Connect with Us

All posts tagged "alex rodriguez"

Showbizz 12:32 - 18 Shkurt, 2020

Damsa më e madhe e vitit 2020/ Zbulohet shifra marramendëse që Jennifer Lopez do të shpenzojë për dasmën

Alex Rodriguez  dhe Jennifer Lopez janë një nga çiftet më të komentuara të shoëbizit botërorë. Pas propozimit në Bahamas, ku Alex iu ul në gjunjë nën...

Kryesore Show Biz 12:48 - 11 Shtator, 2019

“Të gjithë ish partnerët të ftuar”/ Çifti i famshëm merr vendimin e papritur

Çifti i njohur i showbizit Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez së shpejti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Gjatë një interviste të dhënë për...

Kryesore Show Biz 12:39 - 4 Korrik, 2019

Sherr për Kylie Jenner?/ Tension mes çiftit të njohur të showbizit

Mediat e kanë pasqyruar si një nga çiftet më perfekte, por si duket tensionet mes tyre janë të shumta. Bëhet fjalë për dyshen Jennifer Lopez dhe...

Kryesore Show Biz 22:29 - 5 Qershor, 2019

Ëndrra e 20 viteve më parë/ Del video ku partneri i këngëtares kërkonte një takim me të

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë një nga çiftet më të dashura dhe të ndjekura në showbizin e huaj. Alex i propozoi për martesë këngëtares së...

Kryesore Show Biz 19:00 - 3 Prill, 2017

Jennifer Lopez i prezanton të ëmës “dhëndrin” e ri

Jennifer Lopez dhe basketbollisti Alex Rodriguez kanë vetëm pak kohë që po dalin me njëri-tjetrin, por lidhja e tyre po ecën me ritme të shpejta. Aktorja...

Kryesore Show Biz 19:00 - 1 Prill, 2017

Njihuni me të dashurin më të ri të Jennifer Lopez

Thashethemet për lidhjen e Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë të vërteta. Ylli basketbollist ka konfirmuar mëngjesin e kësaj të shtune se është duke dalë me...