Connect with Us

All posts tagged "aktor"

Kryesore Show Biz 17:31 - 20 Shtator, 2019

“Kam rrathë poshtë syve falë 2 budallenjëve”/ Aktori bën deklaratën shokuese

Aktori i njohur Ryan Reynold i ka habitur të gjithë fansat e tij me deklaratën e tij. Edhe pse e gjitha ka qenë një shaka ,...

Kryesore Show Biz 15:16 - 20 Shtator, 2019

Nuk do ta besoni/ Këngëtari shqiptar pjesë e filmit me aktorët më të famshëm

Këngëtari i njohur Alban Ramosaj është një ndër meshkujt më të pëlqyer nga gjinia femërore. Përveç pamjes ai ka dhe një zë të mrekullueshëm me të...

Kryesore Show Biz 14:33 - 19 Shtator, 2019

“Nuk dua të jem skllav i famës dhe parave”/ Albano Bogdo rikthehet sërish në skenë

Të gjithë e mbajmë mend deklaratën e papritur të aktorit Albano Bogda i cili një muaj më parë tha se do të linte punën si aktor...

Kryesore Show Biz 15:27 - 18 Shtator, 2019

“Dje rrije me 500 lekë në xhep sot hap shampanja”/ Ndjekësi i bën komentin epik Bes Kallakut

Aktori Bes Kallaku është një ndër personazhet më të komentuar në mediat rozë për jetën luksoze që bën së bashku me bashkëshorten e tij Xhensila Myrtezaj....

Kryesore Show Biz 14:25 - 18 Shtator, 2019

Konspiracion dhe mashtrim seksual/ Modelja trondit botën e Hollywood, padit me 50 milion dollarë aktorin e njohur

Tronditjet në botën e Hollywood dhe në familjen e aktorit të njohur, Kevin Hart, nuk kanë të mbaruar. Sipas “The Sun”, ai është paditur me 50...

Kryesore Show Biz 11:10 - 17 Shtator, 2019

Shifra marramendëse/ Aktori më i bukur në Turqi, zbulon sa paguhet për një reklamë

Aktori më i bukur në Turqi, i cilësuar edhe si “Brad Pitt”, Kivanç Tatlitug përveçse një aktor shumë i pëlqyer dhe i suksesshëm, në fillimet e...

Kryesore Show Biz 13:40 - 12 Shtator, 2019

“Çfarë i keni bërë burrit tim”/ Almeda Abazi e shqetësuar për “plagët e mëdha” të Tolgahan

Moderatorja dhe modelja Almeda Abazi ka publikuar në rrjetet sociale një foto të bashkëshortit të saj Tolgahan Sayisman ku shfaqet me plagë të mëdha në kurriz....

Kryesore Show Biz 18:34 - 11 Shtator, 2019

Bes Kallaku zbulon një tjetër aktor të filmit “Falco”/ Futbollisti i kombëtares shqiptare surprizon fansat

Aktori Bes Kallaku po përgatitet për publikimin e filmit të tij të parë “Falco”. Më parë Besi ka zbuluar se pjesë e kastit do të jetë...

Kryesore Show Biz 17:55 - 7 Shtator, 2019

E rëndë/ Aktori i njohur gjendet i varur në banesë

Aktori i njohur italian Federico Palmieri është gjetur i varur në kopështin e banesës së tij. Policia ka nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e vendimit...

Kryesore Show Biz 19:13 - 4 Shtator, 2019

Ermal Mamaqi zbulon aktorin e veçantë në filmin e tij/ Nuk do ta besoni për kë bëhet fjalë

Disa javë më parë Ermal Mamaqi ka nisur xhirimet për filmin e tij më të ri “I love Tropoja”. Gjatë këtyre ditëve ai ka ndarë me...

Kryesore Show Biz 12:40 - 31 Gusht, 2019

“Dashuria është e verbër”/ Aktori shqiptar nuk “përmbahet”, shfaq anën e tij romantike me partneren

Pak muaj më parë , aktori shqiptar Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli Tako, bënë publke lidhjen e tyre dhe se fundmi janë parë kudo...

Kryesore Show Biz 21:15 - 26 Gusht, 2019

Julian Deda pjesë e filmit ”I love Tropoja”/ Ermal Mamaqi thumbon Gentian Zenelajn

Filmi” I love Tropoja” i Ermal Mamaqit ka mbledhur aktorët dhe personazhet më të famshëm shqiptarë. Deri më tani dihet që pjesë e filmit do të...

Kryesore Show Biz 20:07 - 24 Gusht, 2019

“Asnjë nuk do i bënte për mua”/ Olsi Bylyku flet për “çmendurinë” më të madhe që e dashura ka bërë për të

Aktori i njohur i humorit Olsi Bylyku prej kohësh është në një lidhje dashurie , për të cilën shpesh herë është shprehur se ndjehet shumë i...

Kryesore Show Biz 21:20 - 22 Gusht, 2019

Aktori me origjinë shqiptare “tërbon” vajzat italiane/ Ja çfarë bëjnë para hotelit ku po qëndron ai

Aktori me origjinë shqiptare Can Yaman, pas përfundimit të komedisë “Një puthje në errësirë”, ka korrur shumë sukses, jo vetëm në Turqi ku jeton dhe vepron...

Kryesore Show Biz 12:56 - 22 Gusht, 2019

Nuk mund të ndahet prej tij/ Bashkëshorti i Almedës merr djalin në xhirimet e filmit më të ri

Aktori i famshëm turk Tolgahan Sayisman po i shijon shumë momentet me vogëlushin Efehan. Së fundi Tolgahan po xhiron për projektet e tij më të fundit...