Connect with Us

All posts tagged "Alberie"

Showbizz 10:40 - 23 Tetor, 2019

FOTO-“Festojmë për jetën”/ Albërie Hadërgjonaj dhe vajzat e saj postojnë fotot seksi nga shtrati

Edhe pse dy motrat Anxhelina dhe Agnesa Hadërgjonaj dhe mamaja e tyre Albërie Hadërgjonaj, janë zhvendosur në Amerike, ato janë tepër aktive në Instagram dhe shpesh...

Kryesore Show Biz 12:10 - 12 Prill, 2019

“Kujdesuni për veten,pse jo edhe për dashnorin”/Albërie Hadërgjonaj tregon sekretin e bukurisë

Pas shumë pyetjesh gjithë këto vite se përse ajo nuk plaket kurrë,Albërija më në fund ka këshilluar të gjitha femrat që të kujdesen për veten, për...

Kryesore Show Biz 15:25 - 1 Prill, 2019

“Për vajzat e reja që hanë pica’/Albërie Hajdërgjonaj i ‘sfidon’ të gjithë me format tërheqëse

Këngëtarja e cila tashmë është bërë edhe gjyshe, Albërie Hadergjonaj, ka publikuar një foto në të brendshme, derisa ka disa fjalë edhe për vajzat e reja....

alberie foto
Kryesore Show Biz 15:40 - 14 Janar, 2019

Albërie Hadërgjonaj sqaron deklaratën për Aurela Gaçen dhe Flor Mumajesin

Deklarata e Albërie Hadërgjonajt në emisionin Oxygen ku ndër të tjera foli edhe për sistemin e pikëve në “Kënga Magjike” ishte shumë e qartë dhe e kuptueshme, megjithëse...

Kryesore Show Biz 13:40 - 13 Janar, 2019

Albërije Hadërgjonaj: “Nëse Aurela Gaçe merr pjesë në ‘Këngën Magjike’, harroje fitoren!”

Albërie Hadërgjonaj ka treguar arsyen përse nuk e shohim të marrë pjesë në festivalin “Kënga Magjike”. E ftuar në emisionin “Oxygen” këngëtarja është shprehur se nuk...

Kryesore Show Biz 12:53 - 23 Dhjetor, 2018

‘Kishte shumë lekë’, Albërie tregon hallet pas ndarjes nga burri

Albërije Hadërgjonaj veçse një këngëtare shumë e mirë njihet edhe për sensin e saj të humorit. Kështu edhe dje e ftuar në “Xing me Ermalin” batutat...

Kryesore Show Biz 10:53 - 30 Nentor, 2018

Bleona Qereti ka dy fjalë për Albërije Hadërgjonajn: “Si është puna me familjen tuaj?!”

Këngëtarja Bleona Qereti ka të njëjtën dilemë që kemi të gjithë: Si ka mundësi që femrat Hardërgjonaj janë kaq të bukura dhe tërheqëse? Në një postim...

Kryesore Show Biz 11:53 - 16 Nentor, 2018

“Femër plastike”, Albërie Hadërgjonaj merr vendimin drastik pas komenteve negative për pamjen

Albërie Hadërgjonaj ndau në “Instagram” mbrëmjen e djeshme, disa foto e veshur me një fustan bust në ngjyrë bojëqielli plot me luspa. Mirëpo, fansat nuk dukeshin...

Kryesore Show Biz 14:22 - 7 Mars, 2017

FOTOT/ Zbulohet se kush është fansja më e zjarrtë e Anxhelina Hadërgjonajt

Anxhelina Hadërgjonaj na ka dëshmuar se nuk është një vajzë e përkëdhelur dhe se jeton larg së ëmës, Albërie Hadërgjonaj. Këngëtarja është gjatë gjithë kohës aktive...

Showbizz 18:16 - 30 Janar, 2017

FOTO-VIDEO/ Albëria sfidon gjyshet seksi

Është përfolur se ka kryer shumë ndërhyrje, por Albërie Hadërgjonaj na ka treguar se ajo është ende e re pavarësisht se është bërë gjyshe. Në një...

Showbizz 12:06 - 24 Janar, 2016

Upsss… për pak Albëries sa nuk i del gjoksi

Gjatë një fotoje të bërë me këngëtaren Bleona Qereti gjatë një eventi, Albërie Hatërgjonaj pa dashur na tregon edhe më shumë… Asaj i është hapur paksa xhaketa...

Showbizz 15:48 - 17 Shtator, 2015

Albërie prezanton partnerin e ri… (Foto)

Këngëtarja e mirënjohur e skenës shqiptare Albërie Hadërgjonaj, këtë vit do të jetë gjithashtu pjesë e njërit prej spektakleve më të mëdha “Dance With Me”. Për...