Connect with Us

All posts tagged "ariana"

Showbizz 12:20 - 20 Nentor, 2019

“Jam në ankth, u zgjova me dhimbje”/ Ariana Grande shqetëson fansat, çfarë po ndodh me këngëtaren

Këngëtarja e njohur dhe e vlerësuar nga të gjithë për vokalin e saj prej vitesh, Ariana Grande ka shqetësuar fansat se fundmi pasi ka bërë me...

Showbizz 10:39 - 20 Tetor, 2019

VIDEO-Nënë e katër fëmijëve/ Ariana Fejzullahu nuk dëshiron të ndalet, deklarata e saj i habiti të gjithë

Edhe pse bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, Ariana Fejzullahu ka vetëm dy javë që ka lindur, një vajzë të cilën e kanë quajtur Ana, ajo po...

ariana grande
Kryesore Show Biz 10:40 - 14 Prill, 2019

“Nuk është shaka!”/Ariana Grande trishton fansat pasi zbulon sëmundjen nga e cila vuan

Ariana Grande gjithmonë ka folur hapur për përvojën e saj duke u përballur me stresin post traumatik pas bombardimeve të Mançesterit në koncertin e saj në...

Kryesore Show Biz 13:25 - 4 Mars, 2019

Në pritje të fëmijës së katërt? Reagon Ariana Fejzullahu

Të gjithë jemi të emocionuar me lajmin e ri nga familja Fejzullahu! Më herët gjatë ditës u raportua se Ariana Fejzullahu është shtazënë në pritje të...

ariana grande
Kryesore Show Biz 22:45 - 21 Janar, 2019

Sot do bënte 27 vjeç! Ariana Grande i bën urimin e trishtë Mac Miller për ditëlindje

Ariana Grande mund të jetë tepër e ngarkuar me promovimin e këngës së saj më të fundit “7 Rings”, por siç duket kjo nuk ka bërë që...

Kryesore Show Biz 23:45 - 8 Dhjetor, 2018

Gjyshja e Ariana Grande-s është shumë “cool”, madje më shumë sesa ne!

Edhe përse viti 2018 ka qënë një vit i tmerrshëm për këngëtaren Ariana Grande, ajo mori çmimin si “Femra e Vitit”! Për të festuar çmimin e...

Kryesore Show Biz 00:05 - 26 Nentor, 2018

Çfarëë?! Ariana Grande risjell filmin tonë të adoleshencës për të realizuar videon e “Thank U, Next”

Kënga “Thank U, Next” e këngëtares Ariana Grande erdhi si një surprizë e ëmbël për të gjithë botën, pasi nuk vonoi shumë që në internet ta...

Kryesore Show Biz 21:00 - 24 Nentor, 2018

“Na mungon”, Ariana publikon foton e adhurueshme me të ndjerin Mac Miller të shkrepur fiks një vit më parë

Mbrëmjen e djeshme, familjet amerikane u mblodhën në një tryezë për të festuar ditën e Falenderimeve. Por ndryshe nga të tjerët, Ariana Grande nuk kishte shumë...

Kryesore Show Biz 22:45 - 15 Tetor, 2018

Çfarë ndodhi? Krejt papritur, çifti i jep fund fejesës!

Ariana Grande dhe Pete Davidson i kanë dhënë fund fejesës dhe me shumë mundësi të gjithë lidhjes, raporton TMZ. Ndërkohë që ndarja ende nuk është bërë...

Kryesore Show Biz 23:47 - 30 Shtator, 2018

I kopjojnë stilin/ Ariana Grande bën komentin e paparë në foton e Kimit

Kim Kardashian ndodhet në New York së bashku me tre fëmijët e saj, North, Saint dhe Chicago. Ylli i “Keeping Up With The Kardashian” ka zgjedhur...

Kryesore Show Biz 22:40 - 11 Maj, 2018

Foto/ Pasi u nda nga i dashuri, Ariana ka dy llafe për ti thënë

Ndarja e tyre erdhi papritur! Ariana Grande dhe Mac Miller pas dy vitesh vendosën të ndaheshin, dhe shkak u bë karriera dhe jeta shumë e zënë...