Connect with Us

All posts tagged "babi"

Showbizz 12:15 - 26 Shkurt, 2020

E trishtë/ Enca humb njeriun e shtrenjtë

Enca Haxhia ka humbur njeriun e saj më të shtrenjtë, babain e saj. Edhe pse këngëtarja nuk ka reaguar për lajmin  në faqen e fansave të...

Showbizz 21:55 - 21 Tetor, 2019

“Bëj mamin dhe babin për vajzën time”//Dajana Shabani i prek të gjithë me deklaratën e saj

Moderatorja shqiptare Dajana Shabani, është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe pak orë më parë ka vendosur t’ju bëjë fansave një prezantim të përgjithshëm të jetës...

Showbizz 19:03 - 8 Tetor, 2019

“Përqafimet e tij janë shëruese”/ Bebe Rexha zbulon në krahët e kujt ndihet e qetë

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të deklaratave të saj të fundit. Të shumtë ishin ata që...

Kryesore Show Biz 23:50 - 29 Tetor, 2018

I ngjan mamit apo babit? Valdrin Sahiti publikon për herë të parë imazhin e vajzës

Dizajnuesi nga Kosova, Valdrin Sahiti, u bë baba për herë të parë në prill të këtij viti. Prej 6 muajsh ai dhe Edita Ramadani gëzojnë statusin...

Kuriozitete 00:50 - 17 Gusht, 2017

Foto/Kjo lidhje mes vajzës dhe babait do bënte xheloze mamatë

Baballarët në mbarë botën gjejnë mënyra të ndryshme për tu lidhur me vajzat e tyre. Disa janë thjesht me fat që vajzat e tyre janë të...

Kuriozitete 00:29 - 29 Prill, 2015

Babai bën një tatuazh të madh të fëmijës së tij në fytyrë

Disa vendime të prindërve mund të jenë të zakonshme e disa të tjera pak më afatgjata. Në këtë rast një baba nga Teksasi vendosi të bëjë...