Connect with Us

All posts tagged "aktore"

Showbizz 16:52 - 11 Dhjetor, 2019

“Pa filtra dhe pa make up”/ Ylli i “Shtëpiake të dëshpëruara” tregon format e saj perfekte

Teri Hatcher i ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur teksa ka treguar fizikun e saj mbresëlënës. Ylli i “Shtëpiake të dëshpëruara”, 55 vjeç është...

Showbizz 18:31 - 10 Dhjetor, 2019

Më e lumtur se kurrë/ Aktorja e famshme bëhet nënë për herë të dytë

Anne Hathaway dhe partneri i saj Adam Shulman janë bërë prindër për herë të dytë. Edhe pse ende nuk e bërë të ditur lajmin, çifti është...

Showbizz 11:45 - 10 Dhjetor, 2019

“Isha shtatzënë me fëmijën e katërt kur kuptova se kisha tumor”/ Aktorja shqiptare rrëqeth me rrëfimin e saj

Aktorja shqiptare Adriana Matoshi ka treguar më shumë detaje për jetën e saj private si dhe për atë profesionale. E ftuar në emisionin NIN, aktorja ka...

Showbizz 13:39 - 9 Dhjetor, 2019

Rudina Dembacaj përfundon në spital/ Çfarë po ndodh me aktoren?

Rudina Dembacaj është komentuar shumë në media për jetën e saj private. Lajmi se po ndahet nga bashkëshorti i saj bëri bujë të madhe në media....

Showbizz 12:41 - 9 Dhjetor, 2019

“Më kërcënojnë se janë xheloze për pamjen time”/ Aktorja spanjolle tregon format gjigante

Aktorja spanjolle Jessica Gonzalez Garcia është shumë e ndjekur në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit foto shumë provokuese. Aktorja publikon foto ku tregon format e...

Showbizz 15:51 - 7 Dhjetor, 2019

“Po babai i vajzës ku ndodhet?” Rudina Dembacaj i kthehet keqazi ndjekëses

Pak kohë më parë moderatorja Rudina Dembacaj pranoi publikisht ndarjen nga bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj. Por edhe pse në proces divorci, Rudina shpesh herë është...

Showbizz 12:00 - 5 Dhjetor, 2019

“Më kupton në ajër, ndjen çdo shqetësim e gëzim timin”/ Moderatori bën urimin special në ditëlindjen e Eliona Pitarkës

Ditën e sotme aktorja Eliona Pitarjka feston ditëlindjen. Aktorja e humorit gjatë pjesëmarrjes së saj në Dance ëith me ka njohur miq të rinj dhe moderatori...

Showbizz 13:47 - 30 Nentor, 2019

Mosha është thjesht një numër/ Aktorja 54 vjeçare shfaqet më në formë se asnjëherë më parë

Ajo di gjithnë si të tërheqë vëmendjen e të gjithë mediave rozë. Elizabeth Harley 54 vjeç ka treguar dhe një herë se mosha është thjesht një...

Showbizz 20:01 - 20 Nentor, 2019

Lidhja me aktoren e famshme amerikane/ Zbulohet e vërteta e romancës së re të Brad Pitt

Aktori i famshëm Brad Pit dhe aktorja Angelina Jolie i dhanë fund martesës së tyre shumëvjeçare disa vite më parë. Pas ndarjes nga Angelina ka patur...

Showbizz 15:13 - 20 Nentor, 2019

Është ndarë nga i dashuri?/ Eliona Pitarka i tregon të gjitha me këtë foto

Aktorja e humorit, Eliona Pitarka pak ditë më parë bëri publike lidhjen e saj, por mbajti të fshehtë identitetin e tij. Kohët e fundit nisi të...

Showbizz 12:05 - 20 Nentor, 2019

Aktorja e preferuar nga shqiptarët bëhet nënë për herë të parë/ Zbulon portretin e djalit të sapolindur

Ditën e djeshme aktorja e njohur turkez Hazal Kaya u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi...

Showbizz 21:24 - 19 Nentor, 2019

Vetëm një muaj aktive në Instagram/ Jennifer Aniston thyen rrjetin, arrin 20 milionë ndjekës

Ajo e ka thyer rrjetin teksa u bë pjesë e tij vetëm një muaj më parë.. Aktorja me famë botërore Jennifer Aniston po feston arritjen e...

Showbizz 11:05 - 18 Nentor, 2019

“Më hapi dyert dhe më dha prespektivë”/ Aktorja e njohur “braktis” serialin që ka “fiksuar” shqiptarët

Seriali turk që po bën “namin” në Shqipëri, “Bija ime”, i ka tërhequr të gjithë me historinë e tij prekëse. Por aktoren e famshme e cila...

Showbizz 20:27 - 16 Nentor, 2019

FOTO-Aktorja tregon linjat dhe të gjithë po flasin për të/ 35 vjeçarja shfaqet më në formë se kurrë

Aktorja Cara Santana i ka mahnitur të gjithë me pamjen e saj. 35 vjeçarja që është në prag martese, duket se po shijon pushimet e saj...

Showbizz 18:22 - 15 Nentor, 2019

Martohet me miliarderin 80 vjeçar/ Pendohet aktorja e njohur turke: “Dua të shpëtoj”

Aktorja e njohur turke Meltem Miraloglu duket se po shkon drejt ndarjes nga bashkëshorti i saj 80 vjeçar. Vetëm një muaj pas kurorëzimit me miliarderin amerikan,...