Connect with Us

All posts tagged "Alban Hoxha"

Showbizz 16:08 - 9 Shkurt, 2020

Fejohet me Alban Hoxhën?/ Detaji që nxorri zbuluar Çiljeta Xhilagën

Këngëtarja shumë e dashur Çiljeta Xhilaga dhe portieri Alban Hoxha prej kohësh janë në një lidhje dashurie. Edhe pse shpesh herë janë përfolur për ndarje duket...

Showbizz 18:58 - 30 Dhjetor, 2019

Nuk ka më vend për fjalë/ Çiljeta Xhilaga publikon foton me Alban Hoxhën

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është komentuar shumë për jetën e saj private dhe një lidhjeje të mundshme me portierin e skuadrës kombëtare, Alban Hoxha. Ndonëse spekulimet kanë...

Kryesore Show Biz 17:30 - 21 Qershor, 2018

Pësoi aksident me makinë/ Alban Hoxha flet për herë të parë pas ngjarjes

Ditën e sotme u tha se portieri i skuadrës së Partizanit, Alban Hoxha, kishte pësuar aksident me makinë së bashku me mesfushorin Lorenc Trashi. U mësua...

Kryesore Show Biz 10:27 - 13 Gusht, 2017

Ndarja me Alban Hoxhën? Reagon për herë të parë Çiljeta: Zini mend njëherë e mirë

Ditëve të fundit ka qarkulluar laajmi se këngëtarja Çiljeta dhe portieri Alban Hoxha janë ndarë. Duket se një lajm i tillë e ka mërzitur shumë këngëtaren,...

Kryesore Show Biz 17:09 - 23 Korrik, 2017

Foto-Romanca vazhdon…/Çiljeta Xhilaga kapet ‘mat’ me Alban Hoxhën

Historia e dashurisë midis Çiljeta Xhilagës me portierin e Kombëtares dhe Partizanit, Alban Hoxhën është përfolur shumë në mediat shqiptare. Ata janë kujdesur që ta mbajnë...

Showbizz 01:20 - 10 Prill, 2017

Një grua në jetën e Alban Hoxhës / Ja rrëfimi i portierit të Partizanit

Portieri i Partizanit, Alban Hoxha, ka dy vjet e gjysmë që kur i lindi djali dhe humbi bashkëshorten. Tashmë ai është një baba i cili kujdeset për...

Showbizz 10:15 - 5 Nentor, 2016

Çiljeta pranon lidhjen me lojtarin e Partizanit, Alban Hoxha

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka pranuar lidhjen e saj me portierin e Partizanit Alban Hoxha. Ata kishin kohë që nëpër rrjetet sociale ‘ngacmoheshin’ me njëri-tjetrin, por këtë...

Showbizz 21:21 - 10 Korrik, 2016

Lidhja me Alban Hoxhën/ Çiljeta: Nuk flas për këtë çështje

Është folur nën zë për një raport intim të Çiljeta Xhilagës me futbollistin e njohur Alban Hoxha. Por a ka një raport vërtet mes tyre? Në...