Connect with Us

All posts tagged "balerina"

Showbizz 16:59 - 14 Mars, 2020

“Do më kërkonte të martoheshim por kishte një problem”/ Balerina shqiptare rrëfen për propozimin e aktorit të “Sex and the City”

Balerina e njohur, Adel Lami ka qenë së fundi e ftuar në emisionin Pop Culture ku ka treguar për jetën e saj profesionale po ashtu edhe...

Showbizz 10:53 - 6 Tetor, 2019

FOTOT- Tortë me 8 kate dhe balerina seksi/ Dalin pamjet nga dasma VIP që tërboi të ftuarit

Rreth një vit më parë, reperi i njohur shqiptar Gjiko, u kurorëzua në martesë me partneren e tij Elita Rudi. Por tashmë një tjetër dasmë ka...

Kryesore Show Biz 10:50 - 5 Shtator, 2019

Klaudia Pepa në Festivalin e Filmit në Venecia/ Publikon fotot dhe duket magjepsëse

Balerina e njohur Klaudia Pepa është një nga personazhet më të komentuar në showbizin shqiptar. Së fundi balerina ka qenë pjesë e Festivalit të Filmit në...

Kryesore Show Biz 15:15 - 18 Korrik, 2019

“Bëni kujdes me meshkujt që nuk ju duan më”/ Klaudia Pepa mesazh të gjitha vajzave

Balerina e njohur Klaudia Pepa është një nga personazhet më të komentuara të shtypit rozë. Edhe pse nuk e shohim shpesh në ekran pasi prej kohësh...

Kryesore Show Biz 19:02 - 12 Korrik, 2019

“Më thirr luleshtrydhe”/ Klaudia Pepa pozon hot me bikini

Balerini që po korr suksese dhe në skenat ndërkombëtare, Klaudia Pepa është një nga personazhet më të komentuara. Për të flitet jo vetëm nga ana profesionale...

Kryesore Show Biz 10:40 - 6 Prill, 2019

Video/Edhe pse shtatzënë në muajin e fundit, balerina shqiptare nuk ngurron të kërcejë

Albana Dapi prej vitesh tashmë është pjesë e trupës së baletit të “Albi Nako Dance” dhe për ju që ndoshta nuk e njihni me emër, është ajo vajza...

Fashion 20:30 - 22 Shkurt, 2019

19 modelet më të bukura të këpucëve dhe balerinave për të zëvendësuar çizmet tani që po ngrohet koha

Temperaturat po rriten dhe të gjithë duam që tani të fillojmë t’i bëjmë më të lehta ecjet tona. Ndërkohë që dollapi ynë është i mbushur me...

Kryesore Show Biz 22:50 - 20 Prill, 2018

Almeda Abazi ka një pyetje për balerinat shqiptare/ ‘Ma hiqni trurin me…

Është një nga personazhet më në zë të shoëbizz-it dhe fansat e simpatizojnë tej mase lidhjen e saj me bukuroshin turk Tolgahan. Ndonëse pak ditë më...

Kryesore Show Biz 22:40 - 12 Shkurt, 2018

Anbeta Toromani: Pse vendosa të kthehem tani në Shqipëri

Ajo i kishte munguar botës së artit shqiptar dhe tani vendosi të kthehej në mënyrën më të veçantë. Anbeta Toromani e nisi karrierën si balerin në...

Kryesore Show Biz 00:20 - 8 Shkurt, 2018

Roza Lati dhe Ana Lika akuza të forta kundër “Dance with Me”

Ana Lika ishte një ndër të ftuarat e Roza Latit në emisionin e saj të fundit “Why not”. Dy vajzat janë mikesha të vjetra, gjithashtu kanë...

Kryesore Show Biz 23:20 - 5 Shkurt, 2018

DJ Sardi nuk e fsheh më/ Për herë të parë në publik me të dashurën balerinë

Ai gjithmonë është përfolur për lidhjet, duke qenë se është një nga meshkujt më simpatikë shqiptarë. Dhe më në fund, Dj Sardi ka vendosur ta bëjë...

Kryesore Show Biz 22:40 - 27 Janar, 2018

“Nuk kam qenë kaq e bukur sa jam sot!/ Aktorja pranon operacionet

Ndërsa shumë mund ta njohin si mbesa e Inis dhe Ingrid Gjoni, Ana Lika tashmë thotë se ka imazhin e saj. Aktorja dhe balerina shqiptare tha...

Kryesore Show Biz 23:10 - 20 Dhjetor, 2017

As i ftohti nuk e përmban/ Vetëm me bikini, Klaudia Pepa hap këmbët

Tashmë nuk është lajm zhveshja e Klaudia Pepës, pasi balerina muajt e fundit nuk i ka lënë me vend fantazisë me fotot e nxehta. Por nëse...

Kryesore Show Biz 00:45 - 18 Dhjetor, 2017

Klaudia Pepa nuk kursehet/ Çmend ndjekësit me format seksi

Klaudia Pepa ka provokuar sërish fansat në rrjetet sociale. Balerina e njohur ka postuar së fundmi dy foto ku shfaqet në një qendër estetike e mbuluar...

Kryesore Show Biz 02:15 - 10 Dhjetor, 2017

Milioneri shqiptar kapet mat në Majami me balerinën e ‘Së dielës Shqiptare’

Ditët e ftohta të dhjetorit për milionerin shqiptar Fatmir Hysenbelliu janë kthyer në të nxehta. Kjo pasi, ai ka preferuar që të kalojë disa ditë në një vend...