Connect with Us

All posts tagged "albana osmani"

Showbizz 17:18 - 16 Tetor, 2019

“Shes gjakun tim ”/ Albana Osmani tregon “pa dorashka” si e arriti suksesin

Moderatorja Albana Osmani është një nga personazhet më të dashura të ekranit. Albana e ka nisur karrierën e saj në televizion që në moshë fare të...

Showbizz 13:24 - 9 Tetor, 2019

Heq dorë nga flokët brunë/ Albana Osmani bën ndryshimin e papritur në pamje

Moderatorja Albana Osmani është një nga vajzat më të dashura dhe seksi të ekranit. Albana ka vendosur të heqë dorë nga flokët brune duke u shfaqur...

Showbizz 17:55 - 4 Tetor, 2019

“Thërrmohem në mijëra copëza për një fjalë”/ Albana Osmani jep mesazhin e fortë

Albana Osmani është një nga moderatoret më të mira të ekranit tonë. Përveç kësaj ajo njihet për natyrën e saj të çiltër dhe shpirtin e saj...

Kryesore Show Biz 18:36 - 27 Gusht, 2019

“Ajo është një inspirim për mua”/ Albana Osmani takon aktoren e famshme të serialit “Shtëpiaket e dëshpëruara”

Moderatorja bukuroshe e ekranit, Albana Osmani ka ndar ëme ndjekësit një nga momentet më të veçanta për të. Albana tregon se ka takuar një nga yjet...

Kryesore Show Biz 18:43 - 18 Gusht, 2019

Një “luledielli” si Albana Osmani/ Fotot më frymëzuese të moderatores shqiptare

Albana Osmani është një nga vajzat më joshëse të ekranit shqiptar. Të gjithë e mbajmë mend ku prezantonte “Top Select” dhe bëri për vete të gjithë...

Kryesore Show Biz 18:22 - 16 Korrik, 2019

“Mësova të dua dhe të marr frymë e lirë”/ Albana Osmani tregon ëndrrën e saj më të madhe

Albana Osmani është një nga moderatoret më të dashura dhe më të komentuara të ekranit. Bukuroshja ka bërë një intervistë me ndjekësit e saj në Instastory...

Kryesore Show Biz 15:20 - 9 Korrik, 2019

“Doktori mendoi se kisha vdekur”/ Albana Osmani tregon momentin më të veçantë të jetës së saj

Moderatorja Albana Osmani ka rrëfyer një nga momentet më të veçanta të jetës së saj. Ajo ka treguar se ndryshe nga të gjithë ajo ka lindur...

Kryesore Show Biz 20:15 - 18 Qershor, 2019

Albana Osmani dhe Noizy në një foto/ Çfarë i bashkon dy personazhet?

Moderatorja Albana Osmani dhe reperi i njohur shqiptar Noizy janë bërë bashkë për një qëllim. Albana shfaqet e veshur me një bluzë të firmës së Noizyt...

Kryesore Show Biz 19:54 - 24 Maj, 2019

“E kam bërë që në 1995”/ Albana Osmani i tregon vendin komentueses

Albana Osmani është një nga moderatoret më të njohura të ekranit shqiptar. Së fundmi bukuroshja ka qenë në eventin më të rëndësishëm të bamirësisë amfAR Gala....

Kryesore Show Biz 22:45 - 23 Maj, 2019

Albana Osmani shkëlqen në tapetin e kuq në Kanë/ Publikon foton krahas modeles seksi

Pak orë më parë moderatorja Albana Osmani ka parakaluar në tapetin e kuq, në një prej eventeve më të rëndësishme të festivalit të Kanës ,“amfAR Gala”....

Kryesore Show Biz 20:47 - 19 Maj, 2019

“Gëzuar të gjithëve”/ Albana Osmani përshëndet ndjekësit nga jahti luksoz

Albana Osmani është një nga vajzat më të talentuara dhe seksi të ekranit. Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale ku çdo herë ndan me ndjekësit...

Kryesore Show Biz 11:58 - 26 Nentor, 2018

Revoltohet Albana Osmani: ‘Mos guxo të flasësh për vajzat dhe nënat shqiptare!’

Dje, Albana Osmani bëri me dije se do të jetë në kopertinën e dhjetorit të revistës gjermane “Life”.  Ndër të tjera, ajo është intervistuar edhe për sipërmarrjen e...

Kryesore Show Biz 09:35 - 17 Nentor, 2018

Pas 2 vitesh punë vullnetare, Albana Osmani në prag të hedhjes së hapit të madh në projektin e saj

Albana Osmani ka ndarë në Instagram-in e saj një lajm të gëzueshëm për të dhe jo vetëm. Që nga 20 Maji 2017 , ajo është themeluesja...

Kryesore Show Biz 11:10 - 19 Tetor, 2018

Shkëlqen Albana Osmani/Pozon në kopertinën e revistës prestigjoze ndërkombëtare “Global Woman”

Moderatorja e njohur dhe themeluesja e fondacionit të bamirësisë “Ti je një luledielli” Albana Osmani, me anë të një postimi në Instagram ka lajmëruar ndjekësit e...

Kryesore Show Biz 16:44 - 12 Gusht, 2018

Foto/ “Princesha” në dasmën e Ledionit dhe Sarës

Mbrëmjen e djeshme, buzë liqenit Como të Italisë, Sara Hoxha iu drejtua e vetme altarit, për të celebruar në martesë historinë e saj të dashurisë me...