Connect with Us

All posts tagged "aurela gace"

Showbizz 11:34 - 15 Prill, 2020

FOTOT-Aurela Gaçe bëhet nostalgjike/ Tregon si dukej para 27 vitesh

Karantina i ka bërë personazhet e njohur edhe më shumë aktiv në rrjetet sociale si dhe me nostalgjikë.Këngëtarja shumë e dashur e muzikës shqiptare, Aurela Gaçe...

Showbizz 10:39 - 31 Mars, 2020

“Mbushësa programesh”/ Aurela Gaçe u drejtohet gazetarëve: Ishte fyese çdo kërkesë

Këngëtarja Aurela Gace është një nga artistet më të dashura dhe të komentuara të showbizit shqiptar. Për shkak të përhapjes masive të coronavirusit, Aurela u detyruar...

Showbizz 17:26 - 17 Mars, 2020

VIDEO që nuk duhet ta humbisni/ Aurela Gaçe kthehet pas në kohën e festivaleve të fëmijërisë

Aurela Gaçe ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale duke përcjellë mesazhe të ndryshme teksa ndodhet e vetë-izoluar. Por sot ajo ka publikuar një video nga...

Showbizz 16:15 - 16 Mars, 2020

“Karantina ime prej 6 muajsh e gjysmë”/ Aurela Gaçe rrëfen periudhën më të vështirë të jetës dhe jep mesazhin e rëndësishëm

Këngëtarja Aurela Gaçe ka dhënë një mesazh shumë të rëndësishëm për këtë periudhë në të cilën ndodhet vendi ynë aktualisht. Ajo ka publikuar një status ku...

Showbizz 18:12 - 26 Shkurt, 2020

“Më bën të ndjehem më e fortë seç jam”/ Aurela Gaçe bën dedikimin e bukur për bashkëshortin e saj

Një nga personat më të rëndësishëm në jetën e këngëtares Aurela Gaçe është bashkëshorti i saj Skerdi me të cilin ka dy vajza. Përveçse është babai...

Showbizz 17:38 - 26 Shkurt, 2020

“Veten dua gjallë”/ Pas historisë së dhimbshme, Aurela Gaçe jep mesazhin për familjet shqiptare

Aurela Gaçe është një nga këngëtaret më të mira shqiptare. Së fundi ajo solli një projekt me një mesazh shumë të rëndësishëm për të gjitha gratë...

Showbizz 19:00 - 23 Shkurt, 2020

Historia e dhimbshme që fshihet pas këngës së Aurela Gaçes: Nuk arriti të thoshte e dua veten gjallë

Aurela Gaçe ka prekur zemrat e të gjithëve me këngën e saj më të fundit “Veten dua gjallë”. Kjo këngë flet për dhunon ndaj gruas dhe...

Showbizz 12:56 - 21 Shkurt, 2020

Aurela Gaçe si asnjëherë më parë/ “Uragani” i muzikës shqiptare jep mesazhin e fortë

Këngëtarja Aurela Gaçe ka përgatitur një surprizë për të gjithë fansat e saj. Sot pasdite do të publikohet klipi i saj më i ri “Veten e...

Showbizz 18:07 - 7 Shkurt, 2020

Aurela Gaçe e pikëlluar për humbjen e Nexhmije Pagarushës/ Tregon për telefonatën e saj të fundit

Largimi nga jeta i bilibilit të muzikës shqiptare Nexhmije Pagarusha i ka pikëlluar të gjithë. Kolegë dhe familjarë kanë shprehur ngushëllimet për humbjen e madhe të...

Showbizz 16:59 - 4 Janar, 2020

“Uragani” i muzikës shqiptare/ Aurela Gaçe pritet të “shkundë” skenën në mbrëmjen e fundit të sezonit

Këngëtarja Aurela Gaçe është cilësuar si një nga artistet më të mira shqiptare. Publiku e adhuron dhe e ndjek gjithnjë në çdo dalje të saj dhe...

Showbizz 15:07 - 25 Dhjetor, 2019

“Jemi kalimtarë në këtë jetë”/ Aurela Gaçe uron Krishtlindjet dhe jep mesazhin e rëndësishëm për jetën

Këngëtarja Aurela Gaçe nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka uruar Krishtlindjet me dis afjalë shumë të ndjera dhe të sinqerta. Me antë të këtyre fjalëve...

Showbizz 12:04 - 21 Dhjetor, 2019

Aurela Gaçe në prapaskenat e Festivalit/ Këngëtarja mbështet miken e saj prej vitesh

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka treguar dhe më herët që ka një miqësi shumë të ngushtë me këngëtaren Eli Fara. Prej shumë vitesh ato kanë...

Showbizz 16:11 - 17 Dhjetor, 2019

Aurela Gaçe dhe Albërie Hadërgjonal lënë pas hatërmbetjet/ Pas deklaratës pikante, këngëtaret mbështesin njëra-tjetrën

Dy këngëtaret e dashura shqiptare Aurela Gaçe dhe Albërije Hadërgjonaj kanë vendosur të lënë pas hatërmbetjet. Këtë e tregon dhe vepriomi i fundit i Aurelës kutregon...

Showbizz 17:25 - 14 Dhjetor, 2019

Ekskluzive- Aurela Gaçe surprizon bashkëshortin e saj për ditëlindje/ Qindra njerëz këndojnë një zëri këngën kushtuar gjysmës së saj

Aurela Gaçe është një nga divat e muzikës shqiptare dhe adhurohet nga mijëra fansa. Një vullkan i vërtetë në skenë Aurela, ka dhuruar një shoë të...

Showbizz 17:21 - 14 Dhjetor, 2019

VIDEO-Aurela Gaçe dhe vëllezërit Prifti ngrenë në peshë “zemrat” e publikut/ Performojnë për herë të parë himnin e dytë të shqiptarëve

Aurela Gaçe dhe vëllezërit korçarë Endri dhe Stefi Prifti kanë risjellë në skenë një nga këngët më patriotike “Për ty atdhe”. Kjo këngë është quajtur si...