Connect with Us

All posts tagged "Aferdita Dreshaj"

Showbizz 14:17 - 18 Mars, 2020

VIDEO- Të vetë-izoluar/ Afërdita Dreshaj i mëson bashkëshortit të saj të flasë shqip

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl janë një nga ciftet më të komentuar të shoëbizit. Duke qenë se këtë periudhë gjithkush po e kalon...

Showbizz 17:28 - 9 Mars, 2020

Kur do të bëhen prindër?/ Afërdita Dreshaj zbulon planet për zgjerimin e familjes

Këngëtarja Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj, Jakub Kindl janë një nga çiftet më të komentuara të shoëbizit. Ata janë shumë aktivë në rrjetet sociale dhe...

Showbizz 19:35 - 16 Nentor, 2019

FOTO-Një festë mes vajzash/ Afërdita Dreshaj ekspozon gjoksin bombastik

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj prej kohësh jetopn dhe vepron në SHBA. Tashmë Dreshaj ka krijuar shoqërinë dhe jetën e saj në Amerikë. Afërdita ndan shpesh...

Kryesore Show Biz 17:53 - 4 Shtator, 2019

“Motra bombastike” e Afërdita Dreshajt/ Fotot e saj do t’iu lënë pa mend

Jehona Dreshaj është bërë e njohur falë motrës së saj, modeles dhe këngëtares Afërdita Dreshaj. Bukuroshja është komentuar shpesh herë në media për format e saj...

Kryesore Show Biz 18:11 - 11 Gusht, 2019

Modelja më e bukur shqiptare/ Fotot më provokative të Afërdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj është një nga këngëtaret më të komentuara në media. E martuar me tenistin e famshëm Jakub Kindl, Afërdita Dreshaj po shijon çdo moment të...

Kryesore Show Biz 16:57 - 19 Korrik, 2019

Afërdita Dreshaj feston 33 vjetorin e lindjes/ Bashkëshorti i saj i bën urimin e veçantë

Ditën e sotme, këngëtarja shumë e dashur për publikun Afërdita Dreshaj feston 33 vjetorin e lindje së saj. Dhuratat e para Afërdita i ka marrë që...

Kryesore Show Biz 21:41 - 7 Korrik, 2019

Afërdita Dreshaj krenare për bashkëshortin/ E uron publikisht për arritjen e suksesshme

Këngëtarja Afërdita Dreshaj ka ndarë me ndjekësit lajmin se bashkëshorti i saj Jakub Kindl ka firmosur kontratën me një nga skuadrat më të njohura të hokeyt....

Kryesore Show Biz 21:04 - 18 Qershor, 2019

“Gruan e kam afër dhe ti po m’shqetëson”/ Reperi rikthen kohët e vjetra me Afërdita Dreshajn

Reperi Agon Amiga ka vendosur të rikthejë dhe njëherë në vëmendje historinë e tij me këngëtaren Afërdita Dreshaj. Historia e dyshes bëri shumë bujë në atë...

Kryesore Show Biz 21:32 - 9 Qershor, 2019

“Isha duke…”/ Afërdita Dreshaj rrëfen si është njohur me bashkëshortin e saj

Afërdita Dreshaj është një nga personazhet e cila nuk ka ngurruar asnjëherë t’iu përgjigjet pyetjeve rreth jetës së saj private. E martuar prej afro një viti...

Kryesore Show Biz 21:48 - 6 Qershor, 2019

“O Zot i madh”/ Afërdita Dreshaj emocionohet nga surpriza e bashkëshortit

Këngëtarja Afërdita Dreshaj është një nga personazhet më aktivë në rrjetet sociale. Ajo nuk ngurron të ndajë me fansat e saj detaje nga jeta private. Ditën...

Kryesore Show Biz 15:57 - 23 Maj, 2019

“Koha për ndryshim”/ Afërdita Dreshaj na befasoi me pamjen e saj

Përveçse po shijon pushimet luksoze krah bashkëshortit të saj, Afërdita Dreshaj ka bërë një ndryshim dhe në pamjen e saj. Këngëtarja duket se ka mall për...

Kryesore Show Biz 00:05 - 20 Tetor, 2018

Afërdita Dreshaj na prezantoi me shtëpinë e re dhe ç’të themi!

Ata janë një nga çiftet më të përfolur së fundmi që pas dasmës mahnitëse në Miami që bënë në muajin qershor! Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i...

Kryesore Show Biz 09:30 - 23 Gusht, 2018

Dy muaj pas dasmës/ Afërdita Dreshaj flet për herë të parë për pritjen e ëmbël

Më 30 qershor të këtij viti modelja shqiptare Afërdita Dreshaj kurorëzoi me martesë dashurinë e saj me sportistin çek, Jakub Kindl. Dy muaj pas dasmës, modelja...

Kryesore Show Biz 13:15 - 29 Qershor, 2018

Festë e çmendur në autobus! Një ditë para dasmës Afërdita e djeg fare dhe sa seksi qenka bërë!

Sot është dita e madhe për këngëtaren bukuroshe Afërdita Dreshaj, e cila do të martohet me të dashurin e saj, hokeististin çek, Jakub Kindl. Pak orë...

Kryesore Show Biz 23:00 - 8 Qershor, 2018

Afërdita Dreshaj tmerron fansat/ Gishtat e këmbës photoshop?

Edhe pak ditë na ndajnë nga dita e madhe, kur Afërdita Dreshaj do të lidhë kurorë me partnerin Jakub më 30 qershor. Ceremonia do të mbahet...