Connect with Us

All posts tagged "ameli"

Showbizz 17:16 - 9 Shkurt, 2020

Miriam Cani tregon foton më të bukur të ditës/ Ameli shëtit me vëllaçkon e saj

Para pak javësh Miriam Cani solli në jetë fëmijën e saj të dytë, vogëlushin Duam. Ajo ndau me të gjithë ndjekësit paksa nga momentet e bukura...

Showbizz 15:25 - 17 Tetor, 2019

“Një ditë do t’ia kalosh dhe Gjirafës”/ Alban Skënderaj publikon momentet më të bukura me të bijën

Këngëtari shumë i dashur për publikun Alban Skënderaj ka ndarë me ndjekësit e tij disa momente shumë të bukura me vajzën e tij Ameli. Pas koncertit...

Kryesore Show Biz 12:01 - 23 Maj, 2019

“Do të kemi surpriza”/ Miriam Cani tregon aftësitë e Amelisë në muzikë dhe do t’iu habisë të gjithëve

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar Miriam Cani ka treguar talentin e vajzës së saj Amelisë në muzikë. E ftuar në Soiree, këngëtarja tha se...

Kryesore Show Biz 11:15 - 11 Janar, 2019

‘Mami mos më bezdis’, Ameli habit Miriamin me veprimin e fundit

Tre vite më parë çifti shumë i dashur për publikun, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani u bënë prindër për herë të parë me ardhjen në jetë...

Kryesore Show Biz 10:39 - 29 Nentor, 2018

Ameli mbush 3-vjeç/ Urimi i veçantë i Albanit dhe Miriamit

Si çdo vit për 28 Nëntor, në ditën e flamurit Miriam Cani dhe Alban Skënderaj surprizojnë fansat e tyre më çdo foto dhe dedikimin për të...

Kryesore Show Biz 15:15 - 17 Korrik, 2018

E vogël, por nuk i shpëton gjë!/ Amelia është xheloze për Alban Skënderaj

Duket sikur ishte dje dita kur Alban Skënderaj dhe Miriam Cani ndanë me botën lajmin e bukur se familja e tyre e vogël ishte shtuar me...

Kryesore Show Biz 23:30 - 10 Prill, 2018

Miriam dhe Ameli dy shoqe të ngushta/ Shikoni sa është rritur e vogla e këngëtarëve

Miriam Cani kujdeset që vazhdimisht të ndajë me fansat e saj në rrjetet sociale foto nga momentet e bukura që kalon me vogëlushen e saj Ameli....