Connect with Us

All posts tagged "banore"

Showbizz 13:40 - 5 Tetor, 2019

FOTO-“Jam një zog i lirë”/ Ish banorja e ‘Big Brother’, një nuse aspak tradicionale

Edhe pse kanë kaluar më shumë se 2 vite, ish banorët e “Big Brother Albania” komentohen shumë për jetën e tyre private. Së fundmi e ftuar...

Kryesore Show Biz 13:40 - 18 Shtator, 2019

“Rri urtë unë që mos të hapi gojë ai”/ Tepër xheloze, ish banorja e BB rrëfen për “dashurinë e jetës”

Ish banorja e Big Brother Albania, Fjorentina Halili, njihet për historinë e saj të bujshme me banorin tjetër Olsi Klosi me të cilin fundi nuk ishte...

Kryesore Show Biz 13:53 - 1 Shtator, 2019

“Ke gjet Tepelensin e gabuar”/ Ish banorja e BB bën deklaratën e çuditshme

Genta Gjalpi e cila njihet si ish-banorja moskokçarëse e “Big Brother”, vazhdon të komentohet jo vetëm për fotot provokuese që poston në rrjete sociale, por edhe...

Kryesore Show Biz 14:53 - 21 Gusht, 2019

“Unë kam gjithçka që dua”/ Ish banorja e BB rrëfehet për udhëtimet dhe jetën luksoze

Instagrami i saj është i mbushur plot me foto dhe video nga përditshmëria dhe pushimet e saj luksoze. Ish-banorja e “Big Brother Albania”, Xhensila Pere, është...

Kryesore Show Biz 12:10 - 19 Gusht, 2019

“E shkreta mami im”/ Ish banorja seksi e BB tregon se si dukej para famës

E njohur për format e saj bombastike, ish banorja e Big Brother, Rike Roçi, së fundmi,  ka zhvilluar një intervistë me ndjekësit e saj në Instastory....

Kryesore Show Biz 13:40 - 17 Gusht, 2019

“Shih me sy e plas me zemër”/ Ish banorja e BB nuk i lë vend imagjinatës, “çmend” fansat me bikini

Ish banorja e “Big Brother Albania” Gerta Shino prej kohësh jeton në Norvegji me të fejuarin e saj dhe është tepër aktive në rrjetet sociale me...

Kryesore Show Biz 11:40 - 10 Gusht, 2019

“Zbulohet plaku që i paguan pushimet”/ Ish banorja e BB nxjerr “sekretet”

Ish banorja e “Big Brother Albania”, Genta Gjalpi njihet për fotot humoristike dhe me “spec”  që poston në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka postuar një...

Kryesore Show Biz 14:25 - 14 Korrik, 2019

“Pak freskët por…”/ Ish banorja e BB provokon fansat, pozon me këmishën e tejdukshme

Ish miss Shqipëria por edhe ish banorja e Big Brother Albania, Xhensila Pere, njihet për pozat e saj të nxehta në fotot e ndryshme në rrjetet...

Kryesore Show Biz 11:40 - 11 Maj, 2019

“Jam e shkatërruar nga meshkujt”/Ish banorja e Big Brother tregon periudhën e saj të errët

Pas vdekjes së vajzës e cila shantazhohej nga i dashuri , prezantuesja Aulona Musta ka postuar mesazhet e shumta që i kanë ardhur nga vajzat që...

Kryesore Show Biz 10:40 - 9 Shkurt, 2019

“Babai më braktisi në maternitet…!” Ish-banorja e “Big Brother” rrëfen historinë e familjes së saj

Është një prej ish-banoreve të “Big Brother”-it më të përfolura për jetën e saj private. Por Xhensila nuk kishte treguar asnjëherë më parë këtë histori, që...

Kuriozitete 13:40 - 20 Tetor, 2018

Do ketë numrin më të madh të banorëve, ky do të jetë qyteti gjigant në 2030

Ne po përballemi me një epokë të re në historinë e urbanizimit. Por vetëm një qytet i ri, më saktë një mega – qytet, do të...

Showbizz 16:00 - 27 Janar, 2017

Zhvishet ish banorja e Big Brother/ Po bën “namin” në Londër

Lisa Appleton e ka marrë famën pasi ka qenë pjesë e reality showt Big Brother në Britani, dhe po e shfrytëzon më së miri vëmendjen e...

Kuriozitete 13:30 - 6 Tetor, 2015

Anakonda gjigande në mes të rrugës, tmerrohen banorët

Një Anaconda e madhe e gjelbër, të paktën shtatë metra e gjatë, u gjet disa ditë më parë në Brazil. Anaconda gjigande u gjet e shkelur...