Connect with Us

All posts tagged "ana cheri"

Showbizz 09:43 - 17 Prill, 2020

Modelja e Playboy që i la të gjithë pa fjalë/ Fotot më të “nxehta” të Ana Cheri

Modelja seksi Ana Cheri, edhe pse e martuar nuk nguron të ekspozojë format e saj përvëluese në Instagram. 33 vjeçarja e famshme, e cila është edhe...

Showbizz 09:42 - 21 Mars, 2020

Modelja më seksi e palestrës/ Fotot e fundit të Ana Cheri që po marrosin meshkujt

Ajo është një nga femrat më seksi dhe një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen e palestrës Ana Cheri, e...

Showbizz 16:17 - 13 Mars, 2020

“Sigurohuni që të lani duart dhe të qëndroni brenda”/ Modelja e fitnesit jep mesazhin në formën më seksi

Coronavirus është përhapur në të gjithë botën dhe të shumtë kanë qenë personazhet e njohur të shoëbizit që kanë dhënë mesazhe për të ndjekur këshillat e...

Showbizz 11:54 - 24 Shkurt, 2020

Femra që po pushton Instagramin/ Fotot e modeles që ngacmojnë fantazinë e meshkujve

Modelja e famshme e fitnessit Ana Cheri i ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj teksa dhuron poza provokuese nga pushimet e saj ekzotike. Së fundi...

Showbizz 12:02 - 1 Shkurt, 2020

E tonifikuar, seksi dhe shpërtheyse/ Njihuni me modelen e fitnesit që do t’iu lërë pa fjalë

Modelja seksi Ana Cheri, edhe pse e martuar nuk nguron të ekspozojë format e saj përvëluese në Instagram. 33 vjeçarja e famshme, e cila është edhe...

Showbizz 14:52 - 25 Janar, 2020

Ana Cheri “bombardon” Instagramin/ Dhuron poza të nxehta me bikini

Modelja e famshme e fitnessit Ana Cheri i ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj teksa dhuron poza provokuese nga pushimet e saj ekzotike. Së fundi...

Showbizz 17:42 - 19 Janar, 2020

WOOW- Ana Cheri i vë flakën Instagramit/ Pozon tërësisht e zhveshur buzë detit

Modelja e njohur e fitnesit Ana Cheri i ka vënë flakën Instagramit. Ana iu ka dhuruar 12 milionë ndjekësve pamje super të nxehta nga pushimet. Ajo...

Showbizz 16:17 - 18 Janar, 2020

5 super bishat që “çmendën” ndjekësit në Instagram/ Fotot më të nxehta të javës

Si çdo herë tjetër edhe këtë javë Instagrami është pushtuar nga fotot e vajzave seksi. Bukuroshet e rrjeteve sociale kanë çmendur ndjekësit me format e tyre...

Showbizz 11:14 - 15 Janar, 2020

Femra që ëndërron çdo mashkull/ 30 fotot shpërthyese të modeles së famshme

Ana Cheri është padyshim një nga fenrat më seski të instagramit. Modleja nuk i lë aspak vend imagjinatës me pozat dhe fizikun e saj. Ana numëron...

Showbizz 13:19 - 11 Janar, 2020

Nga “Mbretëresha e Instagramit” tek modelja ruse që çmendi Cristiano Ronaldon/ Fotot që tërbuan rrjetin këtë javë

Supermodelet e famshme janë treguar shumë të pamëshirshmë edhe këtë javë. ajo që kryeson listën është Demi Rose, e cila së fundi ka arritur 12 milionë...

Showbizz 12:00 - 8 Janar, 2020

Dyshja më e nxehtë e Instagramit/ Ana Cheri dhe Anastasia Kvitko përvëlojnë me fotot e fundit

Ana Cheri dhe Anastasia Kvitko janë dy prej modeleve më të ndjekura në rrjetet sociale. Modelet postojnë shumë foto provokuese dhe seksi në llogaritë e tyre...

Showbizz 14:00 - 5 Janar, 2020

“Shpërthyen” Instagramin me format e tyre/ Fotot më të nxehta të javës të supermodeleve të famshme

Java që sapo lamë pas ka qenë tejet e mbushur me fotot seksi nga vajzat më të njohura të showbizit. Supermodelet më të ndjekura në rrjetet...

Showbizz 18:20 - 4 Janar, 2020

Modelja e famshme provokon me pozat seksi/ 10 fotot e fundit të Ana Cheri që po marrosin meshkujt

Modeleja e palestrës Ana Cheri po çmend ndjekësit me format e saj bombastike. Edhe pse e martuar ajo nuk nguron të pozojë topless apo me të...

Fashion 17:56 - 10 Dhjetor, 2019

Modelja më seksi e palestrës/ 10 fotot e fundit të Ana Cheri që po marrosin meshkujt

Ajo është një nga femrat më seksi dhe një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen e palestrës Ana Cheri, e...

Showbizz 17:47 - 7 Dhjetor, 2019

VIDEO-Modelja e famshme e Instagramit “shpërthen” rrjetin/ Pozon me të brendshme duke treguar të pasmet “bombë”

Ajo është një nga influencueset më të mëdha të rrjeteve sociale. Bëhet fjalë për instruktoren e palestrës Ana Cheri. Supermodelja e njohur e Instagramit që numëron...