Connect with Us

All posts tagged "bashkeshort"

Showbizz 10:41 - 23 Nentor, 2019

“Nuk është ashtu siç duket”/ Rezarta Shkurta “spiunon” bashkëshortin, por ja çfarë ndodhi

Këngëtarja dhe biznesmenia Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj nuk ndahen tashmë nga njëri-tjetri pas problemeve të shumta që familja e tyre kaloi. Gjatë premierës se...

Showbizz 13:20 - 17 Nentor, 2019

Foto+18- Modelja dhe bashkëshorti i saj tërbojnë rrjetin/ Pozojnë nudo dhe nuk i lënë vend imagjinatës

Ajo njihet si një nga gratë me trupin më të përkryer në botë, dhe nuk lë rast pa e treguar këtë. Modelja britanike, Kelly Brook, ka...

Showbizz 10:20 - 17 Nentor, 2019

“Bashkëshorti i saj ndodhet në burg”/ Angela Martini tregon të vërtetën për herë të parë

Ajo ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë për shkak të publikimit të librit të saj më të ri ku fliste për jetën e saj...

Showbizz 13:08 - 16 Nentor, 2019

U tha se u bë shkak për ndarjen nga bashkëshorti/ Rudina Dembacaj zbulon emrin e ish deputetit shqiptar?

Pas shumë aludimesh nëse ishte ndarë apo jo nga bashkëshorti i saj Aleks, moderatorja Rudina Dembacaj pranoi për herë të parë se është drejt divorcit, fakt...

Showbizz 12:53 - 10 Nentor, 2019

Pjesa më e preferuar në trupin e bashkëshortit/ Xhensila Myrtezaj jep përgjigjen që nuk e priste askush

Këngëtarja shqiptare Xhensila Myrtezaj, pëlqehet shumë nga publiku për hitet dhe bashkëpunimet e saj më të fundit. E ftuar së fundmi, në emisionin “Klanifornia Show” ,...

Showbizz 11:20 - 5 Nentor, 2019

Prej 9 vitesh të martuar/ Bashkëshorti i Meghan Fox tregon sekretin e një martese afatgjatë

Aktorja seksi Megan Fox dhe partneri i saj Brian Austin Green njihen si një prej çifteve më të komentuar dhe më të dashur të Hollywood-it. Në...

Showbizz 11:20 - 3 Nentor, 2019

“U rrite u bëre për t’u martuar”/Jonida Vokshi uron bashkëshortin për ditëlindje në mënyrën më të pazakontë

Pak muaj më parë, moderatorja Jonida Vokshi  u kurorëzua në martesë me partnerin e saj, aktorin Besnik Krapi. Por ditën e sotme Besnik Krapi feston ditëlindjen...

Showbizz 10:58 - 22 Tetor, 2019

FOTO-Bashkëshorti i Afërdita Dreshaj bën gjestin e ëmbël në mes të aeroportit/ Ja surpriza për këngëtaren

Edhe pse kanë disa vite të martuar, këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj Jakub, i bëjnë ende surpriza romantike njëri...

Kuriozitete 14:40 - 27 Shtator, 2019

“Braktis” bashkëshortin dhe lidhet me DJ që kishte në dasëm/ Historia e pazakontë e 26 vjeçares

Historia e pazakontë e Megan Willis, ka bërë tashmë xhiron e rrjetit. 26-vjeçarja është ndarë nga burri i saj, pas 2 vitesh martesë sepse nisi të...

Showbizz 12:10 - 25 Shtator, 2019

“As në pushime nuk mu nda puna”/ Bashkëshorti i Jonida Vokshit “ankohet” në muajin e mjaltit

Pak javë më parë moderatorja shqiptare Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi u martuan në një ceremoni të organizuar në Durrës e cila bëri bujë në mediat...

Kryesore Show Biz 21:16 - 22 Shtator, 2019

Bashkëshorti i Rudina Dembacaj “bën lëmsh” situatën/ Publikon foton me aktoren dhe vajzën

Ndërkohë që gjithandej po flitet për ndarjen e tyre, bashkëshorti i Rudina Dembacajt ka konfuzuar ndjekësit dhe shtypin rozë. Në një foto të publikuar në Instastoryn...

Kryesore Show Biz 12:39 - 21 Shtator, 2019

U tha se tradhëtoi bashkëshortin me ish deputetin shqiptar/ Rudina Dembacaj flet për “CNA”

Duket se martesat e vajzave të showbizzit shqiptar nuk mund të përfundojnë kurrë me një “fund të lumtur”. Ditën e sotme, lajmi se aktorja dhe së...

Kryesore Show Biz 12:10 - 3 Shtator, 2019

U tha se ishte ndarë nga bashkëshorti/ Tuna i sqaron dhe ironizon njëherë e mirë të gjithë

Kjo javë ishte e mbushur me lajmet për ndarjen e bujshme të këngëtarëve Nora Istrefi dhe Robert Berisha, por më pas në rrjet u përfol se...

Kryesore Show Biz 14:11 - 15 Gusht, 2019

“Po të ishe aq shqiptare nuk do të martoheshe me një të huaj miliarder”/ Emina Çunmulaj ironizon ndjekësen

Emina Çunmulaj është një nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale. Çdo ditë ajo poston foto të ndryshme nga jeta e përditshme. Së fundi ajo...

Kryesore Show Biz 17:10 - 3 Gusht, 2019

“Më pëlqejnë femrat”/ Aktorja e njohur “shokon” bashkëshortin, ja si reagoi ai

Aktorja dhe këngëtarja Julianne Hough zgjodhi të ishte më e sinqertë se kurrë në një intervistë për “Women’s Health” ku rrëfeu gjithë rrugëtimin transformues në jetën...