Connect with Us

All posts tagged "Bella Hadid"

Showbizz 11:35 - 12 Prill, 2020

FOTOT- Bella Hadid tërbon ndjekësit me fotot topless nga karantina

Modelja e famshme Bella Hadid ka gjetur mënyrën e dudhur për të shfrytëzuar karantinën si dhe për të mbajtur aktivë ndjekësit e saj. Teksa po shfrytëzon...

Showbizz 11:37 - 31 Mars, 2020

FOTOT- Bella Hadid nuk frikësohet nga Coronavirus/ Pozon me bikini dhe tregon linjat perfekte

Modelja e njohur Bella Hadid duket se nuk është dhe aq e frikësuar ndaj Coronavirusit. Ajo ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shihet e...

Life Style 15:35 - 29 Shkurt, 2020

Yolanda Hadid prezanton stilimet më të reja/ Bella dhe Gigi Hadid shkëlqejnë në pasarelë

Kur bëhet fjalë për modelet më të famshme të momentit asnjë nuk mund të konkurrojë me Bella dhe Gigi Hadid. Supermdelet kanë dominuar në sezonin 2020...

Showbizz 13:41 - 25 Shkurt, 2020

Bella Hadid “shkrin” zemrat e meshkujve/ Publikon foton e sapo dalë nga dushi

Modelja e njohur Bella Hadid i ka çmendur të gjithë fansat e saj teksa ka pozuar vetëm me një peshqir e sapo dalë nga dushi. Bella...

Fashion 16:11 - 19 Shkurt, 2020

Modë/ Njihuni me tendencat më të reja dhe çfarë sugjerojnë personzhet e famshme

Ato janë emrat më të lakuar në fushën e modës. Bëhet fjalë për modelet si Bella Hadid, Kendall Jenner dhe Emily Ratajkowski. Vajzat më seksi të...

Showbizz 09:29 - 7 Janar, 2020

FOTOT-Bella Hadid çmend rrjetin/ Dhuron poza të nxehta me bikini

Modelja 23 vjeçare Bella Hadid i ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj. Bukuroshja e pasarelave ka publikuar në rrjetet e saj sociale disa foto ku...

Showbizz 18:31 - 1 Janar, 2020

Modelja me fytyrën më perfekte në botë/ Bella Hadid tregon linjat seksi me bikini

Ajo është një nga modelet me linjat më perfekte në botë. Të gjithë stilistët e adhurojnë dhe dëshirojnë ta kenë pjesë të pasarelave të tyre. Bëhet...

Fashion 15:48 - 6 Dhjetor, 2019

FOTO-Pushimet e nxehta të Kendall Jenner dhe Bella Hadid/ Mikeshat “kapen mat” me pozat seksi

Dy modelet e famshme Kendall Jenner dhe Bella Hadid janë fotografuar teksa kalonin disa ditë pushime në shoqërinë e mikeshave të tyre. Fotot e siguruara nga...

Fashion 14:32 - 6 Dhjetor, 2019

FOTO-Bella Hadid një “divë” e vërtetë pasarelash/ Modelja rrëmben vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj

Ajo u shpall si modelja me fytyrën më perfekte në botë. Sigurisht që bëhet fajlë për modelen Bella Hadid. Bella bën shpesh herë ndryshime të papritura...

Showbizz 18:05 - 3 Dhjetor, 2019

Bella Hadid me pushime në Miami/ “Ngre temperaturat” teksa pozon me bikini

Bella Hadid është modelja që u shpall si vajza me fytyrën më perfekte. Së fundi Bella ka udhëtuar për në Miami për disa ditë pushime. Bella...

Fashion 15:33 - 16 Nentor, 2019

FOTO-Bella Hadid sjell modelin e ri të flokëve për këtë sezon/ Tani të gjithë duan të duken si ajo

Modelja e njohur Bella Hadid ka sjellë modelin më të përshatashëm të flokëve për sezonin vjeshtë dimër2019- 2020. Bukuroshja është shfaqur tepër stil teksa shihet që...

Showbizz 17:43 - 5 Nentor, 2019

Tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me veshjen seksi/ Ja kush e frymëzoi Dua Lipën

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka dhënë një nga performancat e saj më të zjarrta në një nga eventet më të mëdha të vitit...

Kryesore Show Biz 16:02 - 22 Shtator, 2019

Kunata e Dua Lipës tregon muskujt në pasarelë/ Habit me format e saj perfekte

Gjatë mbrëmjes së kaluar, modelja e famshme Bella Hadid ka shkëlqyer në pasarelë. 22 vjeçarja ka treguar dhe një herë se parakalimi në pasarelë është pika...

Kryesore Show Biz 18:07 - 18 Qershor, 2019

“I shkel me këmbë”/ Modelja e njohur sqaron të vërtetën e veprimit racist

Një foto është bërë shkak që të gjithë ta quajnë modelen e njohur raciste. Bëhet fjalë për bukuroshen Bella Hadid e cila është akuzuar nga fansat...

Kryesore Show Biz 21:00 - 16 Maj, 2019

“Si dy pika uji”/ Bella Hadid zbulon ngjashmërinë e “frikshme” me modelen e famshme

Ajo njihet si një nga modelet më seksi të Holliwood-it. Bëhet fjalë për superyllin e pasarelave Bella Hadid. Së fundmi fansat kanë vënë re një ngjashmëri...