Connect with Us

All posts tagged "aurela hoxha"

Showbizz 11:49 - 25 Mars, 2020

“Isha në Milano kur filloi e gjitha”/ Aurela Hoxha tregon frikën e madhe pas shpërthimit masiv të Coronavirusit

Aurela Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Ajo ka treguar se ndodhet në Barcelonë së bashku me familjen ku dhe është...

Showbizz 11:17 - 7 Mars, 2020

Modelja më seksi shqiptare/ Fotot më fantastike të Aurela Hoxhës me bikini

Aurela Hoxha është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Së fundi Aurela organizoi sfilatën e saj të rrobave të banjos në Spanjë, ku...

Showbizz 12:28 - 22 Shkurt, 2020

VIDEO-Me apo pa të brendshme?/ Aurela Hoxha “ndez” imagjinatën

Aurela Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Ajo tashmë është e fokusuar totalisht në karrierën e saj si dhe në linjën...

Showbizz 14:10 - 13 Shkurt, 2020

“Hoqa mbushjen dhe s’po iu pëlqejnë”/ Aurela Hoxha flet hapur për operacionet plastike në foton seksi

Modelja Aurela Hoxha është një nga vajzat e njohura të shoëbizit që është përfolur shpesh herë për operacionet plastike. Të shumtë janë ata ndjekës që e...

Showbizz 15:46 - 3 Dhjetor, 2019

Aurela Hoxha në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti: “Të shpresojmë që kjo dhimbje të përfundojë këtu”

Modelja Aurela Hoxha ka vendosur t’i bashkohet thirrjes për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti. Modelaj së shpejti do të publikojë linjën e saj të “Aurela...

Showbizz 19:26 - 3 Nentor, 2019

“Bukuria e një femre nuk është pamja por truri”/ Aurela Hoxha i mbyll gojën komentueses

Modelja Aurela Hoxha ka publikuar në rrjetet sociale një video në Instagram ku kujton pushimet e verës. E veshur me bikini dhe super në formë, Aurela...

Showbizz 21:14 - 9 Tetor, 2019

“I hoqa dhe s’do t’i bëj më kurrë”/ Aurela Hoxha tregon për herë të parë të vërtetën e operacioneve plastike

Modelja e njohur shqiptare Aurela Hoxha është një nga vajzat më të përfolura të showbizit përsa i përket formave të saj trupore. Modelja u bë pjesë...

Showbizz 15:49 - 3 Tetor, 2019

FOTO- Aurela Hoxha shfaqet NUDO/ Modelja tregon linjat perfekte

Modelja Aurela Hoxha është një nga vazjat më të komentuara dhe seksi të showbizit. Së fundi modelja është bërë pjesë e klipit më të ri të...

Showbizz 20:07 - 23 Shtator, 2019

Aurela Hoxha shkëlqen në Javën e Modës në Milano/ E ngatërrojnë me këngëtaren ukrainase

Modelja Aurela Hoxha ka parakaluar në tapetin e kuq të eventit më të rëndësishëm në Itali, përkatësisht në Milano. Aurela ka arritur të tërheqë vëmendjen falë...

Kryesore Show Biz 14:45 - 11 Shtator, 2019

Tund të pasmet duke kërcyer “Vallen e Tropojës”/ Aurela Hoxha “kryqëzohet” nga fansat

Aurela Hoxha është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Shpesh modelja publikon foto dhe video provokuese nga përditshmëria e saj. Videoja e publikuar...

Kryesore Show Biz 13:04 - 9 Gusht, 2019

“Përvëluese” si Aurela Hoxha/ 30 fotot më “shpërthyese” që bënë “namin” në rrjet

Aurela Hoxha është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Së fundi Aurela organizoi sfilatën e saj të rrobave të banjos në Spanjë, ku...

Kryesore Show Biz 12:35 - 3 Gusht, 2019

Më të bukurat e pasarelës shqiptare/ Aurela Hoxha organizon sfilatën dhe të gjithë u “çmendën”

Jo vetëm pushime. Aurela Hoxha ndodhet në Spanjë ku përveçse po shijon pushimet ka organizuar dhe sfilatën e parë të rrobave të banjos. Modelet më seksi...

Kryesore Show Biz 17:33 - 30 Qershor, 2019

Aurela Hoxha më “hot” se kurrë më parë/ “Nxeh” Instagramin me bikinit super të vogla

Aurela Hoxha është një nga modelet më seksi të ekranit. Ndonëse shpesh herë klasifikohet si një nga personazhet që ka kryer më së shumti operacione plastike,...

Kryesore Show Biz 19:44 - 5 Qershor, 2019

Aurela Hoxha “thyen” rrjetin/ Tregon të pasmet “bombastike” gjatë pushimeve

Aurela Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar. Shpeshherë përflitet për operacionet plastike që ka kryer në trup por asnjëherë nuk i...

Kryesore Show Biz 17:35 - 25 Maj, 2019

I la të gjithë me gojën hapur/ Aurela Hoxha na befasoi me ndryshimin drastik në fytyrë

Modelja Aurela Hoxha është një nga personazhet më të kometuara përsa i përket jetës personale. Modelja është shigjetuar shumë herë për operacionet plastike, sidomos kohët e...