Connect with Us

All posts tagged "anxhelina hadergjonaj"

Showbizz 12:40 - 17 Prill, 2020

FOTO-Anxhelina Hadërgjonaj vijon me pozat seksi me bikini: Do të jetë e vështirë të dal me pantallona pas Coronavirus

Ajo është një nga vajzat shqiptare më të ndjekurat dhe të komentuarat në rrjetet sociale për shkak të stilit të jetës që bën. Prej vitesh Anxhelina...

Showbizz 10:54 - 12 Prill, 2020

“Thash Corona, mu zu fryma”/ Anxhelina Hadërgjonaj publikon videon seksi

Anxhelina Hadërgjonaj i ka mahnitur të gjiothë ndjekësit e saj me videon e fundit të publikuar në rrjetet sociale. Këngëtarja ka postuar në Instagram një video...

Showbizz 13:27 - 4 Mars, 2020

Anxhelina tregon “problemet” me besimin/ Albërje Hadërgjonaj e pranon që ia kërcet ndonjë shuplakë të bijës

Albërije Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të dashura dhe të komentuara në mediat rozë. Duket se këngëtarja është një mama e rreptë kur vjen puna...

Showbizz 18:41 - 18 Janar, 2020

U shkëput nga muzika/ Anxhelina Hadërgjonaj tregon arsyen e fortë

Prej kohësh Anxhelina Hadërgjonaj është shkëputur nga muzika dhe nuk ka sjellë asnjë projekt. Këngëtarja jeton në Amerikë dhe së fundi ka qenë në tiranë ku...

Showbizz 12:58 - 8 Janar, 2020

FOTOT-Anxhelina Hadërgjonaj i vë flakën rrjetit/ Pozon topless

Vajza e këngëtares së njohur Albërie Hadërgjonaj, Anxhelina Hadërgjonaj i ka vënë flakën rrjetit. Këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet topless. Në foto Anxhelina duket...

Showbizz 17:51 - 23 Dhjetor, 2019

“Kështu dua të jem pas 18 vitesh”/ Anxhelina Hadërgjonaj i bën dedikimin e veçantë Albëries

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj ka dhuruar një performancë emocionuese mbrëmjen e kaluar në Festivalin e RTSH. Pas performancës së saj, e bija, Anxhelina Hadërgjonaj i ka dedikuar...

Showbizz 12:57 - 3 Dhjetor, 2019

Grimieri i famshëm kujton vështirësitë e jetës në ditëlindjen e Anxhelina Hadërgjonajt: “U zhvendosëm me zero të holla”

Grimieri i famshëm i Vip-ave Ariel, i ka bërë një dedikim mjaft të veçantë mikes së tij më të ngushtë që ai e quan si motër,...

Showbizz 20:59 - 3 Nentor, 2019

FOTO-Anxhelina Hadërgjonaj “sfidon” Jennifer Lopezin/ Këngëtarja “ndez” rrjetin

Këngëtarja e njohur Anxhelina Hadërgjonaj ka ndezur rrjetin me fotot e saj të fundit. Anxhelina është shfaqur e veshur si Jennifer Lopez teksa ka qenë e...

Showbizz 20:13 - 3 Nentor, 2019

Këngëtaret shqiptare festojnë Halloween-in në Paris/ Përfundojnë në Instagramin e futbollistit me famë botërore

Dy këngëtaret Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj kanë qenë të pranishme në një festë për rastin e Halloweenit në Paris. Dy vajzat seksi kanë përfituar nga...

Showbizz 18:47 - 15 Tetor, 2019

Anxhelina Hadërgjonaj publikon foton provokuese pa reçipeta/ Ja si reagon Albërija

Anxhelina Hadërgjonaj është një nga këngëtaret që nuk i njeh komplekset. Kemi parë shpesh herë që publikon foto shumë provokuese në rrjetet sociale. Së fundi Anxhelina...

Kryesore Show Biz 20:40 - 18 Shtator, 2019

“Çfarë ke më shumë se katunaret ti?”/ Ndjekësit “masakrojnë” Anxhelina Hadërgjonajn

Anxhelina Hadërgjonaj është një nga nga personazhet më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Së fundi ajo ka publikuar në Instagram një video ku tregon pamjen e...

Kryesore Show Biz 19:13 - 8 Shtator, 2019

“Me gocën e tezes që më bëri unfollow”/ Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj i japin fund zënkës së tyre

Disa kohë më parë dy këngëtaret simpatike, Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj patën një grindje dhe nukl i folën më njëra tjetrës. Madje kjo e fundit...

Kryesore Show Biz 17:18 - 4 Shtator, 2019

“Më mungojnë…”/ Vajza e Albërie Hadërgjonajt bëhet nostalgjike

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj po jeton prej vitesh në Amerikë. Bukuroshja është shumë e komentuar përsa i përket pamjes së saj. Vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj është...

Kryesore Show Biz 16:19 - 17 Gusht, 2019

“Është bërë si gjaku im”/ Grimieri i famshëm bën dedikim prekës për vajzën e Albërie Hadërgjonajt

Grimieri i njohur i shumë i vipave, Ariel është një nga më të preferuarit e yjeve të ekranit. Ariel kohë më parë vizitoi Shqipërinë ku ndau...

Kryesore Show Biz 23:22 - 21 Tetor, 2018

“Topless” dhe e mbuluar nga koka te këmbët me xixa, Anxhelina ndjek hapat e Kim Kardashian

Anxhelina Hadërgjonaj ka treguar se di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen përmes postimeve provokuese. Me ndihmën e mikut të saj, artistit të makijazhit Ariel, ajo shpesh...