Connect with Us

All posts tagged "bejne"

burrat qe bejne per vete vajzat
Femra 20:20 - 21 Mars, 2019

Studimi/ Këta janë tre tipologjitë e burrave që bëjnë për vete vajzat

Ata që nuk i japin vëmendje dhe kujdes Ky është djali që nuk përgjigjet kurrë në WhatsApp, ta le gjithmonë mesazhin pa përgjigje dhe sa herë...

veprimet qe bejne vajzat kur nuk i intereson me lidhja
Kuriozitete 22:20 - 19 Mars, 2019

Djem kujdes!/ Ju tregojmë çfarë bëjnë vajzat kur nuk i intereson më lidhja

Nuk të pyesin më si të shkoi dita Kur gratë janë në një marrëdhënie dhe ndjehen të motivuara nga kjo marrëdhënie ato shpesh e pyesin partnerin...

grua qe ben ligjin
Kuriozitete 20:20 - 14 Mars, 2019

Nuk ua hedh dot kush/ Gratë e këtyre shenjave  bëjnë ligjin në  lidhje

Bricjapi Gratë e shenjës së Bricjapit janë udhëheqëse të lindura. Kur hyjnë në një lidhje ato mundohen që ta kënaqin gjithnjë partnerin, por kjo do të...

shenjat qe bejne cdo gje per dashurine
Kuriozitete 22:40 - 27 Shkurt, 2019

Do t’ju japin shpirtin/ Këto shenja horoskopi dashurojnë me gjith zemër

Dashi Edhe pse në fillim do të jetë e vështirë që ata të shprehin ndjenjat e tyre, ata gjithnjë e kuptojnnë që dashuria është ndjesia më...

shenjat me fat ne dashuri
Kuriozitete 23:58 - 26 Janar, 2019

Këto  shenja të horoskopit do të bëjnë gjithçka për dashurinë

Dashi Kjo është një nga shenjat më të guximshme të zodiakut. Për ta frika është thjesht një fjalë, kur bëhet fjalë për dashurinë. Kur një Dash...

grua kompromis
Femra 21:56 - 15 Janar, 2019

Këto janë kompromiset që gratë nuk duhet t’i bëjnë kurrë

Të ndryshosh mënyrën si vishesh Shpesh partneri mund të të bëjë komplimenta për mënyrën si vishesh, ndërsa në raste të tjera mund të bëjë komente negative....

Showbizz 10:36 - 10 Janar, 2016

DiCaprio: Paraja dhe suksesi nuk të bëjnë të lumtur

Numëron me dhjetëra filma të sukssesshëm dhe përfitime marramendëse falë tyre, por Leonardo DiCaprio këmbëngul se nuk është paraja dhe suksesi që e bën atë të...

Life Style 20:00 - 3 Mars, 2015

Ja çfarë nuk bëjnë njerëzit pozitiv!

Njerëzit pozitiv nuk kanë fuqi magjike. Ata në vend se të lënë stresi t’i kontrollojë ata, njerëzit pozitiv marrin në kontroll jetën e tyre duke menaxhuar...

Showbizz 13:11 - 24 Prill, 2014

Kate dhe William bëjnë DJ-in

Udhëtimi i Kate dhe William në Australi po bëhet gjithmonë e më interesant duke u bërë çdo ditë pjesë e lajmeve të bukura. Kështu së fundmi...