Connect with Us

All posts tagged "baby g"

Showbizz 13:20 - 25 Nentor, 2019

“Ishim dehur aq shumë sa…”/ Çfarë ndodhi për një natë në Paris, reperja shqiptare tregon të vërtetën

Reperja e njohur shqiptare e cila jeton në Angli, Baby G ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në “Why not”, ku ka treguar për takimin e...

Showbizz 17:18 - 19 Nentor, 2019

“Kisha 6 muaj që prisja”/ Baby G më në fund realizon “ëndrrën”

Baby G prej kohësh nuk është aktive në muzikë por në rrjetet sociale është një nga personazhet më aktive. Reperja duket se po e shijon në...

Showbizz 16:20 - 23 Tetor, 2019

E shoqëruar vetëm me femra/ Reagon Baby G: “Nuk mund…”

Reperja Baby G është përfolur shumë kohët e fundit në mediat rozë. Pas një pauze të gjatë në muzikë, Baby G ka rënë në sy për...

Showbizz 14:29 - 1 Tetor, 2019

(FOTO) Baby G i pëlqejnë femrat?/ Postimi i saj i fundit në Instagram sapo na bëri të dyshojmë

Ajo u bë e famshme për shkak të një sherri shumë të komentuar në media me një shoqe të saj. Tepër aktive në Instagramin e saj,...

Showbizz 13:55 - 1 Tetor, 2019

FOTO- 100% ndryshim/ Baby G poston foto nga fëmijëria dhe askush nuk po e njeh

Këngëtarja shqiptare Baby G, edhe pse jo tepër aktive në skenë , është akuzuar gjithnjë se ka operacione plastike në pamjen e saj. Por ka qenë...

Kryesore Show Biz 21:57 - 18 Shtator, 2019

Këngëtarja shqiptare nuk përmbahet/ Me pije në dorë, puthet në buzë me një vajzë

Këngëtarja shqiptare Bbay G i ka befasuar të gjithë fansat e saj. Së fundi Baby ka publikuar në Instagramin e saj një video ku shfaqet duke...

Kryesore Show Biz 22:01 - 11 Korrik, 2019

U ndanë?/ Baby G e fshiu nga Instagrami, i dashuri i saj bën veprimin e papritur

Ditën e sotme qarkulloi në media lajmi se këngëtarja Baby G dhe Lim Hoti janë ndarë. Një veprim i Baby G duke fshirë shumë ndjekës nga...

Kryesore Show Biz 22:00 - 21 Maj, 2019

“Ëndrrat kthehen në realitet”/ Reperja shqiptare zbulon pamjet nga studioja gjigante

Baby G është një nga reperet që ka qenë e përfshirë në shumë skandale. Disa muaj më parë ajo u përfol shumë për një sherr me...

Kryesore Show Biz 11:53 - 30 Dhjetor, 2018

Baby G zbulon sherrin e radhës: Paska halë në sy këngëtaren e famshme shqiptare

Dje në emisionin ”Shiko kush luan” nuk kanë munguar argëtimi dhe lojrat mes të ftuarve. Një ndër të ftuarit ishte dhe kengëtarja Baby G, e cila...

Kryesore Show Biz 10:40 - 21 Nentor, 2018

Pas lajmit të mbidozës së drogës, babai i Baby G ka dy fjalë: “Në djall”

Këtë fundjavë që lamë pas u raportua se, këngëtarja shqiptare Baby G ishte gjetur në gjendje të rëndë shëndetësore nga policia. Burime të “IndeksOnline” bënë me...

Kryesore Show Biz 12:10 - 20 Nentor, 2018

Baby G, e shtruar në spital psikiatrik? Ja si qëndron e vërteta

Burime të “IndeksOnline” bënë me dije se, Baby G u kap nga policia me lëndë narkotike, mbrëmjen e së shtunës, në Prishtinë. Ajo u gjet nga...

Kryesore Show Biz 18:23 - 18 Nentor, 2018

Foto- Kapet me drogë/ Këngëtarja shqiptare përfundon në psikiatri

Këngëtarja shqiptare Gordana Kingji, e njohur si “Baby G” është shtruar në psikiatri, pas arrestimit nga policia, nën akuzën e posedimit të lëndëve narkotike. Sikurse shkruajnë...

Kryesore Show Biz 14:17 - 17 Korrik, 2018

Pretendonte për të qenë anëtare e OTR/ Këngëtarja kalon në bashkëpunim me Stresin

Ajo është një nga këngëtaret për të cilat flitet më shpesh së fundmi. Jo për muzikën aq sa për aktivitetin e saj të përditshëm. Dikur e...

Kryesore Show Biz 22:30 - 8 Qershor, 2018

Baby G ka dy llafe për ish mikeshën/ ‘Kush jeni ju?’

Baby G këngëtarja e njohur shqiptare e cila kohët e fundit bëri bujë në mediat rozë pas sherrit të dhunshëm  me ish mikeshën e saj Bleta...

Kryesore Show Biz 15:00 - 31 Maj, 2018

Flet vajza që dhunoi Baby Gee-në, ky është version saj për ngjarjen e rëndë

Këngëtarja shqiptare Baby Gee publikoi në Instagramin e saj disa foto ku dukej e dhunuar me disa plagë në kokë. Ajo fotos i ka bashkangjitur edhe...