Connect with Us

All posts tagged "anastasia karanikolaou"

Showbizz 12:27 - 5 Prill, 2020

FOTOT-Një “bishë” seksi/ Modelja e Instagramit tregon të pasmet gjigante me bikini

Anastasia Karanikolau është kthyer në një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale. Bukuroshja bjonde ka ndezur Instagramin teksa publikuar disa fotot...

Showbizz 10:37 - 3 Prill, 2020

Biondja më e nxehtë në Instagram/ Shoqe e ngushtë me miliarderen, fotot që po “çmendin” amerikanët

Ajo njihet tashmë si shoqja seksi e miliarderes më të re në botë, Kylie Jenner. E njohur si “Stassie Baby”, Anastasia Karanikolaou ka lancuar linjën e...

Showbizz 12:42 - 1 Prill, 2020

FOTOT-Shoqja e ngushtë e miliarderes “thyen” rrjetin/ Gatuan në kuzhinë vetëm me të brendshme

Mikesha më e ngushtë e Kylie Jenner, Anastasia Karanikolau i ka vënë flakën rrjetit me fotot e fundit nga karantina. Bukuroshja bjonde është shfaqur super në...

Showbizz 11:14 - 4 Mars, 2020

Biondja më e nxehtë në Instagram/ Shoqe e ngushtë me miliarderen, fotot që po “çmendin” amerikanët

Ajo njihet tashmë si shoqja seksi e miliarderes më të re në botë, Kylie Jenner. E njohur si “Stassie Baby”, Anastasia Karanikolaou ka lancuar linjën e...

Showbizz 18:21 - 8 Nentor, 2019

Bombastike dhe super provokuese/ Fotot më të nxehta të mikes më të ngushtë të Kylie Jenner

Ajo është një nga mikeshat më të ngushta të miliarderes Kylie Jenner. Bëhet fjalë për bukuroshen bjonde Anastasia Karanikolaou, e cila ka tërbuar rrjetin me fotot...