Connect with Us

All posts tagged "aksesor"

Showbizz 13:05 - 16 Nentor, 2019

I përdori si aksesor për fotot seksi/ Modelja e Playboy kritikohet për abuzim kafshësh

Modelja tepër seksi e Playboy e cila nuk nguron të ekspozojë format bombastike edhe nudo, është kritikuar së fundmi nga shoqata e mbrojtjes së kafshëve ,pasi...

Showbizz 21:18 - 24 Tetor, 2019

VIDEO-Aksesori më i shtrenjtë me vlerën e një shtëpie/ Dorina Mema zbulon dhuratën luksoze

Instruktorja e fitnessit Dorina Mema është një nga femrat më seksi të showbizit. Ajo njihet për format bombastike dhe stilin e jetesës. E ftuar së fundi...

Kryesore Show Biz 14:10 - 21 Gusht, 2019

“Ajo nuk është një aksesor”/ Me pushime në Bahamas, komentuesit “masakrojnë” Khloe Kardashian

E komentuar shumë herë pas tradhëtisë së partnerit te saj, ylli  i reality show “Keeping up with the Kardashians”, Khloe Kardashian,ndodhet së bashku me vogëlushen e...

Kryesore Show Biz 19:53 - 29 Qershor, 2019

“Një dyqan me aksesorë”/ Aktori i “Duplex” zbulon se Rashelin e morën për shikueshmëri

Visjan Ukcenaj është një nga aktorët më të pëlqyer të humorit. Ditën e sotme, aktori ka qenë i ftuar në emisionin “Thumb” ku ka folur për...

Fashion 10:53 - 19 Mars, 2019

Të famshmet shqiptare që janë fiksuar pas aksesorit të kokës, që po na kthen pas në fëmijëri

Nuancat e errëta duket se janë ndër më të preferuarat, por mund të eksperimentoni edhe me detajet, si gurët ose perlat, apo me materialet, ndërsa mund...

Fashion 13:53 - 12 Mars, 2019

Aksesori që na e bën paraqitjen shumë luksoze, por na kushton kaq pak!

Ndoshta nuk u jepni vëmendjen e duhur aksesorëve, por ka ardhur koha ta bëni këtë. Në fakt ka një aksesor që pavarësisht sesa e keni blerë,...

Fashion 23:50 - 7 Nentor, 2018

Bjonde apo brune s’ka rëndësi! Ky është aksesori i preferuar i fashionistave që do t’ju shpëtojë ditën

Fashionistat apo blogeret e modës na kanë dëshmuar në çdo moment se nëse ka një aksesor që e bën veshjen të duket plot stil është kapela....

Fashion 23:00 - 21 Qershor, 2018

Ky aksesor i shkon të gjithave dhe duket kaq yll edhe në verë!

Industria e modës është gjithnjë në reflektim të kohërave të mëparshme dhe vëmendja e këtij viti ishin beretat; të gjithë njerëzit më me influencë mbanin bereta...

Femra 21:30 - 15 Janar, 2017

Mos harroni unazat në kutinë e aksesorëve tuaj

Femrat në përgjithësi i kanë qejf bizhuteritë. Ndalemi te unazat, ku do ju sjellim unazat të cilat të përcjellin energji pozitive dhe fat të mirë. Ato...

Fashion 14:30 - 15 Janar, 2017

Kujdes me aksesorët në duar

Të gjithë ata që përdorin lidhëse flokësh e kanë këtë zakon. Por të gjithë kritikët e modës mendojnë se ky nuk është zakoni i duhur për...

Fashion 10:00 - 1 Janar, 2017

Ja aksesori që propozon Chanel

Harrojini aksesorët e tepërt dhe me shkëlqim,  këto festa Chanel ka një ide ndryshe për ju. Në sfilaten e fundit për koleksionin Chanel Metiers d’Art, modele...

Femra 09:10 - 22 Dhjetor, 2016

Mos harroni këtë aksesor

Lodhja juaj e ditës ju bën që shpesh tju marrë gjumi në karrkeapo divan shtrirë duke parë një film në tv, por mos harroni që ka...