Connect with Us

All posts tagged "Arbana osmani"

Kryesore Show Biz 11:26 - 19 Shtator, 2019

Arbana Osmani dhe Xhensila Myrtezaj i bëjnë “lajka” njëra-tjetrës/ Publikojnë foto të përqafuara

Arbana Osmani dhe Xhensila Myrtezaj janë dy personazhe mjaft të dashura për publikun shqiptar. Edhe pse nuk i kemi parë shpesh në shoqërinë e njëra tjetrës...

Kryesore Show Biz 10:45 - 11 Shtator, 2019

Eduart Grishaj nuk përmbahet më/ “Kokë e këmbë” i dashuruar me Arbana Osmanin

Regjisori Eduart Grishaj dhe moderatorja Arbana Osmani janë më të dashuruar se kurrë me njëri-tjetrin. Në çdo moment nuk i kursejnë deklaratat e dashurisë. Së fundi...

Kryesore Show Biz 21:32 - 21 Gusht, 2019

Arbana Osmani në kuzhinë/ Njihuni me personin që e ndihmon të gatuajë recetat e saj të prefruara

Moderatorja Arbana Osmani është një nga persoanzhet më të ndjekur të ekranit. Përveç moderimit, Arbana ka zbulaur se një nga pasionet e saj më të mëdha...

Kryesore Show Biz 20:06 - 18 Gusht, 2019

Arbana Osmani prezanton projektin e saj më të ri/ Zbuloni më shumë për surprizën e moderatores

Moderatorja Arbana Osmani është një nga personazhet që tërheq gjithnjë vëmendjen në shtypin rozë. Përveç moderimit, Arbana ka zbulaur dhe pasionin e saj për gatimin. 6...

Kryesore Show Biz 13:51 - 12 Gusht, 2019

“Shyqyr që nuk më ndatë nga gruaja”/ Ardit Gjebrea flet pas drekës me Arbana Osmanin

Para pak kohësh qarkulloi lajmi se Arbana Osmani do të braktiste Top Channel për tu zhvendosur në Tv Klan. Kjo u përforcua më shumë pas drekës...

Kryesore Show Biz 12:25 - 12 Gusht, 2019

Nuk ndalet së shprehuri dashurinë/ Regjisori mbush me komplimente “zanën e tij”

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj nuk fshihen më. Tashmë të dy i shprehin hapur ndjenjat për njëri-tjetrin. Pothuajse të gjithë verën e kaluan bashkë...

arbana emision
Kryesore Show Biz 19:03 - 22 Korrik, 2019

Arbana Osmani surprizon fansat/ Publikon foton që po bën xhiron e rrjetit

Ajo është një nga moderatoret që publiku e do shumë dhe e mbështet në çdo dalje të sajën në ekran. Arbana Osmani po përflitet shumë në...

Life Style 18:55 - 15 Korrik, 2019

Pas pushimeve në Barcelonë/ Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj publikojnë foto nga darka romantike

Çifti më i ri i showbizit Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj duket se po kalojnë pushimet e kësaj vere në shoqërinë e njëri-tjetrit. Pas fotove...

Kryesore Show Biz 12:02 - 4 Korrik, 2019

Nuk ndalen më!/ Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj publikojnë foton e parë si çift

Moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj nuk e fshehin më lidhjen me njëri-tjetrin. Dyshja po kalojnë pushimet bashkë në Barcelonë ku nuk kanë munguar fotot...

Kryesore Show Biz 21:39 - 2 Korrik, 2019

Arbana Osmani në pushime me regjisorin/ Dalin pamjet

Prej kohësh është përfolur se moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori i “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishaj janë në një marrëdhënie dashurie. Mirëpo asnjëri...

Kryesore Show Biz 18:26 - 18 Qershor, 2019

“Kapet mat”/ Arbana Osmani në pushime me regjisorin e njohur

Prej kohësh po përflitet se moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori i “Dua të të bëj të lumtur” Eduart Grishaj janë në një lidhje dashurie. Së fundi...

Kryesore Show Biz 16:55 - 20 Maj, 2019

“Ti je e para te Topi”/ Arbana Osmani reagon për largimin nga televizioni

“Ditët e fundit në Top, e lodhur, por e lumtur”. Kaq ka mjaftuar dhe të gjithë menduan se u largua nga Top Channel. Bëhet fjalë për...

Kryesore Show Biz 17:45 - 18 Maj, 2019

“Emisionin tënd apo Jonida Maliqin?”/ Arbana Osmani habit me përgjigjen e saj

Pak orë na ndajnë nga finalja e madhe e Eurovizionit ku pritet që këngëtarja Jonida Maliqi të performojë e dyta. Të gjithë shqiptarët do t’i kenë...

Showbizz 20:34 - 29 Prill, 2019

Xhemi Shehu zbulon ‘sekretin’ e Arbana Osmanit/ Ja për çfarë bëhet fjalë

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani është përfolur për një kohë të gjatë nga portalet pas divorcit nga bashkëshorti i saj financier, Ardit Kero....

Kryesore Show Biz 15:04 - 18 Prill, 2019

Ana e panjohur e Arbana Osmanit/ Si duket moderatorja jashtë ekranit

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, e cila karrieren e ka nisur në ‘Top Channel’, aty ku vazhdon të qëndrojë...