Connect with Us

All posts tagged "Amarda Toska"

Showbizz 18:55 - 8 Mars, 2020

FOTOT-“Ju kam në zemër”/ Amarda Toska prezanton për herë të parë mamin dhe motrat

Moderatorja Amarda Toska si rrallë herë ka prezantuar motrat dhe nënën e saj. Me rastin e festës së gruas, Amarda ka publikuar një foto shumë të...

Showbizz 13:06 - 29 Janar, 2020

Premiera e parë e filmit “I love Tropoja”/ Amarda Toska i bën dedikimin e veçantë Ermal Mamaqit

Ditën e sotme Ermal Mamaqi do të shfaqë premierën e parë të filmit “I love Tropoja” në Pallatin e Kongreseve. Të shumta kanë qenë kolegë e...

Showbizz 13:36 - 14 Janar, 2020

Debati Ermal-Besi/ Amarda Toska ironizon aktorin

Debati midis dy aktorëve të humorit, Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku u komentua shumë në media. I gjithë debati virtual ndodhi për shkak të një deklarate...

Showbizz 19:38 - 27 Nentor, 2019

Rrëqethëse!/ Amarda Toska prek zemrat e shqiptarëve: “Dy fustane nusesh për dy vajzat që do i thonë lamtumirë të gjithëve”

Të gjithëve na ka pllakosur trishtimi për jetët e humbura dhe familjet e prekura nga tërmeti. Por më rrëqethëse është kërkesa e familjarëve të Diena dhe...

Showbizz 15:12 - 24 Nentor, 2019

“Dielli i jetës sonë”/ Amarda Toska prezanton Sian e vogël në publik

Moderatorja e njohur Amarda Toska është  shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh herë poston foto familjare dhe së fundi ka publikuar një foto të ëmbël...

Showbizz 16:19 - 20 Nentor, 2019

Konkurrencë mes tyre?/ Amarda Toska ka dy fjalë për Bes Kallakun

Ditën e sotme, aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar filmin e tij të parë, Falco, për të cilin është folur shumë në mediat rozë. Të...

Showbizz 18:50 - 9 Nentor, 2019

Ermal Mamaqi bën dedikimin special për Amarda Toskën/ Tregon se çfarë vlerëson më shumë tek bashkëshortja e tij

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë një nga çiftet më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Janë shumë të rralla rastet kur aktori del jashtë natyrës së...

Showbizz 20:34 - 29 Tetor, 2019

VIDEO- Halloween në shtëpinë e Amarda Toskës/ Biznesmenia zbulon pamjet

Festa e Halloween ka trokitur dhe të shumtë janë personazhet e famshme të cilët kanë nisur me përgatitjet për këtë festë. Një ndër to është edhe...

Showbizz 15:39 - 12 Tetor, 2019

“E kisha qejf qëkur isha i vogël”/ Ermal Mamaqi zbulon “vesin e keq”

Moderatori dhe aktori Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë një nga çiftet më të dashura për publikun. Së fundi Ermal Mamaqi ka publikuar disa foto së...

Kryesore Show Biz 11:16 - 15 Shtator, 2019

“Unë kam diamantin më të çmuar”/ Ermal Mamaqi më romantik se kurrë

Moderatori dhe aktor Ermal Mamaqi është një nga personazhet që e karakterizon humori, ndaj dhe rastet ku ai është romantik apo serioz janë shumë të rralla....

Kryesore Show Biz 20:16 - 18 Gusht, 2019

Kopshti gjigant në vilën e Amarda Toskës/ Pamjet të lënë pa fjalë

Ditën e sotme moderatorja Amarda Toska, ka zbuluar një tjetër kënd nga vila e saj luksoze. Ajo ka publikuar një video ku shihet kopshti i saj...

Kryesore Show Biz 21:14 - 12 Qershor, 2019

Amarda Toska më seksi se kurrë/ Dalin pamjet “e nxehta”

Biznesmenia dhe moderatorja Amarda Toska është një nga personazhet që e shohim shumë aktive në rrjetet sociale. Së fundi Ami i ka mahnitur të gjithë fansat...

Kryesore Show Biz 15:14 - 2 Qershor, 2019

“Po këta ç’ne bashkë”/ Amarda Toska tregon të pathënat e marrëdhënies me Ermalin

Biznesmenja dhe moderatorja Amarda Toska është një nga personazhet më të komentuara në showbiz. Fillimet e saj si moderatore ajo i ka nisur në televizionin Top...

Kryesore Show Biz 18:29 - 20 Maj, 2019

Ermal Mamaqi nuk i reziston dot bukurisë së Amit/ Bën komentin epik në foto

Amarda Toska është një ndër personazhet më të dashura dhe më të ndjekura nga publiku shqiptar. Duke qenë një biznesmene, Ami poston foto të ndryshme teksa...

Kryesore Show Biz 11:38 - 23 Dhjetor, 2018

Shpenzimet për dasma, Amarda Toska: “Marrin kredi, jo vetëm borxhe”

“Thumb” nga Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu këtë puntatë u pushtua nga një dasmë. Bëhet fjalë për “Ami Event”, e cila në një organizim special prezantoi...