Connect with Us

All posts tagged "bashkepunim"

Showbizz 13:17 - 24 Mars, 2020

Era Istrefi surprizon fansat/ Zbulon bashkëpunimin me këngëtarët e famshëm ndërkombëtarë

Këngëtarja me famë ndërkombëtare Era Istrefi ka vendosur të rikthehet fuqishëm në tregun muzikor pas një pause shumë të gjatë. Ajo ka vendosur të vijë për...

Showbizz 14:42 - 28 Janar, 2020

“Nxjerrin diskun dhe shalët”/ Endri Prifti e thotë publikisht: 70 përqind e estradës nuk janë këngëtarë

Endri Prifti ka qenë i ftuar në emisionin Wake up ku dhe ka treguar se me cilët këngëtarë nuk do të bashkëpunonte kurrë. Ai shprehet se...

Showbizz 14:07 - 3 Janar, 2020

Justin Bieber gati për një rikthim të fuqishëm në muzikë/ Bashkëpunon me një shqiptar

Këngëtari me famë botërore Justin Bieber ka vendosur të rikthehet fuqishëm në muzikë. Prej kohësh fansave i kanë munguar këngët e Bieber ndaj dhe këngëtar ka...

Showbizz 11:36 - 17 Dhjetor, 2019

Luana Vjollca dhe Geti gati për një tjetër bashkëpunim?/ Moderatorja përgatit surprizën për festat e fundvitit

Pas bashkëpunimit të suksesshëm “Tirana Lifestyle”, duket se moderatorja Luana Vjollca dhe kunati i saj, reperi Getoar Selimi , po përgatisin një tjetër bashkëpunimn për fansat...

Showbizz 16:25 - 13 Dhjetor, 2019

“Kishte vite që na kërkohej, kisha frikë…”/ Alban Kondi flet për bashkëpunimin me West Side Family

Grupi West Side Family mori pjesë në “Këngën Magjike” me këngën 7 ditë, një këngë që u pëlqye dhe u duartrokit shumë nga publiku shqiptar. Së...

Showbizz 14:48 - 3 Dhjetor, 2019

Dhurata Dora i “rrëmben” Kidës bashkëpunimin me këngëtarin ndërkombëtar/ Çfarë po ndodh mes dy mikeshave?

Pak muaj më parë në rrjet qarkulloi lajme se këngëtarja shqiptare Kida do të bënte një bashkëpunim me një nga këngëtarët më të njohur ndërkombëtar Maitre...

Showbizz 13:20 - 23 Nentor, 2019

Çfarë po ndodh mes tyre?/ Reperi shqiptar dhe menaxheri i tij ndërpresin bashkëpunimin

Këngëtari i njohur Ledri Vula është padyshim një ndër emrat më të suksesshëm të estradës shqiptare. Që prej shumë kohësh, për karrierën e tij kujdesej menaxheri...

Showbizz 17:12 - 20 Nentor, 2019

“Ky yll i lindur ka një sekret”/ Alketa Vejsiu zbulon projektin e madh me Noizyn

Moderatorja Alketa Vejsiu dhe reperi i famshëm shqiptar Noizy i kanë surprizuar fansat e tyre. Alketa dhe Noizy janë bërë bashkë në një projekt që deri...

Showbizz 16:57 - 19 Nentor, 2019

Zbulohet e vërteta/ Flori Mumajesi dhe Arilena Ara do të vijnë me një bashkëpunim

Këngëtari i njohur Flori Mumajesi i është rikthyer fuqishëm muzikës pas një pause të gjatë. Pak ditë më parë Flori ka publikuar këngën e tij më...

Showbizz 21:53 - 15 Nentor, 2019

Genta Ismajli nuk ndalet/ Zbulon surpizën që ka përgatitur për festat e fundvitit

Këngëtarja shqiptare Genta Ismajli është kthyer në qendër të vëmendjes të shtypit rozë. Genta është përfolur shumë edhe në mediat turke për një bahskëpunim të mundshëm...

Showbizz 11:50 - 7 Nentor, 2019

Pas suksesit me Dhurata Dorën/ Sookling tregon bashkëpunimin e tij të dytë me një shqiptar

Reperi algjerian Sookling, pas bashkëpunimit të suksesshëm me këngëtaren shqiptare Dhurata Dora duket se ka në planet e tij një tjetër bashkëpunim me artist shqiptar. Tani...

Showbizz 21:13 - 31 Tetor, 2019

Genta Ismajli tërheq vëmendjen e mediave turke/ Këngëtarja zbulon surprizën

Këngëtarja Genta Ismajli është një nga vajzat më seksi dhe të talentuara shqiptare. Karriera e saj muzikore ka nisur që kur ka qenë në moshë fare...

Showbizz 19:28 - 29 Tetor, 2019

FOTO-Gjiko surprizon fansat/ Në një nga projektet e tij do të ketë një të ftuar shumë special

Reperi i njohur, Gjiko  ka treguar se shumë shpejt do të vijë me këngë të reja duke zbuluar dhe surprizat që ka rezervuar për fansat. Siç...

Showbizz 20:28 - 24 Tetor, 2019

Nuk ndalen vëllezërit korçarë/ Publikojnë bashkëpunimin e ri dhe është një super këngë

Endri dhe Stefi Prifti kanë përgatitur surprizën e radhës për fansat e tyre. Këtë herë vëllezërit korcarë kanë vendosur të vijnë me një bashkëpunim me grupin...

Showbizz 16:30 - 8 Tetor, 2019

I ka munguar prej vitesh skenës/ Vesa Luma rikthehet fuqishëm me një bashkëpunim ndërkombëtar

Vesa Luma i ka munguar prej kohësh tregut muzikor por tanimë ka vendosur të rikthehet më fuqishëm se asnjëherë. Këngëtarja ka bërë të ditur se së...