Connect with Us

All posts tagged "baba"

Showbizz 13:03 - 13 Dhjetor, 2019

Aktori i famshëm turk bëhet baba për herë të parë/ Zbulon portretin e ëmbël të fëmijës

Aktori i njohur turk Ibrahim Celikkol, është bërë i njohur për publikun shqiptar me rolin e tij si “Ferhat” në serialin “Dashuri Bardh e Zi.” Ibrahim...

Showbizz 16:11 - 22 Nentor, 2019

“U dashurove me ty sapo të pashë”/ Chris Brown bëhet baba për herë të dytë

Këngëtari Chris Brown është bërë baba për herë të dytë. Ish e dashura e tij Ammika Harris ka sjellë në jetë fëmijën e dytë të Brown,...

Showbizz 19:30 - 17 Nentor, 2019

Taulant Xhaka jep lajmin e bukur/ Së shpejti do të bëhet baba për herë të parë

Vetëm pak kohë më parë, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka u bë baba i një vajze të cilën e ka quajtur Ayana. Teksa është shumë...

Showbizz 15:20 - 9 Nentor, 2019

Së shpejti baba për herë të tretë/ Kastro Zizo zbulon gjininë e fëmijës

Këngëtari dhe moderatori Kastro Zizo do të bëhet baba për herë të tretë. Këtë lajm ai e bëri të ditur një javë më parë, teksa konkurroi...

Showbizz 11:20 - 2 Nentor, 2019

“Çfarë do bëje nëse do riktheje në jetë babain?”/ Jona Spahiu bën rrëfimin përlotës në emision

Rreth dy muaj më parë, moderatorja Jona Spahiu, u bë nënë për herë të parë dhe është larguar përkohësisht nga televizioni, duke vendosur t’i përkushtohet vogëlushit...

Showbizz 17:37 - 30 Tetor, 2019

“Oh Zot, gjëja më e frikshme”/ Këngëtari i famshëm bën rrëfimin e papritur

Këngëtari shumë i njohur Liam Payne i ka befasuar të gjithë me rrëfimin e tij. Ai dhe partnerja e tij Cheryl Cole, tre vite më parë...

Showbizz 10:00 - 30 Tetor, 2019

“Gjëja më e frikshme në botë”/ Tepër i ri kur u bë baba, këngëtari i njohur tregon vështirësitë që kaloi

Këngëtari i njohur ndërkombëtar, Liam Payne i cili u bë i njohur në audicionet e X Factor në Britani, u bë baba për herë të parë...

Showbizz 13:13 - 28 Tetor, 2019

FOTO-Gaz Paja bëhet baba për herë të parë/ Zbulohet gjinia e fëmijës së tij

Pak muaj më parë, në mediat rozë bëri bujë lajmi se aktori i njohur i “Portokalli”, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira Seferi ishin në...

Kuriozitete 11:50 - 18 Tetor, 2019

FOTO- Pamjet më prekëse në botë/ Babai autik nuk përmbahet dot nga gëzimi, ja çfarë ka ndodhur në dasmën e vajzës

Dita më prekëse por edhe më e gëzuar për baballarët, është dita kur martojnë vajzën e tyre dhe momenti kur kërcejnë në dasëm, dhe preken kur...

Showbizz 12:05 - 14 Tetor, 2019

“Aktorët numërojnë 10 lekëshin”/ Babai nuk e mbështeti, Drilon Hoxha tregon sa fiton nga filmat

Aktori shqiptar Drilon Hoxha, njihet tashmë për dy filmat e tij të famshëm si “Drejt Fundit” dhe “Dashuria s’mjafton”, të cilat ai i ka realizuar vetë...

Showbizz 12:50 - 11 Tetor, 2019

Foto-Gashi dëshiron të bëhet baba sa më shpejt/ Ja njoftimi që nxori për të gjitha vajzat beqare

Ai tashmë njihet per sukseset e hiteve te tij që dëgjohen kudo dhe jane klikuar me miliona here. Gashi eshte teper aktiv ne rrjete sociale dhe...

Showbizz 20:36 - 8 Tetor, 2019

Granit Xhaka bëhet baba për herë të parë/ Ky është emri i veçantë që ka zgjedhur për vogëlushen

Futbollisti Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë bërë prindër për herë të parë të një vajze të cilën e kanë quajtur Ayana. Por a...

Kryesore Show Biz 21:19 - 17 Shtator, 2019

Baba për herë të dytë/ Gruaja e Lorik Canës zbulon gjininë e fëmijës

Ish kapiteni i kombëtares Lorik Cana do të bëhet baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij, Monica ka zbuluar dhe gjininë e fëmijës që po...

Kryesore Show Biz 11:10 - 4 Shtator, 2019

“Të gjej akoma ty brenda meje”/ Ajola Xoxa bën dedikimin prekës për babain e saj të ndjerë

Pak muaj më parë, bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj, Ajola Xoxa humbi babain e saj. Arben Xoxa u nda nga jeta në moshën 67-vjeçare,...

Kryesore Show Biz 13:56 - 29 Gusht, 2019

“Çfarë di të bësh në jetë përveçse të harxhosh lekët e babit?’/ Erik Fullani i jep përgjigjen epike komentuesit

I njohur tashmë si djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani, Erik Fullani është tepër aktiv dhe mjaft i ndjekur në rrjetet sociale me...