Connect with Us

All posts tagged "anastasia kvitko"

Showbizz 10:02 - 21 Prill, 2020

BOOM-Modelja ruse shpërthen me fotot e fundit

Anastasia Kvitko tashmë është një emër i njohur për të gjithë përdoruesit e rregullt të Instagramit. Bukuroshja ruse nuk mungon kurrë me fotot e saj bombastike...

Showbizz 11:40 - 26 Shkurt, 2020

FOTOT-Anastasia Kvitko e parezistueshme në fotot e fundit/ Format e saj do t’iu “rrëmbejnë” zemrën

Modelja e njohur ruse, Anastasiya Kvitko vijon të tërheqë vëmendjen gjithmonë e më shumë në mediat rozë, por edhe në rrjete sociale. Anastasia u bë mjaft...

Showbizz 12:17 - 17 Shkurt, 2020

Boom Boom- Kjo është rivalja më e madhe e Kim Kardashian/ Fotot e saj janë vërtetë bombastike

Ajo njihet si modelja me format më bombastike në rrjet, dhe pothuajse çdo ditë i çmend fansat me fotot e saj seksi në rrjetet sociale. Modelja...

Showbizz 12:08 - 3 Shkurt, 2020

Rivalja më e fortë e Kim Kardashian/ Forma shpërthyese dhe poza të zjarrta

Ajo njihet si modelja me format më bombastike në rrjet, dhe pothuajse çdo ditë i çmend fansat me fotot e saj seksi në rrjetet sociale. Modelja...

Showbizz 17:55 - 2 Shkurt, 2020

Fotot-Supermodelja ruse ndez imagjinatën/ Ekspozon më shumë se ç’duhet gjoksin

Supermodelja bombastike Anastasia Kvitko i ka vënë flakën Instagramit. Anastasia ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku ka treguar gjoksin e saj bombë. Ajo është...

Showbizz 12:02 - 22 Janar, 2020

BOOM BOOM/ Bomba ruse në 60 foto që çmendën meshkujt

Anastasia Kvitko tashmë është një emër i njohur për të gjithë përdoruesit e rregullt të Instagramit. Bukuroshja ruse nuk mungon kurrë me fotot e saj bombastike...

Showbizz 17:14 - 19 Janar, 2020

Modelja ukrainase shpërthen rrjetin/ 10 fotot e fundit me bikini do t’iu lënë pa frymë

Supermodelja ukrainase Anastasiya Kvitko i ka vënë flakën rrjeteve sociale me fotot e fundit. Ajo është është shfaqur me bikini dhe teksa shijon rrezet e diellit...

Showbizz 13:25 - 12 Janar, 2020

Shpërthen Instagramin me format e saj/ 10 fotot më “bombë” të super “bishës” ruse

Anastasia Kvitko është modelja ruse që po sfidon edhe vajzat më seksi të Instagramit si Demi Rose apo Kim Kardashian. Në fillimet e saj ajo ka...

Showbizz 12:00 - 8 Janar, 2020

Dyshja më e nxehtë e Instagramit/ Ana Cheri dhe Anastasia Kvitko përvëlojnë me fotot e fundit

Ana Cheri dhe Anastasia Kvitko janë dy prej modeleve më të ndjekura në rrjetet sociale. Modelet postojnë shumë foto provokuese dhe seksi në llogaritë e tyre...

Showbizz 09:53 - 6 Janar, 2020

FOTO-Modelja ruse shfrenon imagjinatën/ Iu bën ndjekësve ftesën “e nxehtë”

Supermodelja ruse e Instagramit, Anastasia Kvitko ka ndezur rrjetin me format e saj gjigante. Anastasia ka publikuar një foto ku shfaqet tejet seksi e veshur me...

Showbizz 18:06 - 31 Dhjetor, 2019

Supermodelja ruse “çmend” Instagramin/ Tregon “pikat” e saj më të forta

Ajo njihet si modelja me format më bombastike në rrjet, dhe pothuajse çdo ditë i çmend fansat me fotot e saj seksi në rrjetet sociale. Modelja...

Showbizz 12:23 - 15 Dhjetor, 2019

FOTOT-Modelja ruse nuk ndalet/ Provokon me fotot e fundit

Modelja ruse Anastasia Kvitko është bërë e njohur në rrjetet sociale falë formave të saj gjigante. Ajo është shprehur se në fillimet e saj shumë shtëpi...

Fashion 17:42 - 14 Dhjetor, 2019

Vajzat e showbizit që çmendën meshkujt këtë javë/ Njihuni me bukuroshet e “pamëshirëshme” të Instagramit

Rrjeti gjigand social Instagram, tashmë është bërë mjeti kryesor i teknologjisë ku të famshmet e shfrytëzojnë për të qëndruar vazhdimisht në qendër të vëmendjes. Kjo javë...

Showbizz 22:21 - 21 Nentor, 2019

Anastasiya Kvitko nuk ndalet së provokuari/ “Tërbon” rrjetin me pozat e nxehta

Modelja e njohur e Instagramit, e cila po sfidon vajzat më të famshme si Kim Kardashian apo Demi Rose me format e saj, i ka vënë...

Showbizz 19:54 - 12 Nentor, 2019

Jo vetëm Kim Kardashian/ Bisha ruse sfidon Demi Rose, fotot e saj të fundit po bëjnë xhiron në rrjet

Modelja e njohur ruse, Anastasiya Kvitko vijon të tërheqë vëmendjen gjithmonë e më shumë në mediat rozë, por edhe në rrjete sociale. Anastasia u bë mjaft...