Connect with Us

All posts tagged "Ashley Graham"

Showbizz 15:32 - 24 Shkurt, 2020

Modelja publikon fotot duke ushqyer fëmijën me gji/ Përballet me kritikat e fansave

Modelja e njohur Ashley Graham, disa javë më parë u bë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Isaac. Edhe pse nuk ka kaluar...

Showbizz 17:22 - 8 Nentor, 2019

Modelja e njohur habit ndjekësit me deklaratën: “Dua të bëj s*ks me burrin pas lutjes”

Modelja e njohur Ashley Graham i ka habitur të gjithë me deklaratën e saj në emisionin  e Ellen. Ajo ka pranuar se i pëlqen të bëjë...

Kryesore Show Biz 23:30 - 4 Mars, 2018

Modelja trajnoi bashkëshortin e saj për të puthur/ ‘Është përmirësuar goxha’

Ata kanë qenë të martuar që prej vitit 2010 dhe vazhdojnë të jenë po njëlloj të dashuruar. Bëhet fjalë për modelen amerikane Ashley Graham e cila...

Kryesore Show Biz 18:05 - 6 Shkurt, 2018

Foto/ Modelja mbipeshë reklamon bikinit me mamanë e saj

Reklama e fundit e Ashley Graham është në bashkëpunim me mamanë e saj dhe po reklamojnë bikini për të gjitha gratë. Bashkë me Ashley, është dhe...

Kuriozitete 20:30 - 11 Janar, 2018

Modelja e njohur tregon për ngacmimin seksual që ka pasur në moshën 17 vjeçare

Modelja e njohur mbipeshë Ashley Graham ka treguar për emisionin ‘The View’ se është ngacmuar seksualisht në moshën 17 vjeçare kur ka qënë në set. Pas...

Kryesore Show Biz 22:00 - 4 Prill, 2017

Ashley Graham “mbulon” gjoksin me simite

Modelja 29 vjeçare, Ashley Graham, ka përdorur ushqimin e saj të preferuar për të mbuluar gjoksin, në një video shumë argëtuese që ka postuar në instagram....

Kryesore Show Biz 11:59 - 25 Mars, 2017

E bukur si një petale/Ashley Graham mahnit me rroba banjo florale

Ajo është përfaqësuesja më e mirë e të gjitha femrave që aspirojnë të bëhen pjesë e modelingut, pavarësisht formave trupore. E kemi fjalën për Ashley Graham,...

Showbizz 10:32 - 29 Tetor, 2015

Ashley Graham, set me të brendshme (Foto)

Është bërë e famshme në botën e modës me format e saj që nuk i ngjajnë aspak modeleve të zakonshme. 28-vjeçarja Ashley Graham ka realizuar një...