Connect with Us

All posts tagged "alfio rrotani"

Showbizz 14:05 - 29 Shkurt, 2020

“Do bëj diçka që nuk e ka bërë njeri”/ Shefi i kuzhinës tregon për planet e dasmës

Shefi i njohur i kuzhinës Alfio Rrotani dhe moderatorja Fatma Methasani para pak javësh u bënë prindër të një djali të cilën e quajtën Noah. Në...

Showbizz 16:56 - 28 Janar, 2020

Fatma dhe Alfio bëhen prindër për herë të parë/ Shefi i kuzhinës zbulon emrin e vogëlushit

Moderatorja Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë bërë prindër për herë të parë. Fatma ka sjellë në jetë djalin të cilin kanë vendosur ta quajnë Noah....

Showbizz 14:12 - 19 Dhjetor, 2019

“Ishte diçka e papritur”/ Fatma Methasani rrëfen momentin kur mësoi se do të bëhej nënë

Moderatorja shumë e dashur e ekranit Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës Alfio Rrotani po e presin me padyrim ardhjen e djalit të tyre në jetë....

Showbizz 19:45 - 22 Nentor, 2019

Alfio surprizon Fatmën në mes të emisionit/ Bën deklaratën e papritur

Moderatorja e njohur, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani së shpejti do të behn prindër për herë të parë të një djali. Moderatorja vendosi të mbante të...

Showbizz 17:20 - 16 Nentor, 2019

“Aspak normale”/ Alfio suprizon Fatmën për 3 vjetorin e lidhjes së tyre

Moderatorja Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Ndërkohë që po e shijojnë në maksimum periudhën më të bukur...

Showbizz 20:53 - 8 Nentor, 2019

Nga zgjedhja e emrit të bebit tek planet për martesë/ Fatma Methasani flet për herë të parë për shtatzëninë

Moderatorja Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani do të bëhen prindër pas pak muajsh. Për herë të parë, modertorja ka folur për shtatzëninë e saj dhe planet...

Showbizz 17:10 - 29 Tetor, 2019

Pasi zbuluan se janë në pritje të një djali/ Alfio i dedikon fjalët më të ëmbla fëmijës që do të vijë së shpejti në jetë

Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani janë një nga çiftet më të ëmbël dhe të dashur për publikun shqiptar. Së shpejti ata do të bëhen prindër dhe...

Showbizz 15:53 - 22 Tetor, 2019

“Po më del zemra nga vendi”/ Së shpejti baba, Alfio bën që tani tatuazh për fëmijën

Shefi i njohur i kuzhinës Alfio Rrotani dhe moderatorja Fatma Methasani do të bëhen prindër për herë të parë. Në pritje të fëmijës së tij të...

Showbizz 21:57 - 25 Shtator, 2019

Kjo foto do t’iu ëmbëlsojë mbrëmjen/ Alfio Rrotani zbulon barkun e rrumbullakosur të Fatmës në perëndimin e diellit

Pas shumë lajmeve për një shtatzëni të mundshme të moderatores Fatma Methasani, shefi i kuzhinës dhe moderatorja kanë vendosur ta ndajnë lajmin e bukur me ndjekësit...

Kryesore Show Biz 21:13 - 23 Qershor, 2019

“Vajzë apo djalë?”/ Moderatorja zbulon detaje nga jeta private me shefin e kuzhinës

Moderatorja shumë e dashur Fatma Methasani prej kohësh është në një marrëdhënie me shefin e kuzhinës, Alfio Rrotani. Çifti është tejet aktivë në rrjetet sociale dhe...

Kryesore Show Biz 20:13 - 5 Qershor, 2019

Kur dashuria shoqërohet me vepra/ Moderatorja merr surprizën e bukur nga partneri

Moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i njohur i kuzhinës Alfio Rrotani, janë një nga çiftet më të dashur të ekranit. Çiftin e shohim shpesh të postojnë...