Connect with Us

All posts tagged "bebe"

Showbizz 13:53 - 16 Nentor, 2019

Bebe Rexha thyen rekord/ 848 milionë klikime, kjo këngë e saj shpallet më e mira e kësaj dekade

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha prej kohësh ka pasur shumë hite dhe bashkëpunime të suksesshme të cilat kanë arritur miliona klikime....

Showbizz 12:40 - 10 Nentor, 2019

FOTO-“Përfundova në spital”/ Bebe Rexha në gjendje të rëndë shëndetësore, ja gjendja e saj

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha është tepër e pëlqyer nga publiku ndërkombëtar dhe jo vetëm. Por së fundmi ajo nuk është ndjerë mirë dhe është...

Life Style 21:31 - 5 Nentor, 2019

Mos i neglizhoni/ Këto 8 këshilla mund të jenë shumë të dobishme për fëmijët tuaj

Dhënia e një masazhi tek bebet ka provuar të ketë efekte të mrekullueshme, duke ndihmuar foshnjat të largohen nga spitali më shpejt seç pritej. Studimet kanë...

Showbizz 11:05 - 30 Tetor, 2019

FOTO-“Mos na bëj me turp”/ Bebe Rexha tregon të pasmet seksi, grimieri i saj nuk përmbahet dhe i komenton shqip

Ai u bë i njohur si grimieri i yllit të reality show “Keeping up with the Kardashians” Kim Kardashian. Mario jo vetëm që flet shqip, por...

Showbizz 10:32 - 21 Tetor, 2019

FOTO-E kritikojnë për kilet e tepërta/ Bebe Rexha i kthen përgjigjen e duhur komentueses

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, pothuajse gjithnjë është komentuar dhe kritikuar për kilet e tepërta dhe veçanërisht femrat, vijojnë të jenë paragjykuese ndaj këngëtares. Së...

Showbizz 12:25 - 18 Tetor, 2019

FOTO-“Mësuesit nuk bënë asgjë”/ Bebe Rexha tregon periudhën e errët në jetën e saj

Prej kohësh, këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha e cila njihet tashmë në të gjithë botën, ka shkruar për ngacmimet dhe ofendimet rreth kileve të saj...

Showbizz 11:14 - 5 Tetor, 2019

FOTO- Me sy të nxirë dhe buzë të holla/ Bebe Rexha shfaqet pa tualet dhe i “tremb” të gjithë

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha, shpesh është kritikuar për veprimet e saj “pa censurë” dhe për format e saj bombastike për të cilat shumë prej...

Showbizz 10:40 - 28 Shtator, 2019

“I fiksuar dhe i çmendur për të”/ Fansi thyen sigurimin dhe ngjitet në skenë me këngëtaren shqiptare

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe famë ndërkombëtare Bebe Rexha, mbajti një koncert të mahnitshëm këtë fundjavë në Rio, Brazil. Këngëtarja me origjinë shqiptare, ka publikuar një...

Kryesore Show Biz 14:25 - 17 Shtator, 2019

“Shko laj gomarin”/ Bebe Rexha “sherr” me komentuesen, i kthen përgjigjen epike

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha së fundmi ka publikuar një video tepër provokuese në Instagram, duke kërcyer “twerk” në avion. “Në rast emergjence ju lutem...

Kryesore Show Biz 11:40 - 3 Shtator, 2019

“Ndihesha si plehrë, më dukej si përdhunim”/ Bebe Rexha tregon të pathënat e errëta të jetës së saj

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë ndërkombëtare Bebe Rexha, së fundmi i ka thënë të gjitha sekretet e karrierës dhe për disa takime të frikshme...

Kryesore Show Biz 12:10 - 31 Gusht, 2019

Topless dhe e shtrirë në tokë/ Bebe Rexha feston 30 vjetorin në mënyrën më të “çmendur”

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha festoi 30-vjetorin në mënyrën më të çmendur të mundshme. Me një foto topless ku shfaqej e...

Kryesore Show Biz 12:40 - 14 Gusht, 2019

“Une i bëj vetë rregullat”/ Bebe Rexha i bën thirrje vajzave të reja të mos bien pre e paragjykimeve

Shumë shpesh, këngëtarja me origjinë shqiptare dhe famë ndërkombëtare, Bebe Rexha është përfolur për linjat e saj të kolme dhe së fundmi ka hapur sërish debat...

Kryesore Show Biz 11:10 - 5 Qershor, 2019

Në gjëndje të rëndë shëndetësore/ Bebe Rexha publikon foton duke qarë dhe i shqetësoi të gjithë

Disa muaj më parë këngëtarja shqiptare e cila njihet në gjithë botën tregoi përmes një postimi se vuan nga çrregullimi bipolar. “Për një kohë super të...

Kryesore Show Biz 11:40 - 29 Maj, 2019

“Faleminderit Zotit”/Bebe Rexha trondit fansat me një foto nga spitali

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Bebe Rexha në një foto të postuar në Instagram, ka treguar se ndodhet në ambientet e një spitali. Përmes kësaj foto...

Kryesore Show Biz 12:53 - 27 Maj, 2019

“I dua të pasmet e mia të mëdha”/Bebe Rexha ka një mesazh të veçantë për fansat e saj

Shumë herë është përfolur për pamjen e këngëtares shqiptare Bebe Rexha nga mediat rozë të cilën e konsiderojnë të shëndoshë. Por në një intervistë nga Tmz...