Connect with Us

All posts tagged "Alba"

Kryesore Show Biz 21:05 - 6 Shtator, 2019

“U tregove tepër i mirë me të tjerët”/ Pas ndarjes, Alba Hoxha nuk “përmbahet” ndaj Albi Nakos

Pak muaj më parë , koreografi Albi Nako dhe balerina e tij, Alba Hoxha, në mediat rozë u tha se ishin të lidhur por ata nuk...

Kryesore Show Biz 11:53 - 5 Prill, 2019

Pasi e mohuan për mediat, Albi Nako dhe Alba Hoxha e bëjnë lidhjen serioze

Lidhja e Albi Nakos me balerinën dhe prezantuesen, Alba Hoxha vazhdon të jetë shumë e komentuar në media dhe çifti shpeshherë janë fotografuar bashkë. Megjithatë sa...

Kryesore Show Biz 13:40 - 12 Shkurt, 2019

Ky veprim i Alba Hoxhës flet shumë për marrëdhënien me Klaudia Pepën!

Pavarësisht divorcit, marrëdhënia mes Klaudia Pepës dhe Albi Nakos vazhdon të jetë miqësore. Dyshja komenton shpesh në postimet e njërit-tjetrit në rrjetet sociale, madje Klaudia tregoi...

Kryesore Show Biz 11:10 - 8 Dhjetor, 2018

“I putha dhe përqafova”/Klaudia Pepa takohet me Albi Nakon dhe Alba Hoxhën

Një nga historitë e dashurisë më të përfolura në showbiz-in shqiptar është ajo e Albi Nakos dhe Klaudia Pepës. Edhe pse prej më shumë se një...

Kryesore Show Biz 11:25 - 2 Dhjetor, 2018

Alba Hoxha e veshur nuse, shikoni reagimin e Albi Nakos kur balerina i kalon përballë

Koreografi i njohur Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha janë përfolur prej muajsh për një romancë mes tyre, por dyshja ende nuk e ka konfirmuar. Fotot...

Kryesore Show Biz 23:45 - 4 Tetor, 2018

Ndodh në Instagram!/ Ndjekësi ngatërron Klaudian me Albën

Alba Hoxha është përfolur për një lidhje me koreografin Albi Nako, pas ndarjes së tij nga balerina Klaudia Pepa. Kjo treshe e shumëpërfolur shpesh i bën...

Kryesore Show Biz 18:40 - 25 Qershor, 2018

Në lidhje me Albi Nakon?/ Alba tregon të vërtetën me anë të një fotoje

Kohë më parë, disa foto në vende të njëjta ngjallen dyshimet se koreografi Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha kishin filluar një lidhje e cila nuk...

Showbizz 21:40 - 9 Nentor, 2015

A e dinit që Alba ishte modele, ja kush ia shkatërroi ëndrrën (Foto)

Njëra ndër ish-banoret e shtëpisë së famshme të Big Brother ka qenë edhe modele kohë më parë. Fjala është për shumë të përfolurën Alba Çobaj. Në...

Showbizz 16:40 - 1 Nentor, 2015

Alba feston ditëlindjen (Foto)

Alba Çobaj, një prej protagonisteve të “Big Brother” (të fundit), mbushi dje 25 vjeç. Këtë jubile aspirantja për gazetare e “dogji” fare në një prej klubeve...

Showbizz 12:27 - 11 Tetor, 2015

Alba: Nuk zgjedh pozicion për të dalë në foto

Njëra ndër banoret e përfolura të Shtëpisë së Big Brother, Alba Çobaj vetëm pak ditë pas ndarjes nga i dashuri i saj Diedoni, kishte bërë një...

Showbizz 15:47 - 15 Shtator, 2015

Alba e BB8 me tatoo të re (Foto)

Njëra ndër banoret më të përfolura të shtëpisë më të madhe në vend BB8, Alba Çobaj së fundmi ka ndryshuar shumë pamjen e saj. Përveç ndërhyrjes...

Showbizz 14:00 - 28 Mars, 2015

Alba në Karaibe

Linjat e saj shpërthyese ishin fantastike dhe nuk linin aspak për të dëshiruar teksa Jessica Alba i kaloi këto ditë në Karaibe. Aktorja e mirënjohur shoqërohej...

Showbizz 10:54 - 26 Maj, 2014

Alba: Pasioni e mban gjallë lidhjen

Bukuroshja e Hollivudit, Jessica Alba, thotë se mungesa e pasionit në një lidhje, është e kobshme, prandaj duhet bërë shumë përpjekje që lidhja të pasurohet me...

Showbizz 15:16 - 7 Mars, 2014

Jessica Alba nuk plaket aspak

U bë e famshme kur pranoi rolin e një striptisteje me emrin Nancy në filmin e vitit 2005 ‘Sin City’, një përshtatje për ekranin e madh...