Connect with Us

All posts tagged "alesia bami"

Showbizz 11:36 - 27 Prill, 2020

Aktiviteti seksual në karantinë/ Ish velina: Nuk ka rëndësi si e ke me apo pa lesh

Ish velina Alesia Bami është bërë pjesë e rubrikës “Në trotuar” ku kanë folur rreth temës së aktivitetit seksual në karantinë. Teksa dikutohej rreth temës njëra...

Showbizz 10:11 - 21 Mars, 2020

Ish velina “bombastike” e Stop-it/ Fotot e Alesia Bamit që do t’iu lënë pa mend

Modelja Alesia Bami është një nga vajzat më të komentuara të showbizit. Ajo është shpallur “Miss Fotozhenia” dhe “Miss Universe”. Më pas u shfaq tek “Telebingo”,...

Showbizz 14:09 - 12 Shkurt, 2020

Konkurrenca e fortë mes moderatoreve të sportit/ Kush janë vajzat që “gozhduan” shqiptarët pas ekranit me format e tyre

Tashmë nuk është çudi që në emisionet sportive të shohësh prezantuese një vajzë shumë seksi e cila përveç moderimit ekspozon dhe hiret e saj. Jo vetëm...

Showbizz 13:00 - 23 Janar, 2020

Ish velina më seksi e “Stop-it”/ Fotot më përvëluese të Alesia Bamit

Modelja Alesia Bami është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit. Ajo është shpallur “Miss Fotozhenia” dhe “Miss Universe”. Më pas u shfaq tek “Telebingo”,...

Kryesore Show Biz 20:27 - 18 Shtator, 2019

“Dua dy fëmijë”/ Ish velina e Stop-it flet për martesën

Modelja dhe ish velina e emisionit investigativ Stop, Alesia Bami është një ndër vajzat më të komentuara të showbizit. E ftuar në emisionin “Ftesë në 5”...

Kryesore Show Biz 18:41 - 3 Shtator, 2019

“Bomba e ditës së fundit të merkatos”/ Pas Ilda Bejlerit, Edi Manushi prezanton bukuroshen tjetër të emisionit

Moderatorja seksi e sportit, Ilda Bejleri, do të jetë krah Edi Manushit këtë sezon televiziv për të prezantuar në emisionin “Proçesi Sportiv.” Por duket se Ilda...

Kryesore Show Biz 14:30 - 12 Gusht, 2019

Ish velina “bombastike” e Stop-it/ Fotot e Alesia Bamit që do t’iu lënë pa mend

Modelja Alesia Bami është një nga vajzat më të komentuara të showbizit. Ajo është shpallur “Miss Fotozhenia” dhe “Miss Universe”. Më pas u shfaq tek “Telebingo”,...

Life Style 13:00 - 28 Qershor, 2018

E veshur vetëm me fanellën dhe asgjë poshtë/ Alesia Bami tifozja më seksi shqiptare

Gjatë këtij Botërori kanë tërhequr shpesh vëmendjen tifozet e huaja, të dashurat apo bashkëshortet e futbollistëve të cilat bëjnë tifo, por edhe vajzat shqiptare mbështesin skuadrat...

Kryesore Show Biz 23:30 - 15 Prill, 2018

Foto/ Modelja shqiptare sulmohet online për photoshop

Alesia Bami është një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar e cila pasi u bë shumë e njohur në Instagram, u bë pjesë e...

Kryesore Show Biz 10:13 - 5 Shtator, 2017

Foto-Cilat janë velinat e reja të “Stop”/ Njëra prej tyre është shumë e njohur për ne

Veliant e emisionit “Stop” kanë ndryshuar për këtë sezon, tashmë nuk do të kërcejnë më Alba dhe Ensa, por 2 velina të tjera. Të dy balerinat...

Showbizz 21:49 - 16 Dhjetor, 2016

Video/ Alesia Bami në “Zonë e Lirë”, rrëfen bisedën dhe lajmet e sajuara nga mediat për të

Modelja dhe balerina e njohur ishte e ftuar ditën e stome në emisionin “Zonë e Lirë” me Arjan Ccanin.  Ajo është përfshirë në një sajesë të...