Connect with Us

All posts tagged "astrologe"

Life Style 09:37 - 6 Janar, 2020

Horoskopi 06 Janar 2020/ Parashikimi i yjeve sipas astrologes Susan Miller

Dashi Kur Neptuni krijon një lidhje harmonike me Diellin ju ndihmon të gjeni frymëzimin dhe ju ndihmon në në aspektin profesional. Demi Pas lidhjes së Neptunit...

Showbizz 13:56 - 7 Dhjetor, 2019

Meri Shehu parashikon fituesin e Festivalit të Këngës/ Zbuloni dy konkurrentet më të forta sipas shenjës së horoskopit

Astrologia e njohur Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj se cili nga këngëtarët do të jetë fitues i “Festivalit të Këngës” sipas shenjës së horoskopit....

Life Style 14:20 - 23 Nentor, 2019

“Do t’ju ndryshojë jeta”/ Astrologia shqiptare paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi Bashkëpunime që rrezikojnë të shpërbëhen dhe martesa që shkojnë drejt fundit. Në një moment do kuptoni se te ruani ekuilibrat do jete me mire. Demi...

Life Style 21:53 - 18 Nentor, 2019

“Do i jepni fund përfundimisht lidhjes”/ Horoskopi javor, astrologia shqiptare paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi Java fillon me një problem në një bashkëpunim apo marrëdhënie personale. Do ju duhet të ndani mendjen në një raport të vështirë. Demi Një plogështi...

Showbizz 11:05 - 16 Nentor, 2019

“Më mirë të bësh s***, pastaj pi kafe”/ Habit astrologia shqiptare, ja çfarë thotë për këtë shenjë horoskopi

Ajo njihet tashmë si astrologia më e saktë në televizionet shqiptare. E ftuar së fundmi në programin “T7” në Kosovë, Meri Shehu  foli për shenjat e...

Life Style 14:11 - 4 Nentor, 2019

Horoskopi javor/ Astrologia shqiptare tregon surprizat që do ndodhin në jetën e 12 shenjave të zodiakut

Dashi Ditë e vështirë në cështje pune karriere apo ligjore. Po ashtu kujdes në marrëdhëniet personale dhe në cift. Do ketë përballje dhe antagonizëm. Demi Do...

Life Style 16:30 - 16 Tetor, 2019

“Një njohje erotike në punë”/ Astrologia shqiptare paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi Do keni një marrëdhënie të mirë sot bashkëpunim por ka mundësi edhe të vendosni për një marrëdhënie personale duke marrë vendim serioz. Demi Do keni...

Life Style 09:00 - 16 Tetor, 2019

Horoskopi për ditën e mërkurë nga astrologia e famshme Susana Miller/ Zbuloni çfarë ka parashikuar fati për ju

Dashi Ju jeni në një pozicion të fortë financiarisht dhe profesionalisht, dhe sot do të kuptoni se sa larg keni shkuar në karrierën tuaj. Urime! Demi...

Life Style 12:10 - 10 Tetor, 2019

“Do të merrni një lajm shumë të mirë”/ Astrologia shqiptare paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi Një pengesë nga e kaluara do evidentohet në jetën tuaj personale në bashkëpunim apo në martesën tuaj. Përpiquni ta kapërceni pa egoizëm. Demi Një cështje...

Life Style 11:50 - 6 Tetor, 2019

“Ndryshim i madh në jetë”/ Astrologia shqiptare paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi Përpiquni të zbuloni aftësitë menaxhuese në ekonomi apo ndonjë pasurim shpirtëror që vjen nga një lidhje me personin e duhur. Demi Në cështje të një...

Showbizz 13:10 - 27 Shtator, 2019

“Po ju tradhëton”/ Astrologia shqiptare paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi Mund të shkëputeni nga ideja se lumturinë mund ta sjellë vetëm një punë me pushet apo një marrëdhenie me dike shume te favorizuar ekonomikisht. Demi...

Showbizz 14:10 - 24 Shtator, 2019

“Ndryshime drastike”/ Astrologia Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi Nje fryme me bashkepunuese çlirohet sot dhe dilni nga rremuja, ankthi dhe detyrimet e se perditeshmes. Nje pune duhet te perparoj. Demi Dashuria dhe ekuilibri...

Life Style 13:10 - 22 Shtator, 2019

“Do të keni një jetë të re”/ Astrologia Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Dashi Duhet të analizoni një punë që ju ka lodhur por që e keni marrë përsipër. Në momentin që e ndani mendjen do gjeni mënyra për...

Life Style 19:31 - 4 Shtator, 2019

Shenjat që do të mbulohen me para/ Astrologia e famshme Meri bën parashikimin për muajin Shtator

Astrologe Meri ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina” për të dhënë parashikimin për muajin shtator. Meri tha se ky muaj do të jetë i...

Life Style 21:14 - 31 Gusht, 2019

Horoskopi 1 shtator 2019/ Zbuloni çfarë parashikon astrologia e famshme Meri

Astrologia Meri Shehu ka publikuar parashikimin astrologjik për datën 31 gusht dhe 1 shtator. Parashikimi për të gjitha shenjat: Dashi Mishi të piqet dhe helli të...