Connect with Us

All posts tagged "albi"

Kryesore Show Biz 21:05 - 6 Shtator, 2019

“U tregove tepër i mirë me të tjerët”/ Pas ndarjes, Alba Hoxha nuk “përmbahet” ndaj Albi Nakos

Pak muaj më parë , koreografi Albi Nako dhe balerina e tij, Alba Hoxha, në mediat rozë u tha se ishin të lidhur por ata nuk...

Kryesore Show Biz 14:25 - 22 Qershor, 2019

“Ai të pushon nga puna vetëm me një mesazh”/ Çfarë po ndodh mes Gracianos dhe Albi Nakos?

Disa muaj më parë deklarata e balerinit Graciano Tagani i cili tha se pas 7 vitesh punë së bashku me koreografin e njohur Albi Nako, ky...

Kryesore Show Biz 14:48 - 28 Prill, 2019

“A je e lidhur me Albi Nakon?”/Alba i sqaron njëherë e mirë akuzat se është në një lidhje me koreografin

Alba Hoxha ka vendosur që t’ju japë fund njëherë e mirë aludimeve, nëse është në një lidhje me koreografin Albi Nako. Një prej ndjekësve i ka...

klaudia albi komente
Kryesore Show Biz 13:40 - 15 Prill, 2019

“Po të shkon goja lëng”/Albi Nako “akuzohet” pas komenteve që i bëri Klaudias

Pas ndarjes, marrëdhënia e Klaudias me Albin ka mbetur në terma shoqërorë dhe edhe pse e tillë, gjithnjë tërheq vëmendjen e fansave të tyre për të...

Kryesore Show Biz 11:53 - 5 Prill, 2019

Pasi e mohuan për mediat, Albi Nako dhe Alba Hoxha e bëjnë lidhjen serioze

Lidhja e Albi Nakos me balerinën dhe prezantuesen, Alba Hoxha vazhdon të jetë shumë e komentuar në media dhe çifti shpeshherë janë fotografuar bashkë. Megjithatë sa...

Kryesore Show Biz 13:39 - 27 Mars, 2019

“Vajzat nuk vlerësojnë djemtë nga thjeshtësia,por nga marka e Xhip-it”/Albi Nako shpreh shqetësimin ndaj vajzave shqiptare

Shpesh njerëzit mund të gjykohen për atë që kanë, sesa për atë që janë. Dhe ky shqetësim duket se kapur edhe koreografin e njohur shqiptar, Albi...

Kryesore Show Biz 12:25 - 3 Mars, 2019

E pushoi Albi Nako nga puna? Graciano e paska takuar koreografin dhe gjithçka ka qenë një keqkuptim i madh

Graciano Tagani ka sqaruar më në fund largimin nga trups e baletit të Albi Nakos, ku ka punuar për rreth 7 vite. Kohë më parë, i...

Kryesore Show Biz 10:12 - 1 Mars, 2019

Pranë Klaudias, larg Albës? Albi Nako flet për projektin e ri në Rai dhe zhvendosjen në Itali

Koreografi i njohur Albi Nako ka zbuluar së fundmi se është transferuar në Itali, në televizionin e njohur Rai. Nëpërmjet një fotografie Albi i uronte vetes...

Kryesore Show Biz 12:53 - 25 Shkurt, 2019

Albi Nako transferohet në Itali, ku është edhe Klaudia Pepa! Ja si reagon Alba Hoxha

Përmes një fotoje të postuar në llogarinë e tij në Instagram, koreografi Albi Nako ka zbuluar për ndjekësit se është transferuar në Itali, në televizionin e...

klaudia albi komente
Kryesore Show Biz 12:53 - 16 Janar, 2019

E quajti “Princi im”! Albi Nako reagon pas postimit të Klaudia Pepës me balerinin bukurosh

Ditën e djeshme Klaudia Pepa bëri bujë me foton e postuar në Instagram teksa një balerin e mban lart duke kërcyer, teksa ajo e quan “Princi...

Kryesore Show Biz 10:25 - 12 Janar, 2019

“Ngrohtë vetëm pranë oxhakut… edhe Albit!” Ndjekësit e ngacmojnë për lidhjen me koreografin,revoltohet Alba

Mediat prej kohësh kanë shkruar për marrëdhënien mes Albi Nakos dhe Alba Hoxhës, se mes tyre ata nuk janë thjesht koreografi dhe balerina e ”Albi Nako...

Kryesore Show Biz 11:10 - 11 Janar, 2019

“Nuk funksionoi më!” Klaudia Pepa tregon përse u nda nga Albi dhe a e ka gjetur dashurinë

Klaudia Pepa nuk është e dashuruar! Në një intervistë për revistën “Class”, balerina e njohur shqiptare ka rrëfyer për jetën private pas divorcit nga koreografi Albi...

Kryesore Show Biz 11:25 - 30 Dhjetor, 2018

Gracianos nuk i del inati me Albi Nakon, ja çfarë thotë për koreografin!

Graciano Tagani i ftuar në emisionin “Thumb” bëri bujë në media me deklaraten e tij për Albi Nakon se si e kishte pushuar nga puna në...

Kryesore Show Biz 11:10 - 8 Dhjetor, 2018

“I putha dhe përqafova”/Klaudia Pepa takohet me Albi Nakon dhe Alba Hoxhën

Një nga historitë e dashurisë më të përfolura në showbiz-in shqiptar është ajo e Albi Nakos dhe Klaudia Pepës. Edhe pse prej më shumë se një...

Kryesore Show Biz 11:25 - 2 Dhjetor, 2018

Alba Hoxha e veshur nuse, shikoni reagimin e Albi Nakos kur balerina i kalon përballë

Koreografi i njohur Albi Nako dhe balerina Alba Hoxha janë përfolur prej muajsh për një romancë mes tyre, por dyshja ende nuk e ka konfirmuar. Fotot...