Connect with Us

All posts tagged "amerike"

Showbizz 12:50 - 14 Mars, 2020

FOTOT-Amerikanët nuk duan t’ia dinë për Coronavirusin/ Dëfrejnë mes alkoolit, s*ksit dhe plazhit

Coronavirus është përhapur gjithandej dhe shumë prej vendeve të prekura janë vetizoluar në mënyrë që të ndalohet sa më shumë përhapja. Por duket se kjo nuk...

Kuriozitete 14:01 - 11 Janar, 2020

Pamje spektakolare/ 20 fotot nga vendet që nuk e dinim se ekzistojnë

Rrjetet sociale janë kthyer në një mjet shumë të mirë për të ndihmuar njerëzit të zbulojnë gjëra dhe vende për të cilat nuk kanë dëgjaur kurrë...

Showbizz 18:16 - 23 Dhjetor, 2019

Elvana Gjata lë Shqipërinë/ Pas përfundimit të festivalit, niset për Amerikë

Pas përfundimit të Festivalit, Elvana Gjata nuk bëri asnjë reagim lidhur me fitoren e Arilenës apo pjesëmarrjes në Festival. Këngëtarja mesa duket ka vendosur të mos...

Kryesore Show Biz 12:13 - 4 Shtator, 2019

“Erdhi nga Amerika me 77 fustane”/ Bes Kallaku tregon sa është paguar Bleona Qerreti në filmin e tij?

Disa javë më para aktori i humorit dhe moderatori i “BE Caffe”, Bes Kallaku, njoftoi se së shpejti do të sjellë filmin e tij “Falco” dhe...

Kryesore Show Biz 10:40 - 4 Shtator, 2019

I “tronditi” të gjithë me format seksi/ Reperja shqiptare me pushime në vendin më luksoz në Amerikë

Pas një vere të gjatë me hite të njëpasnjëshme, reperja shqiptare Tayna së fundmi tregoi se pas kësaj vere të mbushur plot me angazhime, eshte larguar...

Kryesore Show Biz 16:19 - 16 Korrik, 2019

“I kam rritur me shumë sakrifica”/ Këngëtarja shqiptare rrëfen për jetën e vështirë në Amerikë

Merita Halili është një nga bilbilat e muzikës popullore shqiptare, e cila prej vitesh jeton me familjen në Amerikë. Ditën e sotme këngëtarja ka qenë e...

Kryesore Show Biz 15:20 - 16 Korrik, 2019

Do të konkurrojë në festivalin e RTSH?/ Arilena Ara udhëton drejt Amerikës për këngën e re

Arilena Ara është një nga këngëtaret shqiptare që arriti të thyente kufijtë me hitin  e saj “Nëntori”. Që prej këtij momenti, Arilena pati suksesin më të...

Kryesore Show Biz 10:25 - 26 Maj, 2019

“Valle shqiptare në mes të Amerikës”/Afërdita Dreshaj marton vëllain dhe publikon pamje nga dasma

Këngëtarja shqiptare e cila tashmë jeton në Amerikë, ka martuar të vëllanë.Afërdita Dreshaj ka postuar disa momente lumturie me ndjekësit në Instagram duke publikuar foto dhe...

Kryesore Show Biz 11:25 - 20 Prill, 2019

Foto/Njihuni me modelen seksi shqiptare që po “pushton” Amerikën

Xhesika Berberi apo Adrola Dushi kanë qenë vetëm dy nga modelet që hynë në botën e modelingut në Amerikë, por tani iu prezantojmë me fenomenin Lorena...

Kryesore Show Biz 12:40 - 13 Prill, 2019

“Përfaqësoj Amerikën dhe Shqipërinë”/Këngëtari shqiptar performon në festivalin e njohur

Këngëtari i njohur shqiptar, Durim Morina i njohur me emrin Mirud, është shumë i njohur falë disa këngëve që kanë patur sukses si “Ende të dua”,...

Kryesore Show Biz 10:53 - 12 Mars, 2019

Këngëtarja shqiptare rrëfen vështirësitë: “Kur shkova në Amerikë, 6 muajt e parë kam larë shtëpinë me lot”

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Merita Halili e cila prej 23 vitesh jeton në Amerikë me familjen, mbrëmjen e djeshme ishte e ftuar në emisionin...

Kryesore Show Biz 00:05 - 12 Shkurt, 2019

I trembi dhe kushërinjtë nga Amerika, Fjoralba tregon të vërtetën e aksidentit

Moderatorja Fjoralba Ponari ta rrëfyer sot të vërtetën e aksidentit pas një fotoje të frikshme që u bë publike kohë më parë. Rreth një muaj më...

Kryesore Show Biz 11:30 - 1 Shkurt, 2019

Foto+18/I ftohti pushton Amerikën, por jo festat e Dan Bilzerian

I ftohti i madh ka pushtuar të gjithë Amerikën, duke shënuar temperatura shumë të ulëta, aq sa ekspertët thonë që nivele të tilla ndodhin një herë...

Kryesore Show Biz 11:05 - 12 Janar, 2019

‘Mendon që ke arritur diçka në Amerikë’, Bleona e lë fansin pa fjalë me përgjigjen

Në një postim në Twitter ai shkruan: “Po du me pas vetbesimin e Bleona Qeretit qe menon qe ka me mrri dicka ne Amerike”. Bleona nuk...

Kryesore Show Biz 21:30 - 25 Nentor, 2018

E mbani mend Xhenin e Big Brother? S’do ta besoni ç’ka ndodhur me të

Ish-banorja e Big Brother Xheni Mhillaj duket se ka marrë vendimin për t’u larguar nga Shqipëria. Prej ditësh, ajo ka njoftuar në llogarinë e saj në...