Connect with Us

All posts tagged "anulim"

Showbizz 13:41 - 23 Shkurt, 2020

Coronavirus “prek” sektorin e modës në Itali/ Giorgio Armani anulon shfaqjen

Përhapja e Coronavirus në Itali ka bërë që një nga ikonat e modës, Giorgio Armani të anulojë shfaqjen e tij. Nëpërmjet një postimi në Instagrami thuhej...

Showbizz 16:19 - 26 Tetor, 2019

“Jam shumë e mërzitur”/ Rita Ora e “dëshpëruar” anulon koncertin

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora ka dhënë lajmin e trishtë për fansat. Ajo është detyruar të anulojë koncertin e saj në Gjermani për arsye shëndetësore....

Showbizz 17:26 - 6 Tetor, 2019

Me keqardhje dhe dashuri, Xhensila anulon koncertin/ Ja çfarë ndodhi me këngëtaren

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është një nga më të kërkuarat në koncerte pasi publiku e pëlqen dhe i ndjek gjithnjë projektet e saj. Këngëtarja ka njoftuar se...

Showbizz 17:17 - 28 Shtator, 2019

“Po luftoj me varësinë ndaj drogës”/ Metallica anulon turneun, ylli i grupit shtrohet në qendrën e rehabilitimit

Grupi i famshëm Metallica ka shtyrë turneun e koncerteve në Australi dhe Zelandën pasi një nga anëtarët e grupit, James Hetfield është rikthyer në qendrën e...

Showbizz 22:03 - 23 Shtator, 2019

“Do kthehem me diçka legjendare”/ Pas anulimit të koncertet, reperi “paralajmëron” fansat

Reperi i njohur nga Kosova, Fero prej javësh është përfolur për largimin e tij nga labeli që e menaxhonte “On Records”. Pas largimit në media qarkulloi...

Kryesore Show Biz 11:40 - 16 Korrik, 2019

U tha se do të anulonte koncertet/ Loredana kthehet më e “fortë” se kurrë, ja ku do e shohim këngëtaren

Prej një muaji mediat rozë u “mbushën” me lajme për skemën e mashtrimit të këngëtares shqiptare Loredana Zefi ndaj një çifti zvicerian. Kjo situatë ka ndikuar...

Kryesore Show Biz 12:53 - 29 Maj, 2019

“Ju lutem më falni”/ Këngëtarja e njohur anulon koncertet , ja çfarë ka ndodhur

Këngëtarja e njohur amerikane Ariana Grande ka anuluar përsëri koncertet për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore. Këtë herë ajo ka anuluar koncertin e saj...