Connect with Us

All posts tagged "Arbenita ismajli"

Showbizz 10:14 - 26 Prill, 2020

Një super “bombë” si Arbenita Ismajli/ Fotot fantastike të modeles me bikini

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli është një nga vajzat më tërheqëse në showbizin shqiptar. Arbenita është komentuar shpesh herë përsa i përket formave perfekte si dhe lidhjes...

Showbizz 12:21 - 6 Prill, 2020

“E bëra dy herë se e para nuk ishte e suksesshme”/ Arbenita Ismajli zbulon “sekretet”

Modelja Arbentia Ismajli është kthyer në një nga modelet më të komentuara dhe të pëlyera. Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe nuk nguron të...

Showbizz 11:08 - 29 Mars, 2020

Çifti më i komentuar i momentit/ Reperi tregon për xhelozinë e partneres dhe flirtet me koleget

Reperi Fero është mjaft i kometuar në mediat rozë përsa i përket jetës private si dhe asaj profesionale. Ai është një një lidhje dashurie me modelen...

Showbizz 11:00 - 19 Mars, 2020

Një super “bombë” si Arbenita Ismajli/ Fotot me bikini të modeles do t’iu lënë pa frymë

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli është një nga vajzat më tërheqëse në shoëbizin shqiptar. Arbenita është komentuar shpesh herë përsa i përket formave perfekte si dhe lidhjes...

Showbizz 15:05 - 18 Mars, 2020

“Gruaja ime më e mira në botë”/ Reperi nuk i kursen fjalët e dashurisë për modelen shqiptare

Reperi Fero dhe modelja Arbenita po e shijojnë dashurinë e tyre në maksimum dhe kjo duket në postimet e tyre në rrjetet sociale ku shpesh herë...

Showbizz 18:20 - 23 Shkurt, 2020

Arbenita e papërmbajtshme/ Modelja ndez rrjetin me fotot e fundit

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është një nga vajzat që ka fituar shumë simpatinë e publikut shqiptar dhe është shumë e ndjekur në rrjetet sociale ....

Showbizz 18:02 - 21 Shkurt, 2020

FOTOT-Arbenita Ismajli më “hot” se kurrë/ Publikon fotot vetëm me të brendshme

Modelja e njohur Arbenita Ismajli është një nga vajzat që ka fituar shumë simpatinë e publikut shqiptar dhe është shumë e ndjekur në rrjetet sociale ....

Showbizz 15:58 - 14 Shkurt, 2020

FOTO-Arbenita Isamjli e uron për Shën Valentin/ Fero bën komentin tipik shqiptar

Ata janë padyshim një nga çiftet më të komentuara të showbizit. Fero dhe Arbenita prej kohësh janë në një lidhje dashurie dhe nuk ngurojnë së shprehuri...

Showbizz 16:28 - 26 Janar, 2020

I bëri dedikimin më të bukur të dashurisë/ Arbenita dhe Fero në momente intime

Arbenita Ismaili dhe Fero janë një nga çiftet që shpesh herë janë përfoluir në mediat rozë për ndarje dhe ribashkime. Së fundi Fero bëri një dedikim...

Showbizz 13:50 - 25 Janar, 2020

Pas videos së bujshme/ Fero ka dy fjalë për Arbenita Ismajlin

Para pak ditësh një video intime e modeles Arbenita Ismajli teksa shfaqet duke u puthur me ishin e saj bër bujë të madhe në mediat rozë....

Showbizz 12:20 - 25 Janar, 2020

Një super “bombë” si Arbenita Ismajli/ 30 fotot me bikini të modeles do t’iu lënë pa frymë

Modelja shqiptare Arbenita Ismajli është një nga vajzat më tërheqëse në shoëbizin shqiptar. Arbenita është komentuar shpesh herë përsa i përket formave perfekte si dhe lidhjes...

Showbizz 13:19 - 18 Janar, 2020

Pas publikimit të videos intime, shpërthen Arbenita Ismajli: Është e tepërt, çmenduri

Ditën e djeshme një video intime e modeles shqiptare Arbenita Ismajli ku shfaqej duke u puthur me ish të dashurin e saj bëri bujë të madhe...

Showbizz 11:25 - 17 Dhjetor, 2019

“Janë të gjithë të vdekur për mua”/ Pas ironisë së Feros, reagon Arbenita

Ditën e djeshme, në rrjet qarkulloi lajmi se reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismajli janë rikthyer sërish bashkë. E gjithë kjo erdhi pasi çifti publikuan në...

Showbizz 13:04 - 16 Dhjetor, 2019

FOTO-Fero dhe Arbenita sërish bashkë/ Ja detaji që i nxorri zbuluar

Pak kohë më parë ishte reperi Fero ai që tregoi se lidhja mes tij dhe modeles Arbenita Ismajli ka përfurnduar. Fero trego nëpërmjet disa statuseve në...

Showbizz 17:28 - 5 Dhjetor, 2019

FOTO-Modelja shqiptare i “vë flakën” Instagramit/ Pozon e shtrirë mbi kolltuk

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar. Arbenita ka qenë në vëmendjen e mediave rozë pas ndarjes nga reperi Fero. Gjithashtu...