiptare. Adrola ka një karrierë shumë të suksesshme që e ka nisur që në moshën e adoleshencës....

Kryesore Show Biz 20:54 - 20 Korrik, 2019

Modelja shqiptare “ngre” temperaturat/ Shfaqet mahnitëse me bikini

Adrola Dushi është një nga modelet më të famshme shqiptare. Prej vitesh ajo jeton në Amerikë së bashku me djalin e saj Troin. Së fudni modelja...

Kryesore Show Biz 18:26 - 19 Korrik, 2019

Adrola Dushi në një lidhje me modelin milioner?/ Ish-bashkëshorti bën komentin e papritur

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi është përfolur shumë në media për një romancë dashurie me një nga modelët më të famshëm Pavlo Zengo. Modelja nuk...

Kryesore Show Biz 13:30 - 14 Qershor, 2019

Adrola Dushi nostalgjike/ Publikon fotot nga fëmijëria

Adrola Dushi është cilësuar si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Prej vitesh ajo jeton në Amerikë ku dhe ka ndërtuar dhe karrierën e saj...