Connect with Us

All posts tagged "anna lika"

Showbizz 12:12 - 20 Prill, 2020

Anna Lika flet për lidhjen me futbollistin shqiptar/ “Kam thyer shumë zemra çunash dhe gocash”

Aktorja Anna Lika ka folur për herë të parë për lidhjen e saj me futbollistin shqiptar Amir Rrahmani. Anna ka qenë e ftuar në emisionin “Why...

Showbizz 13:02 - 7 Mars, 2020

U përfolën për një lidhje dashurie/ Detaji që i nxjerr zbuluar Anna Likën dhe futbollistin shqiptar

Anna Lika dhe futbollisti shqiptar Amir Rrahmani janë përfolur shumë në mediat online për një lidhje dashurie mes tyre. Edhe pse çifti nuk e ka pranuar...

Kryesore Show Biz 20:41 - 18 Gusht, 2019

“T’i kam marrë ty lekët”/ Anna Lika “shpërthen” ndaj komentueses

Aktorja Anna Lika njihet për karakterin e të thënit gjërat troç dhe është një nga vajzat që nuk i njeh komplekset. Anna ka publikuar një foto...

Kryesore Show Biz 21:07 - 22 Qershor, 2019

“E kisha qejf, por ishte gay”/ Anna Lika tregon për djalin që kishte “fiksim”

Aktorja Anna Lika është një ndër personazhet më të komentuar përsa i përket jetës private. E ftuar në emisionin Thumb Anna ka treguar një rast ku...

Kryesore Show Biz 18:41 - 22 Qershor, 2019

“Nuk e kam…”/ Aktorja zbulon arsyen pse nuk do të jetë pjesë e Portokallisë

Aktorja shqiptare Anna Lika është një ndër personazhet e cila njihet për karakterin e saj të sinqertë. Shpesh në intervista jemi mësuar ta shohim shumë spontane....

Kryesore Show Biz 19:56 - 4 Maj, 2019

‘Im shoq’/ Aktorja shqiptare e çmendur pas këngëtarit turk

Aktorja Anna Lika është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ajo ndan shpesh herë foto me ndjekësit e saj por këtë herë ka treguar mashkullin për të...

Kryesore Show Biz 11:53 - 21 Tetor, 2018

Fifi i përgjigjet Anna Likës: “Ishalla gjen burrë se të ikën energjia negative”

Para dy javësh aktorja Anna Lika sulmoi publiksht këngëtaren Fifi duke e quajtur fuçi uthulle, bullicë, që përpiqet të vjedhë vëmendje nga të tjerët. Mirëpo Fifi...