Connect with Us

All posts tagged "alban ramosaj"

Showbizz 15:02 - 19 Shkurt, 2020

VIDEO-Nuk duhet humbur/ Klipi i nxehtë i Alban Ramosaj me të dashurën modele

Alban Ramosaj dhe e dashura e tij modele Kleoniki Delijorgji kanë sjellë bashkëpunimin e tyre të parë.Dyshja e paralajmëroi këtë këngë duke publikuar foto ku shiheshin...

Showbizz 18:57 - 9 Shkurt, 2020

FOTOT-Të zhveshur në një shtrat/ Alban Ramosaj shfaqet në momente intime me të dashurën

Këngëtari Alban Ramosaj dhe e dashura e tij Niki Delijorgji duket se janë më të dashuruar se kurrë. Pasi bënë publike lidhjen e tyre Albani dhe...

Showbizz 17:34 - 10 Dhjetor, 2019

FOTO-Alban Ramosaj baba?/ Modelja shqiptare pozon me barkun e rrumbullakosur

Këngëtari Alban Ramosaj dhe modelja shqiptare Niki Delijorgji janë çifti më i ri në shoëbizin shqiptar. Albani dhe Niki u shafqën shumë të afërt me komentet...

Showbizz 22:22 - 8 Tetor, 2019

Pas deklaratave të dashurisë nga Alban Ramosaj në emision/ Reagon partnerja e tij

Pasditen e sotme këngëtari Alban Ramosaj pranoi se ishte i dashurruar me modelen bukuroshe Niki Delijorgji. I ftuar në emisionin Rudina ai është shprehur se po...

Showbizz 20:41 - 6 Tetor, 2019

Nga skenat e nxehta tek flirtimet/ Alban Ramosaj tregon detajet

Këngëtari Alban Ramosaj ka qenë i ftuar sot në emisionin Why not të moderatores Roza Lati ku dhe ka folur për shumë detaje nga jeta private...

Showbizz 11:22 - 3 Tetor, 2019

“Të dua shumë gruaja ime”/ Alban Ramosaj zbulon lidhjen me modelen seksi

Këngëtari shqiptar Alban Ramosaj sapo ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “T’kom dasht”. Personazhi kryesor në klipin e tij është modelja e...

Kryesore Show Biz 15:16 - 20 Shtator, 2019

Nuk do ta besoni/ Këngëtari shqiptar pjesë e filmit me aktorët më të famshëm

Këngëtari i njohur Alban Ramosaj është një ndër meshkujt më të pëlqyer nga gjinia femërore. Përveç pamjes ai ka dhe një zë të mrekullueshëm me të...

Kryesore Show Biz 00:15 - 6 Mars, 2018

Foto/ Alban Ramosaj i propozon për martesë aktores në Instagram

Këngëtari shqiptar Alban Ramosaj i emocionuar ka shprehur dashurinë e madhe që ka për Angelina Jolie. “Mirë.. meqë mu kujtua prej Oscars…në një jetë tjetër, ti...

Kryesore Show Biz 01:00 - 31 Dhjetor, 2017

Beatrix harron “Instagram”-in hapur, Albani i zbulon sekretet

Të gjithëve na ka ndodhur që të harrojmë hapur llogaritë tona sociale në ndonjë nga pajisjet tona elektronike. E njëjta gjë i ka ndodhur edhe këngëtares...

Kryesore Show Biz 17:40 - 18 Korrik, 2017

Shpërthen këngëtarja e njohur shqiptare pas skenave të nxehta/Dhunë, seks dhe…

Këngëtarja e njohur, Beatris Ramosaj ka tërhequr vëmendjen mediave rozë me publikimin e klipit të fundit. Ajo shfaqet me skena të nxehta me një model që...

Kryesore Show Biz 18:52 - 15 Korrik, 2017

Konsultohuni me doktorin para se të shihni klipin e ri të Alban Ramosaj!

Alban Ramosaj më në fund do të vijë me një projekt të ri muzikor. Pothuaj mbas rreth 1 viti pushim, Albani rikthehet me “Bitchi i Mesnatës”....

Kryesore Show Biz 14:00 - 13 Korrik, 2017

‘Bomba’ e këngëtarit shqiptar: Kam qenë obez, por fshiva çdo foto nga interneti

Këngëtari aq shumë i pëlqyer nga vajzat ka bërë një deklaratë që nuk e kemi pritur aspak. E keni menduar ndonjëherë që Alban Ramosaj të ketë...

Kryesore Show Biz 19:00 - 18 Prill, 2017

Alban Ramosaj ose “hajduti i xhupave”

Alban Ramosaj ka një rreth shumë të madh shoqëror, që ndajnë të njëjtat pasione me të. Me sa kemi  kuptuar nga postimet  e tij në rrjetet...

Showbizz 15:06 - 3 Janar, 2017

Si e nisi vitin Alban Ramosaj?

Këngëtari Alban Ramosaj shquhet për stilin e tij të veçantë në muzikë, e nuk ngelet mbrapa as në lookun e tij. Festimet e vitit të ri...