Connect with Us

All posts tagged "bashkeshorte"

Showbizz 12:59 - 10 Prill, 2020

“Nuk ka pandemi që mund të na pengojë”/ Jul Deda uron bashkëshorten në mënyrën më romantike

Bashkëshortja e aktorit të njohur të humorit, Jul Deda ditën e sotme feston ditëlindjen dhe aktori e ka surprizuar me një urim shumë të vecantë. Me...

Teknologji 16:47 - 12 Janar, 2020

Nga Priscilla Chan e deri tek Melinda Gates/ Këto janë bashkëshortet e disa prej njerëzve më të fuqishëm në teknologji

Duhet të jetë një person shumë i veçantë ai që vendos të kalojë jetën me një partner të teknologjisë së lartë të CEO. Nga javët e...

Showbizz 13:55 - 10 Dhjetor, 2019

Ish deputeti puth bashkëshorten në mes të skenës: Jemi dashuruar me shikim të parë, kam qenë 60 kg më pak atëherë

Ish deputeti Eduart Ndocaj dhe bashkëshortja Valentina kanë zbuluar mbrëmjen e kaluar në “Dance with me” se janë dashuruar me shikim të parë. Ajo tregoi se...

Showbizz 11:00 - 15 Nentor, 2019

Ish bashkëshortja e futbollistit shqiptar nxeh rrjetin/ Fotot më “bombë” të Erjona Sulejmanit

Ish bashkëshortja e mesfushorit Blerim Xhemaili, Erjona Sulejmani nuk nguron të “ndezë” rrjetet sociale, me fotot e saj në “Instagram” vetëm me të brendshme. Fotot dhe...

Showbizz 15:13 - 12 Nentor, 2019

Pas abortit, humb dhe fëmijën e dytë/ Bashkëshortja e aktorit të njohur ndan dhimbjen me ndjekësit

Gruaja e aktorit të njohur Alec Baldwin, Hilaria ka pësuar një abort në muajin e katërt të shtatzënisë. Ka qenë vetë, 35-vjeçarja e dha vetë lajmin...

Showbizz 15:13 - 7 Nentor, 2019

“Kam ndrojtje t’i flas me emër”/ Andi Lila flet për bashkëshorten e tij

Futbollisti Andi Lila, i ftuar në Glamour Zone ka folur për jetën bashkëshortore dhe ka zbuluar çelësin e një martese të lumtur. Ndër të tjera ai...

Kuriozitete 14:05 - 6 Nentor, 2019

FOTO-Buqetë me brokoli dhe lëkurë portokalli- qiri/ 11 shembujt që burrat “përpiqen” më tepër seç duhet për gratë e tyre

Burrat gjithmonë përpiqen që të lënë mbresa në sytë e bashkëshorteve të tyre me veprimet të cilat shpesh herë nuk duken aq në rregull sa ata...

Showbizz 21:20 - 4 Nentor, 2019

“Ishte djali i parë që takoja”/ Bashkëshortja e Elvis Naçit rrëfen emocionet e takimit të parë

Imami i njohur shqiptar Elvis Naçi, është bërë tepër i njohur tashmë për publikun shqiptar për fjalimet e tij por edhe për ndihmat që jep për...

Showbizz 12:53 - 2 Nentor, 2019

Bashkëshortja e Mauro Icardit i tërbon të gjithë/ Ja fotot më të “nxehta” të Wanda Nara

Bashkëshortja e futbollistit të Interit Mauro Icardi, Wanda Nara nuk nguron asnjëherë të jetë në qendër të vëmendjes në mediat rozë me fotot e saj bombastike....

Showbizz 10:40 - 30 Tetor, 2019

E papritur/Moderatori shqiptar dhe bashkëshortja e tij ndërpresin kontratën me Top Channel

Edhe pse emisioni i tij është tepër i ndjekur dhe me dy sezone të suksesshme në emisionin “Në shtëpinë tonë”, Florian Agalliu nuk do të jetë...

Kryesore Show Biz 13:25 - 4 Shtator, 2019

“A mund të dal me shokët tani?”/ Julian Deda i uron bashkëshortes përvjetorin në mënyrën e pazakontë

Ata janë tashmë të martuar prej 14 vitesh dhe nuk ngurrojnë ta tregojnë këtë gjë në rrjetet sociale. Aktori i njohur i humorit, Julian Deda dhe...

Kryesore Show Biz 15:25 - 8 Gusht, 2019

Bashkëshortja e portierit të famshëm i “çmend” të gjithë/ Zbuloni 15 fotot që “ndezën” rrjetin

Modelja seksi braziliane e cila njihet si partnerja e portierit të njohur Kevin Trapp, Izabel Goulart, po relaksohet në Itali ku dhe nuk nguron të shfaqë...

Kryesore Show Biz 17:13 - 30 Qershor, 2019

“Ti je e imja përgjithmonë”/ Këngëtari i dedikon fjalët më të bukura bashkëshortes së tij

Këngëtari me famë botërore Justin Bieber po shijon suksesin e projektit të tij më të fundit me Chris Brown, “Don’t check on me”. Menjëherë pas publikimit...

Kryesore Show Biz 20:15 - 9 Qershor, 2019

“Unë do e rregulloj zemrën tate”/ Kujtim Gjuzi bën deklaratën e paparashikueshme

Deklaratat e tij të fundit në paralment kanë bërë bujë në media. Bëhet fjalë për deputetin e opozitës së re Kujtim Gjuzi, i cili këtë herë...

Kryesore Show Biz 14:10 - 9 Qershor, 2019

Pas divorcit të bujshëm/ Ish bashkëshortja e Robert De Niro-s kërkon gjysmën e pasurisë së tij

Grace Hightower dhe aktori i njohur Robert De Niro pas shumë ndarjesh dhe bashkimesh, pas 20 vitesh janë divorcuar. Ata kanë së bashku dy fëmijë, Elliot,...