Connect with Us

All posts tagged "barcelone"

Showbizz 11:49 - 25 Mars, 2020

“Isha në Milano kur filloi e gjitha”/ Aurela Hoxha tregon frikën e madhe pas shpërthimit masiv të Coronavirusit

Aurela Hoxha është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar. Ajo ka treguar se ndodhet në Barcelonë së bashku me familjen ku dhe është...

Kryesore Show Biz 11:22 - 8 Maj, 2019

Oriola Marashi shkëlqen në pasarelë/ Modelja pjesë e sfilatës së markës ndërkombëtare

Një nga modelet më të njohura në Shqipëri, Oriola Marashi ka sfiluar në një nga pasarelat më të njohura në Barcelonë, “Guess Fashion show”. Miqtë e...

Kryesore Show Biz 11:10 - 19 Nentor, 2018

“Ditëlindja më e bukur”, Rezarta Shkurta ‘arratiset’ në Barcelonë me bashkëshortin

Rezarta Shkurta, prej disa vitesh e ka pritur ditën e saj të lindjes pa bashkëshortin, i cili vuante dënimin me burg! Mirëpo, kjo i përket së...

Life Style 12:36 - 19 Tetor, 2018

Barcelona eksporton “verën blu/ Risi në një fushë konservatore

Pesë vite më parë, një grup studentësh të Universitetit të Barcelonës vendosën të bënin diçka për të shkundur një sektor, çdo sektor, por me preferenca për...

Kryesore Show Biz 21:30 - 4 Korrik, 2017

Çfarë është duke bërë Elvana në Barcelonë

Elvana  Gjata është shumë e angazhuar me projektet e shumta muzikore, edhe pse ka vetëm pak javë që lançoi super hitin “forever is over”. Këngëtarja është...

Showbizz 20:08 - 10 Mars, 2015

Ami & Ermali në kërkim të një fustani

Ami dhe Ermali kanë udhëtuar drejt Barcelonës, për të marrë koleksionin e ri të fustaneve të nuseve për “Ami Event”. Ermali ka postuar një video në...