Connect with Us

All posts tagged "ajka"

Showbizz 13:27 - 30 Mars, 2020

Ditët plot dashuri të Ajkës dhe Xhensila Myrtezajt në karantinë/ Këngëtarja publikon videot e ëmbla me të bijën

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Xhensila Myrtezaj, ka treguar se si po e kalon këtë periudhë izolimi në shtëpinë e saj së bashku me...

Showbizz 10:51 - 15 Mars, 2020

VIDEO-“Kur ndalet koha”/ Xhensila Myrtezaj ndan momente të ëmbla me Ajkën

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është një nga personazhet më të ndjekura të shoëbizit shqiptar. Duke përfituar nga koha e vetizolimit për të shmangur përhapjen e Coronavirusit, ajo...

Showbizz 15:48 - 21 Nentor, 2019

“Fanset më të flakta”/ Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj prezantojnë për herë të parë Ajkën në publik

Ditën e djeshme, aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar filmin e tij “Falco” i cili tashmë është në të gjitha kinematë. Pranë tij në këto...

Showbizz 15:17 - 15 Tetor, 2019

Bes Kallaku i ushqen Ajkës dashurinë për kafshët/ Aktori bën komentin e papritur për Xhensilën

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një nga çiftet më të dashura dhe të komentuara nga publiku shqiptar. Pasi Xhensila publikoi videon teksa Ajka hidhte hapat...

Kryesore Show Biz 17:26 - 11 Gusht, 2019

“Zot, faleminderit”/ Bes Kallaku publikon foto nga pushimet me Ajkën

Aktori i humorit Bes Kallaku po kalon pushimet e para verore me vajzën e tij Ajkën. Ai ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram ku...

Kryesore Show Biz 20:20 - 12 Korrik, 2019

Xhensila Myrtezaj më e lumtur se kurrë/ Tregon pamjet nga ditëlindja përrallore e Ajkës

Ditën e sotme Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku po festojnë ditëlindjen e parë të vajzës së tyre Ajka. Ata e uruan të voglën e tyre me...

xhensila dhe femija
Kryesore Show Biz 12:10 - 15 Janar, 2019

Xhensila dhe Ajka kombinohen edhe në shtëpi: Ja çfarë kanë veshur për një pasdite pranë oxhakut

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj e ka kaluar këtë pasdite të së hënës nën shoqërinë e vogëlushes së saj Ajka. Në një video të publikuar nga këngëtarja në...

Kryesore Show Biz 12:10 - 26 Dhjetor, 2018

Thyhet akulli! Bes Kallaku publikon foton e parë të Ajkës

Aktori i njohur Bes Kallaku ka publikuar për herë të parë një foto ku shfaqet me vogëlushen Ajka. Ai shfaqet në një Kishë duke u lutur,...

Kryesore Show Biz 11:25 - 22 Tetor, 2018

U ankua sa deshi, pastaj Bes Kallaku tha fjalët më të ëmbla për Ajkën që na prekën në zemër

Bes Kallaku foli dje në “BE CAFFEE” për një nga eksperiencat më të veçanta të jetës së tij, atë të të qenit baba. Ai rrëfeu për...