Connect with Us

All posts tagged "arbana"

Showbizz 12:40 - 18 Nentor, 2019

“Është e pamundur të bëhen për 5 minuta”/ Renato Mekolli “thumbon” Arbana Osmanin për librin e ri?

Ditën e djeshme përfundoi “Panairi i Librit” për vitin 2019 ku shumë personazhe të njohur u bënë pjesë e tij me librat e tyre më të...

Showbizz 12:20 - 18 Nentor, 2019

“1 minutë para se ta zinte gjumi”/ Arbana dhe Eduart Grishaj nuk fshihen më, ja fotoja romantike në stadium

Ditën e djeshme, në stadiumin “Air Albania” ku u mbajt ndeshja e parë Shqipëri-Francë, nuk mund të mungonin as VIP-at shqiptarë dhe mes tyre paska qenë...

Showbizz 11:40 - 18 Nentor, 2019

FOTO-Nga Blendi Fevziu tek Arbana Osmani/ Kuq e zi, ja VIP-at që mbeshtetën Shqipërinë në stadiumin e ri

Mbrëmja e djeshme, ishte tepër emocionuese për të gjithë shqiptarët pasi para se të fillonte ndeshja Shqipëri-Francë, u zhvillua edhe ceremonia e  inagurimit të stadiumit më...

Showbizz 12:05 - 4 Nentor, 2019

FOTO-“Lum Ermali për ty”/ Ami e “fiksuar” pas recetave të Arbana Osmanit, ja çfarë ndodh në shtëpinë e saj

Prej disa javësh, moderatorja shqiptare Arbana Osmani është shumë aktive me postimet e saj në Instagram dhe i mëson ndjekësve nga një recetë të re në...

Showbizz 13:05 - 30 Tetor, 2019

“Vetëm ty dhe kunguj kam parë këtë muaj”/ Arbana Osmani promovon librin, Xhemi Shehu e ironizon

Prej disa muajsh, moderatorja shqiptare Arbana Osmani ka mbushur Instagramin e saj me foto dhe video nga libri i saj më i ri me receta dhe...

Showbizz 13:52 - 22 Tetor, 2019

FOTO-“Filloj të qaj derisa…”/ Arbana Osmani zbulon një anë të panjohur të saj

Moderatorja Arbana Osmani, ditët e fundit është bërë tepër aktive në llogarinë e saj të Instagramit për shkak të librit me receta të saj që do...

Shëndeti 11:50 - 21 Tetor, 2019

FOTO-“Nuk do të të ndjek më”/ Çfarë po ndodh mes Arbana Osmanit dhe Xhemi Shehut?

Prej disa javësh, Instagrami i Arbana Osmanit është plot me ushqime të shijshme dhe përgatitje për librin e saj të ri me receta. Instastory i saj...

Showbizz 13:06 - 20 Tetor, 2019

FOTO-“Ekspozimet e kofshëve po na…”/ Pushime në Paris, Arbana Osmani kritikohet nga fansat

Prej disa muajsh moderatorja shqiptare Arbana Osmani është përfolur për lidhjen e saj të dashurisë me regjizorin Eduard Grishaj. Së fundmi Arbana ndodhet në Paris me...

Showbizz 11:50 - 11 Tetor, 2019

Video- Arredim tepër modern/ Arbana Osmani tregon detajet e shtëpisë luksoze

Shumë herë përmes fotove të miqve të saj, janë shfaqur disa detaje të shtëpisë luksoze të moderatores shqiptare Arbana Osmani. Por së fundmi, moderatorja ka treguar...

Kryesore Show Biz 11:10 - 2 Shtator, 2019

“I kemi për vete”/ Arbana Osmani në pushime me Eduart Grishaj, komentuesit i kërkojnë “prova”

Prej disa muajsh , moderatorja shqiptare Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë konfirmuar zërat për lidhjen e tyre romantike, përmes fotove të përbashkëta. Dhe duke qenë...

Kryesore Show Biz 11:10 - 28 Gusht, 2019

Çfarë do ndodhë? “Big Brother Albania”, Arbana Osmani ngre dyshimet , ja përgjigja e saj

Ditën e djeshme u përfol se në ekran do të rikthehet emisioni që ka bërë namin, “Big Brother Albania”. Deri më tani nuk është konfirmuar asgjë,...

Kryesore Show Biz 10:43 - 25 Gusht, 2019

“Pa zhurma dhe makina”/ Arbana dhe Xhemi nisin pushimet në vendin e tyre të “ëndrrave”

Prej shumë kohësh, moderatoret shqiptare Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë mikesha shumë të ngushta dhe së fundmi, dy vajzat janë nisur me pushime ku si...

Kryesore Show Biz 11:40 - 16 Gusht, 2019

“Kur do ikë kjo Xhemi”/ Partneri i Arbana Osmanit “bezdiset” nga moderatorja shqiptare

Moderatoret shqiptare Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu njihen për shoqërinë e tyre të ngushtë prej disa vitesh dhe duket se miqësia e tyre i ka rezistuar...

Kryesore Show Biz 14:25 - 7 Gusht, 2019

U tha se do të largohej nga Top Channel/ Reagon Arbana Osmani, ja çfarë do ndodhë me emisionin

Pak muaj më parë në mediat rozë lajmi se moderatorja shqiptare Arbana Osmani do të largohej nga “Top Channel”, u bë lajmi i ditës. U përfol...

Kryesore Show Biz 12:10 - 19 Korrik, 2019

“Më mungon”/ Larg nga njëri tjetri, Arbana Osmani i shpreh hapur dashurinë Eduart Grishajt

Disa muaj më parë mediat rozë u mbushën me artikuj për lidhjen e re të moderatores Arbana Osmani dhe regjisorin Eduart Grishaj. Por edhe pse nuk e...