Connect with Us

All posts tagged "Angela martini"

Showbizz 13:02 - 31 Mars, 2020

“Kush tha se të qëndrosh në shtëpi nuk është seksi”/ Angela Martini i vë flakën rrjetit me poza të nxehta

Bukuroshja shqiptare Angela Martini i ka vënë flakën rrjetit teksa ka dhuruar poza shumë seksi. Teksa ndodhet e vetë-izoluar në shtëpinë e saj në SHBA, Angela...

Showbizz 10:49 - 23 Mars, 2020

“Viktimë e sistemit gjyqësor rumun”/ Angela Martini flet për akuzat ndaj bashkëshortit të saj

Modelja shqiptare Angela Martini dhe bashkëshorti i saj Dragos Scavulescu kanë qenë në qendër të vëmendjes në media. Bashkëshorti i modeles deri para pak kohësh thuhej...

Showbizz 13:27 - 16 Shkurt, 2020

VIDEO-Angela Martini iu mbyll gojën të gjithëve/ Kalon Shën Valentinin me bashkëshortin në Milano

Prej një viti kanë qarkulluar lajme se bashkëshorti i Angela Martinit, biznesmeni rumun Dragos Savulescu është në kërkim nga policia pasi akuzohet për mashtrim. Pas problemeve...

Showbizz 18:54 - 15 Shkurt, 2020

Prej një viti në kërkim nga policia/ Shfaqet burri biznesmen i Angela Martinit

Modelja shqiptare Angela Martini ka treguar se Shën Valentinin e ka kaluar me bashkëshortin e saj rumun Dragos Savulescu. Ai ka probleme me drejtësinë dhe për...

Showbizz 12:54 - 22 Janar, 2020

Bukuroshja shkodrane që sfiloi në pasarelat botërore/ Fotot më magjepsëse të Angela Martinit

Angela Martini është një nga modelet e cila ka një karrierë shumë të suksesshme në SHBA. Në vitin 2010 ajo u shpall Miss Universe Albania. Angela...

Showbizz 11:27 - 7 Dhjetor, 2019

“Kur shqiponjat bëhen bashkë, çajnë qiellin”/ Angela Martini largohet nga Shqipëria me besim të plotë

Prej disa ditësh modelja me famë botërore Angela Martini ka qenë në Shqipëri dhe ka parë nga afër situatën në të cilën është gjendur vendi pas...

Showbizz 15:34 - 27 Nentor, 2019

“Sot po zhvendosim familjen e parë pa strehë”/ Pas nismës për familjet e prekura nga tërmeti, Angela Martini jep lajmin e mirë

Pas kësaj fatkeqësie natyrore ku humbën jetën shumë njerëz, të shumtë kanë qenë artistët që janë angazhuar për të ndihmuar familjet e prekura. Një prej tyre...

Showbizz 17:01 - 17 Nentor, 2019

Cilat janë justifikimet e Angela Martinit për të mos bërë dashuri/ Zbuloni përgjigjen e modeles shqiptare

Modelja shqiptare Angela Martini ka tërhequr të gjithë vëmendjen e publikut shiqptar me deklaratat e saj. Bukuroshja shkodraneprej vitesh jeton në Amerikë dhe është e martuar...

Showbizz 11:41 - 14 Nentor, 2019

Këngëtari i njohur ironizon Blendi Fevziun dhe Angela Martinin: “Maskarallëku i cdo p*rdhe që do të quhet intelektual Zhabe”

Këngëtari dhe moderatori Kastro Zizo është një nga personazhet i cili shpesh herë ndan opinione për situata të ndryshme. Së fundi Kastro ka thumbuar prurjet e...

Showbizz 11:15 - 14 Nentor, 2019

I kërkoi të shkonin në hotel/ Angela Martini rrëfen si e ngacmoi këngëtari i njohur

Modelja e njohur Angela Martini ka qenë e ftuar këtë të mërkurë në emisionin Soirée me Jonida Shehun në Top Channel për të folur rreth librit...

Showbizz 10:02 - 14 Nentor, 2019

Angela Martini më në fund e pranon: “Po, kam qenë e lidhur me Kanye West, bashkëshortin e Kim Kardashian”

Modelja e njohur Angela në vitin 2011 është përfolur për një lidhje të mundshme me reperin e njohur Kanye Ëest, i cili sot është bashkëshorti i...

Showbizz 22:24 - 7 Nentor, 2019

Angela Martini e emocionuar/ Ndan me ndjekësit kopertinën e librit që do të promovohet në Shqipëri

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini, pak ditë më parë ndau me ndjekësit dhe fansat e saj që së shpejti do të riktheht në Shqipëri për...

Showbizz 20:53 - 30 Tetor, 2019

Angela Martini ka gati publikimin e librit/ Nuk do ta besoni se çfarë surprize ka për shqiptarët

Modelja shqiptare Angela Martini është përfolur shpesh herë në mediat rozë për jetën e saj luksoze. Pak kohë më parë Angela bëri të ditur se ka...

Kryesore Show Biz 18:11 - 22 Shtator, 2019

“Zoti i mbroftë shqiptarët”/ Angela Martini e shqetësuar për gjendjen në Shqipëri

Lëkundjet e forta të njëpasnjëshme të tërmetit ditën e djeshme kanë futur në panik të gjithë shqiptarët. Të shumtë kanë qenë ata që janë solidarizuar me...

Kryesore Show Biz 12:02 - 10 Shtator, 2019

“Nuk jam e shqetësuar”/ Ndjekësi vë në siklet Angela Martinin

Disa muaj më parë në mediat e huaja qarkulloi lajmi se bashkëshorti i saj Dragos Savulescu është në kërkim nga shtati rumun. Modelja shqiptare ka kryer...