Connect with Us

All posts tagged "bebe rexha"

Showbizz 14:23 - 6 Janar, 2020

Bebe Rexha i bashkohet yjeve të famshme për të festuar/ Ja si u vesh këngëtarja shqiptare

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka festuar së bashku me yjet më të famshëm të showbizit botërorë në partyn e organizuar pas ceremonisë së Golden...

Showbizz 12:23 - 14 Dhjetor, 2019

FOTO-Fansi i çmendur pas këngëtares shqiptare/ Bën tatuazh portretin e saj

Fansat bëjnë çmenduri nga më të ndryshmet për idhujt e tyre. I tillë është edhe fansi i këngëtares me origjinë shqiptare Bebe Rexha, i cili ka...

Showbizz 14:26 - 7 Dhjetor, 2019

“Dua burrë shqiptar dhe një dasmë me lodra e tupana”/ Bebe Rexha bën deklaratën e papritur

Këngëtarja me famë botërore dhe origjinë shqiptare, Bebe Rexha, vizitoi Shqipërinë për t’iu ardhur në ndihmë të prekurve nga tërmeti. Gjatë kësaj vizite Bebe nuk mund...

Showbizz 13:26 - 5 Dhjetor, 2019

Fuqia e femrës/ Pas vizitës në Shqipëri, Bebe Rexha zbulon dëshirën e saj më të madhe

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha vizitoi disa ditë më parë vizitoi Shqipërinë ku dhe dha fondet që kishte mbledhur për familjet e prekura nga tërmeti....

Showbizz 17:13 - 4 Dhjetor, 2019

“Jam e impresionuar nga mirësjellja dhe zemra e njerëzve”/ Bebe Rexha largohet me përshtypjet më të mira nga Shqipëria

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha dy ditë më parë vziitoi shqipërinë për të parë nga afër dëmet që kishte shkaktuar tërmeti. Pas vizitës ajo është...

Showbizz 18:38 - 3 Dhjetor, 2019

“E lodhur por me zemrën plot”/ Pas vizitës në Shqipëri, Bebe Rexha rikthehet në SHBA

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, ditën e djeshme vizitoi Shqipërinë dhe pa nga afër situatën pas tërmetit në disa prej familjet e prekura. Këngëtarja ndau...

Showbizz 13:12 - 1 Dhjetor, 2019

VIDEO-Bebe Rexha nuk humb më kohë/ Mban premtimin dhe niset drejt Shqipërisë

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka njoftuar përmes një video në Instagram se ditën e sotme është nisur drejt Shqipërisë. Këngëtarja ka mbledhur një shumë...

Showbizz 16:12 - 29 Nentor, 2019

Rita Ora dhe Bebe Rexha në ndihmë të të prekurve nga tërmeti/ Ja çfarë shkruan Daily Mail për këngëtaret shqiptare

Media gjigante britanike Daily Mail i ka kushtuar një artikull dy këngëtareve me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Bebe Rexha, të cilat po bëjnë të pamundurën...

Showbizz 11:10 - 28 Nentor, 2019

“Ndihmojeni Shqipërinë, do ta shoh situatën nga afër”/ Bebe Rexha në ndihmë të të prekurve nga tërmeti

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram ka njoftuar se do të udhëtojë për në Shqipëri, për të parë nga...

Showbizz 18:03 - 22 Nentor, 2019

Bebe Rexha krenare për origjinën/ Këngëtarja publikon videon emocionuese

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka treguiar gjithnjë se është shumë krenare për prejardhjen e saj dhe këtë e ka pranuar para të gjithë botës....

Showbizz 21:30 - 21 Nentor, 2019

“Kisha dhimbje të tmerrshme”/ Bebe Rexha tregon situatën më të sikletshme që i ka ndodhur para një koncerti

Bebe Rexha di gjithnjë si të tërheqë vëmendjen e mediave rozë. Bukuroshja me origjinë shqiptare ka ndarë me ndjekësit e saj një nga momentet më të...

Showbizz 17:43 - 19 Nentor, 2019

Një tjetër sukses për këngëtaren shqiptare/ Prezanton krah yllit botëror në Grammy Awards

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha është përzgjedhur për të prezantuar në eventin më të rëndësishëm muzikor “Grammy Awards”. Këtë e ka bërë të ditur vetë...

Showbizz 17:38 - 22 Tetor, 2019

VIDEO-Bebe Rexha çmendet/ Bën twerk mes njerëzve dhe videoja po bën xhiron në rrjetet sociale

Këngëtarja Bebe Rexha nuk di të ndalet. Së fundi Bebe ka publikuar në Instastory ku shihet duke bërë twerk në mes të rrugës. Këngëtarja ka ekzaltuar...

Showbizz 15:17 - 19 Tetor, 2019

FOTO-“Njëra më seksi se tjetra”/ Çfarë i bashkoi Rita Orën dhe Bebe Rexhën?

Rita Ora dhe Bebe Rexha janë dy nga këngëtaret shqiptare më të komentuara në showbizin e huaj. Shpesh herë ndodh që vipat bëjnë xing me veshjet...

Showbizz 19:03 - 8 Tetor, 2019

“Përqafimet e tij janë shëruese”/ Bebe Rexha zbulon në krahët e kujt ndihet e qetë

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të deklaratave të saj të fundit. Të shumtë ishin ata që...